Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Gbic  OCLARO TRQ5E20ENF-LF000  QSFP28 100G Gbic OCLARO TRQ5E20ENF-LF000 QSFP28 100G
Cena: 1 499,99 zł (netto: 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G  1301nm gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G 1301nm
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol  QSFP 1,5m NDAAFF-M206 kabel Amphenol QSFP 1,5m NDAAFF-M206
Producent: Inny
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M
Producent: Inny
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm
Producent: Inny
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M
Producent: Inny
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m
Producent: Inny
Cena: 219,99 zł (netto: 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QSFP28 AOC 100G MMF 850nm Transceiver 12,2metra QSFP28 AOC 100G MMF 850nm Transceiver 12,2metra
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
QSFP28 AOC 100G MMF 850nm Transceiver 13metrów QSFP28 AOC 100G MMF 850nm Transceiver 13metrów
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Transceiver Lumentum LQ210CR-CPA1 100G QSFP28 CWDM4 Transceiver Lumentum LQ210CR-CPA1 100G QSFP28 CWDM4
Cena: 799,99 zł (netto: 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP LUXTERA LUX42604BO 100GbE QSFP28 SFP LUXTERA LUX42604BO 100GbE QSFP28
Producent: Inny
Cena: 799,99 zł (netto: 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl