Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

DAC QSFP 40GB  2x MM-7m-850-4X10G-C 7m DAC QSFP 40GB 2x MM-7m-850-4X10G-C 7m
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723 DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DELL 07TCDN QSFP-40G-SR4 DELL 07TCDN QSFP-40G-SR4
Producent: DELL
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz
Producent: ERICSSON
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz
Producent: ERICSSON
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz
Producent: ERICSSON
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz
Producent: ERICSSON
Cena: 127,99 zł (netto: 104,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz
Producent: ERICSSON
Cena: 126,99 zł (netto: 103,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz
Producent: ERICSSON
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 179,99 zł (netto: 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: Inny
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: Inny
Cena: 219,99 zł (netto: 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MAM1Q00A-QSA-SP MODUŁ  40G QSFP + na 10G SFP + MAM1Q00A-QSA-SP MODUŁ 40G QSFP + na 10G SFP +
Producent: Mellanox
Cena: 167,99 zł (netto: 136,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Mellanox QSFP MC2210130-002 Ethernet 40GbE QSFP 2M Mellanox QSFP MC2210130-002 Ethernet 40GbE QSFP 2M
Cena: 219,99 zł (netto: 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm
Producent: Inny
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N14ADLN0723 14m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N14ADLN0723 14m
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 11m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 11m
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 12m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 12m
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Transceiver  AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP Transceiver AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP
Producent: Inny
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
VO-NET 12M 40G QSFP+ AOC 1AT-1Q2M12XX-03A 12,3m VO-NET 12M 40G QSFP+ AOC 1AT-1Q2M12XX-03A 12,3m
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02 CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02
Producent: Cisco
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP  038-003-700 1,2m EMC 3.125 GBPS QSFP 038-003-700 1,2m
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-698 1,5m EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-698 1,5m
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-704 1m EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-704 1m
Producent: EMC
Cena: 71,99 zł (netto: 58,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 72" 038-003-702 1,8m EMC 3.125 GBPS QSFP 72" 038-003-702 1,8m
Producent: EMC
Cena: 78,99 zł (netto: 64,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 85" 038-003-703 2,15m EMC 3.125 GBPS QSFP 85" 038-003-703 2,15m
Producent: EMC
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP REV A01 038-003-697 1,3M EMC 3.125 Gbps QSFP REV A01 038-003-697 1,3M
Producent: EMC
Cena: 78,99 zł (netto: 64,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC QSFP  038-003-694 80CM 3.125 GBPS 31" EMC QSFP 038-003-694 80CM 3.125 GBPS 31"
Producent: EMC
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC QSFP  038-003-701 1,6m 3.125 GBPS 63" EMC QSFP 038-003-701 1,6m 3.125 GBPS 63"
Producent: EMC
Cena: 73,99 zł (netto: 60,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V
Producent: Finisar
Cena: 179,99 zł (netto: 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC AOI AQ03BB2AEDMA0821 40G 1310nm 21cfr GBIC AOI AQ03BB2AEDMA0821 40G 1310nm 21cfr
Producent: Inny
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB02EDMA0821 GBIC SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB02EDMA0821
Producent: Inny
Cena: 219,99 zł (netto: 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel QSFP EMC 038-003-699  68in 1,7m kabel QSFP EMC 038-003-699 68in 1,7m
Producent: EMC
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NetApp SAS External QSFP-QSFP 2M 112-00177 NetApp SAS External QSFP-QSFP 2M 112-00177
Producent: NetAPP
Cena: 72,99 zł (netto: 59,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NetApp X2065A-R6 HBA SAS 4-PORT Copper 3/6 GB QSFP NetApp X2065A-R6 HBA SAS 4-PORT Copper 3/6 GB QSFP
Producent: NetAPP
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QSFP 038-003-696 105CM 3.125 GBPS 41" QSFP 038-003-696 105CM 3.125 GBPS 41"
Producent: Inny
Cena: 73,99 zł (netto: 60,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP DELL AFBR-79EIDZ-FT1 40GB QSFP+ SFP DELL AFBR-79EIDZ-FT1 40GB QSFP+
Producent: DELL
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl