Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Sprecyzuj wymagania
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02 CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02
Producent: Cisco
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V
Producent: Finisar
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC AOI AQ03BB2AEDMA0821 40G 1310nm 21cfr GBIC AOI AQ03BB2AEDMA0821 40G 1310nm 21cfr
Producent: OEM
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB02EDMA0821 SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB02EDMA0821
Producent: OEM
Cena: 259,99 zł (netto: 211,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP DELL AFBR-79EIDZ-FT1 40GB QSFP+ SFP DELL AFBR-79EIDZ-FT1 40GB QSFP+
Producent: DELL
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wavesplitter WST-QSFP+PL4L-C 40G Base PSM4 QSFP+ Wavesplitter WST-QSFP+PL4L-C 40G Base PSM4 QSFP+
Producent: Wavesplitter
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl