Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Polecane produkty

RAM Micron 16GB 2RX4 pc3-14900r HP 712383-081 RAM Micron 16GB 2RX4 pc3-14900r HP 712383-081
Producent: MICRON
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dysk DELL SAS 1TB 7.2K 3.5. MK1001TRKB P/N HDD3A02DZK51 DPN 07KXJR Dysk DELL SAS 1TB 7.2K 3.5. MK1001TRKB P/N HDD3A02DZK51 DPN 07KXJR
Producent: DELL
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Telefon konferencyjny POLYCOM SOUNDSTATION IP7000 Telefon konferencyjny POLYCOM SOUNDSTATION IP7000
Producent: Polycom
Cena: 759,99 zł (netto: 617,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Switch Cisco Catalyst 2960 WS-C2960-24TT-L Switch Cisco Catalyst 2960 WS-C2960-24TT-L
Producent: Cisco
Cena: 93,99 zł (netto: 76,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Pamięć RAM Kingston 8GB 2Rx4 PC3-10600R KVR16R11D4/8 Pamięć RAM Kingston 8GB 2Rx4 PC3-10600R KVR16R11D4/8
Producent: Kingston
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02 Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02
Producent: Cisco
Cena: 154,99 zł (netto: 126,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dysk HP MB1000FAMYU 1TB 7.2k SAS 3,5" 507613-001 9JX244-035 Dysk HP MB1000FAMYU 1TB 7.2k SAS 3,5" 507613-001 9JX244-035
Producent: HP
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V
Producent: Finisar
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl