Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Znaleziono produktów: 599

Dystrybutor sygnału Kramer XGA TP-210 Dystrybutor sygnału Kramer XGA TP-210
Producent: OEM
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EnGenius EAP350 Access Point z zasilaczem EnGenius EAP350 Access Point z zasilaczem
Producent: OEM
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
FOU E1MG-LX 1000BASE 1000BASE-LX SFP FOU E1MG-LX 1000BASE 1000BASE-LX SFP
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper
Producent: OEM
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel EXTRON VGA-VGA  26-567-02 Kabel EXTRON VGA-VGA 26-567-02
Producent: OEM
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
kabel konsolowy RS COM kabel konsolowy RS COM
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel zasilajacy C13 C14 3,5m kabel zasilajacy C13 C14 3,5m
Producent: OEM
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel zasilający 230V c19 Kabel zasilający 230V c19
Producent: OEM
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
PLRXPL-SC-S43-C1 10G SW 850NM PLRXPL-SC-S43-C1 10G SW 850NM
Producent: OEM
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
System Konferencyjny CLEARONE XAP 400 System Konferencyjny CLEARONE XAP 400
Producent: OEM
Cena: 137,99 zł (netto: 112,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz CANON CA-CP200 24V 2.2A 5.5mm Zasilacz CANON CA-CP200 24V 2.2A 5.5mm
Producent: OEM
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
 nowy nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571 nowy nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571
Producent: OEM
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
256MB Cache i BBWC Battery 309522-001 256MB Cache i BBWC Battery 309522-001
Producent: OEM
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
2GB DDR3-1333MHz PC3-10600 RDIMM VLP 2GB DDR3-1333MHz PC3-10600 RDIMM VLP
Producent: OEM
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
4BRI ISDN Server Adapter EICON 800-665-02 4BRI ISDN Server Adapter EICON 800-665-02
Producent: OEM
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
70048/E5173709 SFP 1000Base-LX 70048/E5173709 SFP 1000Base-LX
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AC/DC Adapter MC110-29V 1A U 500003 29V / 1A AC/DC Adapter MC110-29V 1A U 500003 29V / 1A
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Adapter DVI - HDMI Adapter DVI - HDMI
Producent: OEM
Cena: 2,89 zł (netto: 2,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
adapter DVI 2x VGA adapter DVI 2x VGA
Producent: OEM
Cena: 16,49 zł (netto: 13,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ADAPTER GX-B-V0A SCSI LVD/SE 43-021-8763 ADAPTER GX-B-V0A SCSI LVD/SE 43-021-8763
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER PORT RÓWNOLEGŁY PCI 3.3V LAVA COMPUTERS ADAPTER PORT RÓWNOLEGŁY PCI 3.3V LAVA COMPUTERS
Producent: OEM
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter Przejściówka DB9 RJ45 CISCO 74-0495-01 Adapter Przejściówka DB9 RJ45 CISCO 74-0495-01
Producent: OEM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter przyłączeniowy Jabra GN1200 CC 88011-99 Adapter przyłączeniowy Jabra GN1200 CC 88011-99
Producent: OEM
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu
Producent: OEM
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adic Scalar i500 2 x lto 3 4GB FC Adic Scalar i500 2 x lto 3 4GB FC
Producent: OEM
Cena: 2 999,99 zł (netto: 2 439,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA OPTICAL 61000181 XFP 10G 1310S ADVA OPTICAL 61000181 XFP 10G 1310S
Producent: OEM
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AIRNAV RADARBOX Wirtualny Radar Odbiornik ADS-B AIRNAV RADARBOX Wirtualny Radar Odbiornik ADS-B
Producent: OEM
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Allied Telesis AT-FS708 8-port 10/100Mbps Allied Telesis AT-FS708 8-port 10/100Mbps
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm
Producent: OEM
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AMD 2435 6 Opteron Six Core 2.4GHz 0S2435WJS6DGN AMD 2435 6 Opteron Six Core 2.4GHz 0S2435WJS6DGN
Producent: OEM
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AMD Opterion 3ghz CPU Dual Core CCB8F AMD Opterion 3ghz CPU Dual Core CCB8F
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AMD Opteron 2216 Dual Core 2.4GHz 0SP2216GAA6CX AMD Opteron 2216 Dual Core 2.4GHz 0SP2216GAA6CX
Producent: OEM
Cena: 9,45 zł (netto: 7,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Amphenol AIPC 55502JJ02 3' 2x SFF-8088 1m Amphenol AIPC 55502JJ02 3' 2x SFF-8088 1m
Producent: OEM
Cena: 33,99 zł (netto: 27,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AMX MVP8400 Portable Touch Panel panel dotykowy AMX MVP8400 Portable Touch Panel panel dotykowy
Producent: OEM
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
antena GSM CARCOMM CLPR-09 FME 2m antena GSM CARCOMM CLPR-09 FME 2m
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AP7954 PDU (21) C13 & (3) C19 AP7954 PDU (21) C13 & (3) C19
Producent: OEM
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AP8886 PDU (30) C13 & (12) C19 AP8886 PDU (30) C13 & (12) C19
Producent: OEM
Cena: 1 299,99 zł (netto: 1 056,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AP8959EU3 PDU 2G, Switched, ZeroU, 16A, 230V, (21) AP8959EU3 PDU 2G, Switched, ZeroU, 16A, 230V, (21)
Producent: OEM
Cena: 1 399,99 zł (netto: 1 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ASANTE 35160-T 16x10/100/1000 ASANTE 35160-T 16x10/100/1000
Producent: OEM
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASTEC AA23650 RS5 400W SUN V240 ASTEC AA23650 RS5 400W SUN V240
Producent: OEM
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AT-PB1001/1 -1000Mbps Media Blades 1000SX(SC) AT-PB1001/1 -1000Mbps Media Blades 1000SX(SC)
Producent: OEM
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AudioCodes Ai-Logix 152-1152-002 / 152-1153-002 AudioCodes Ai-Logix 152-1152-002 / 152-1153-002
Producent: OEM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVTECH czujnik temperatury+kabel AVTECH czujnik temperatury+kabel
Producent: OEM
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BarSTORM Network Barcode Solution DT166 BarSTORM Network Barcode Solution DT166
Producent: OEM
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bateria BBU LSI LOGIC BAT1S1P 3.7V 1.59AH 5.6WH Bateria BBU LSI LOGIC BAT1S1P 3.7V 1.59AH 5.6WH
Producent: OEM
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
BATERIA LSI LOGIC MR iBBU01 L3-25126-01C BATERIA LSI LOGIC MR iBBU01 L3-25126-01C
Producent: OEM
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bezprzewodowy serwer druku USB HP Jetdirect 2700w J8026A Bezprzewodowy serwer druku USB HP Jetdirect 2700w J8026A
Producent: OEM
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bezprzewodowy SonicPoint N Dual-Band APL21-069 Bezprzewodowy SonicPoint N Dual-Band APL21-069
Producent: OEM
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bezprzewodowy SonicPoint Ni Wireless APL21-083 Bezprzewodowy SonicPoint Ni Wireless APL21-083
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BIG-IP 8900 Series, 8950 F5 BIG-IP 8900 Series, 8950 F5
Producent: OEM
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Blade SBI-7425C-S3 Intel Xeon 2x Quad-Core E5450 3.0GHz Blade SBI-7425C-S3 Intel Xeon 2x Quad-Core E5450 3.0GHz
Producent: OEM
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Blade SBI-7426T-T3 2x Quad-Core Intel Xeon X5570 2.93GHz Blade SBI-7426T-T3 2x Quad-Core Intel Xeon X5570 2.93GHz
Producent: OEM
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BladeCenter H + 12 x HS 22 2x QC 12GB RAM BladeCenter H + 12 x HS 22 2x QC 12GB RAM
Producent: OEM
Cena: 3 499,99 zł (netto: 2 845,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl