Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Promocje
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
349,99 zł 346,99 zł 284,54 zł 282,11 zł
szt.
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
1 799,99 zł 1 763,99 zł 1 463,41 zł 1 434,14 zł
szt.
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
129,99 zł 127,39 zł 105,68 zł 103,57 zł
szt.
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
329,99 zł 323,39 zł 268,28 zł 262,92 zł
szt.
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
249,99 zł 244,99 zł 203,24 zł 199,18 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
349,99 zł 342,99 zł 284,54 zł 278,85 zł
szt.
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
199,99 zł 195,99 zł 162,59 zł 159,34 zł
szt.
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
858,99 zł 841,81 zł 698,37 zł 684,40 zł
szt.
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
194,99 zł 191,09 zł 158,53 zł 155,36 zł
szt.
DAC QSFP 40GB  2x MM-7m-850-4X10G-C 7m DAC QSFP 40GB 2x MM-7m-850-4X10G-C 7m
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723 DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz
Producent: ERICSSON
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M322-ER DWDM 40KM 192.20THz ERICSSON FTLX3612M322-ER DWDM 40KM 192.20THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M323-ER DWDM 40KM 192.30THz ERICSSON FTLX3612M323-ER DWDM 40KM 192.30THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M324-ER DWDM 40KM 192.40THz ERICSSON FTLX3612M324-ER DWDM 40KM 192.40THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz
Producent: ERICSSON
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz
Producent: ERICSSON
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz
Producent: ERICSSON
Cena: 125,43 zł 127,99 zł (netto: 101,98 zł 104,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz
Producent: ERICSSON
Cena: 124,45 zł 126,99 zł (netto: 101,18 zł 103,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M331-ER DWDM 40KM 193.10THz ERICSSON FTLX3612M331-ER DWDM 40KM 193.10THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M332-ER DWDM 40KM 193.20THz ERICSSON FTLX3612M332-ER DWDM 40KM 193.20THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M334-ER DWDM 40KM 193.40THz ERICSSON FTLX3612M334-ER DWDM 40KM 193.40THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz
Producent: ERICSSON
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 176,39 zł 179,99 zł (netto: 143,41 zł 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: Inny
Cena: 225,39 zł 229,99 zł (netto: 183,24 zł 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MAM1Q00A-QSA-SP MODUŁ  40G QSFP + na 10G SFP + MAM1Q00A-QSA-SP MODUŁ 40G QSFP + na 10G SFP +
Producent: Mellanox
Cena: 164,63 zł 187,99 zł (netto: 133,85 zł 152,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm
Producent: Inny
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 11m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 11m
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Transceiver  AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP Transceiver AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP
Producent: Inny
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02 CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02
Producent: Cisco
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
EMC 3.125 GBPS QSFP  038-003-700 1,2m EMC 3.125 GBPS QSFP 038-003-700 1,2m
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-698 1,5m EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-698 1,5m
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-704 1m EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-704 1m
Producent: EMC
Cena: 71,99 zł (netto: 58,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 72" 038-003-702 1,8m EMC 3.125 GBPS QSFP 72" 038-003-702 1,8m
Producent: EMC
Cena: 78,89 zł (netto: 64,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 85" 038-003-703 2,15m EMC 3.125 GBPS QSFP 85" 038-003-703 2,15m
Producent: EMC
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP REV A01 038-003-697 1,3M EMC 3.125 Gbps QSFP REV A01 038-003-697 1,3M
Producent: EMC
Cena: 78,99 zł (netto: 64,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC QSFP  038-003-694 80CM 3.125 GBPS 31" EMC QSFP 038-003-694 80CM 3.125 GBPS 31"
Producent: EMC
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC QSFP  038-003-701 1,6m 3.125 GBPS 63" EMC QSFP 038-003-701 1,6m 3.125 GBPS 63"
Producent: EMC
Cena: 73,99 zł (netto: 60,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V
Producent: Finisar
Cena: 176,39 zł 179,99 zł (netto: 143,41 zł 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC AOI AQ03BB2AEDMA0821 40G 1310nm 21cfr GBIC AOI AQ03BB2AEDMA0821 40G 1310nm 21cfr
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB02EDMA0821 GBIC SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB02EDMA0821
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel QSFP EMC 038-003-699  68in 1,7m kabel QSFP EMC 038-003-699 68in 1,7m
Producent: EMC
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NetApp X2065A-R6 HBA SAS 4-PORT Copper 3/6 GB QSFP NetApp X2065A-R6 HBA SAS 4-PORT Copper 3/6 GB QSFP
Producent: NetAPP
Cena: 235,19 zł 239,99 zł (netto: 191,21 zł 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
QSFP 038-003-696 105CM 3.125 GBPS 41" QSFP 038-003-696 105CM 3.125 GBPS 41"
Producent: Inny
Cena: 73,99 zł (netto: 60,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP DELL AFBR-79EIDZ-FT1 40GB QSFP+ SFP DELL AFBR-79EIDZ-FT1 40GB QSFP+
Producent: DELL
Cena: 235,19 zł 239,99 zł (netto: 191,21 zł 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl