Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: OEM
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: OEM
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: OEM
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Wynajem stanowisk do telepracy praca zdalna Wynajem stanowisk do telepracy praca zdalna
Producent: OEM
Cena: 599,99 zł (netto: 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Listwa CDU The Smart Cabinet Power Distribution Units  CL-24V4-P16MA Listwa CDU The Smart Cabinet Power Distribution Units CL-24V4-P16MA
Producent: OEM
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
zasilacz AcBel SG9006 071-000-541 400W +12V-1 17A +12V-2 16A. zasilacz AcBel SG9006 071-000-541 400W +12V-1 17A +12V-2 16A.
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl