Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

QSFP28

 Transceiver  AOI AQPLBCQ4EDMA0959 100G CWDM4 2KM Transceiver AOI AQPLBCQ4EDMA0959 100G CWDM4 2KM
Producent: Inny
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AOI  AQP3AN06EDMA1125 100G PSM4 QSPF MPO 6m AOI AQP3AN06EDMA1125 100G PSM4 QSPF MPO 6m
Producent: Inny
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AOI AQP3AN2AEDMA1125 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m AOI AQP3AN2AEDMA1125 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m
Producent: Inny
Cena: 269,99 zł (netto: 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic  OCLARO TRQ5E20ENF-LF000  QSFP28 100G Gbic OCLARO TRQ5E20ENF-LF000 QSFP28 100G
Cena: 1 469,99 zł (netto: 1 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G  1301nm gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G 1301nm
Cena: 379,99 zł (netto: 308,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M
Producent: Inny
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm
Producent: Inny
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M
Producent: Inny
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m
Producent: Inny
Cena: 219,99 zł (netto: 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kaiam XQX4000 QSFP 28 100G-CWDM4 2 km Kaiam XQX4000 QSFP 28 100G-CWDM4 2 km
Producent: Inny
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lumentum 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m  LQ210PR-L025 Lumentum 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m LQ210PR-L025
Producent: Inny
Cena: 269,99 zł (netto: 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł ACACIA AC200-A20-001 200G Moduł ACACIA AC200-A20-001 200G
Producent: Inny
Cena: 1 199,99 zł (netto: 975,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 3m LSZH 1310nm 500M 1064220003 Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 3m LSZH 1310nm 500M 1064220003
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 8m LSZH 1310nm 500M 1064220008 Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 8m LSZH 1310nm 500M 1064220008
Producent: Inny
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Transceiver Lumentum LQ210CR-CPA1 100G QSFP28 CWDM4 Transceiver Lumentum LQ210CR-CPA1 100G QSFP28 CWDM4
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
transceiver OCLARO TRB100BR-01 100G/200G transceiver OCLARO TRB100BR-01 100G/200G
Cena: 1 199,99 zł (netto: 975,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP LUXTERA LUX42604BO 100GbE QSFP28 SFP LUXTERA LUX42604BO 100GbE QSFP28
Producent: Inny
Cena: 799,99 zł (netto: 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl