Producenci
Cisco Nexus 6001 (N6K-C6001-64P) / 48x 10G SFP+ / 4x 40G QSFP+ / 2x PSU
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cisco Nexus 6001 (N6K-C6001-64P) / 48x 10G SFP+ / 4x 40G QSFP+ / 2x PSU
Kompaktowy, wysoce wydajny przełącznik warstwy 2 i 3 dla środowisk Data Center (1U)
-
Producent i model: Cisco Nexus 6001 (N6K-C6001-64P).
-
Porty (Interfejsy):
-
48x porty SFP+ (1/10 Gbps) zapewniające wysoką gęstość połączeń dla serwerów i pamięci masowych.
-
4x porty QSFP+ (40 Gbps) dedykowane jako potężne łącza Uplink lub połączenia do budowy klastrów i sieci rdzeniowych.
-
-
Zasilanie (Redundancja): Urządzenie wyposażone w dwa zasilacze (2x PSU, Hot-Plug), co gwarantuje pełne bezpieczeństwo energetyczne oraz ciągłość pracy infrastruktury sieciowej.
-
Chłodzenie i Airflow: Przełącznik posiada moduły wentylatorów z niebieskimi uchwytami, co w standardzie Cisco oznacza układ Port-Side Intake (powietrze jest wciągane od strony portów sieciowych i wydmuchiwane przez zasilacze oraz wentylatory na tył szafy). Jest to kluczowa informacja dla prawidłowego zarządzania przepływem powietrza (zimne/gorące korytarze) w serwerowni.
-
Montaż w szafie Rack: W zestawie znajdują się przednie uchwyty montażowe (tzw. "uszy"). Zestaw nie zawiera dedykowanych szyn montażowych (Rack Rails) podtrzymujących tył urządzenia.
-
Stan wizualny i techniczny: Sprzęt poleasingowy, po pełnej diagnostyce, w 100% sprawny technicznie. Pamięć urządzenia została wyczyszczona do ustawień fabrycznych. Obudowa może posiadać standardowe, drobne zarysowania robocze.
Zainstalowane pakiety licencyjne (Dożywotnie / Never Expire)
Zgodnie z wykazem z systemu operacyjnego przełącznika, urządzenie posiada dożywotnie pakiety licencyjne odblokowujące kluczowe funkcje sieciowe:
-
LAN_BASE_SERVICES_PKG (Aktywna / In use) – licencja bazowa obejmująca pełen zakres zaawansowanych protokołów warstwy 2 oraz podstawowy routing statyczny.
-
LAN_ENTERPRISE_SERVICES_PKG (Zainstalowana / Unused) – licencja zaawansowana (Enterprise), odblokowująca potężne możliwości routingu dynamicznego w warstwie 3 (L3), w tym obsługę protokołów takich jak OSPF, BGP czy PIM.
(Pozostałe pakiety zaawansowane dla sieci Storage/FC oraz wirtualizacji pozostają niezainstalowane).
Akcesoria i rozbudowa
Prezentowany switch sprzedawany jest z uszami przednimi, jednak do prawidłowego i bezpiecznego montażu w szafie o głębokości 800/1000 mm zalecane jest użycie dedykowanych szyn nośnych.
Szyny montażowe do serii Nexus, a także kompatybilne wkładki optyczne SFP+/QSFP+ oraz kable DAC (Twinax) powinni Państwo znaleźć na naszych pozostałych aukcjach.
Jeśli nie widzą Państwo potrzebnych elementów – mogą jeszcze nie być wystawione. W takim przypadku, lub w razie chęci upewnienia się co do dostępności i dopasowania konkretnych akcesoriów, prosimy o kontakt przed zakupem. Chętnie doradzimy i pomożemy skompletować gotowy do wdrożenia zestaw.
Dane techniczne
| stan | używany |
| ilosc | 48 |
| speed | 10GB |
| Głębokość (CM) | 80 |