Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Producenci

Moduł Cisco SFP+ DS-SFP-FC8W-LW

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,99 zł 49.99
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 40,64 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Cisco
Kod produktu: 4943

Opis

Moduł Cisco SFP+ DS-SFP-FC8W-LW

Sieć komputerowa

Maksymalna szybkość przesyłania danych - 8000 Mbit/s


Szczegóły Techniczne

Długość fali - 1310 nm
Maksymalny dystans transferu - 10000 m

Łączność

Technologia łączności Wired


Szczegóły Techniczne

Obsługa funkcji Plug & Play - Tak
Hot-swap - Tak


Warunki zewnętrzne

Zakres temperatur (eksploatacja) - 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) - -40 - 85 °C

Pozostałe właściwości

Standardowe rozwiązania komunikacyjne - SFP+
Złącze(a) - LC - LC
Rodzaj światłowodu - SMF

Dane techniczne

stan odnowiony
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl