Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Promocje
Compaq 106-1502-01 E01004B Series 8-Port KVM Switch
Compaq 106-1502-01 E01004B Series 8-Port KVM Switch
189,99 zł 186,19 zł 154,46 zł 151,37 zł
szt.
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515  Series Supervisor Engine IV
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515 Series Supervisor Engine IV
139,99 zł 137,19 zł 113,81 zł 111,54 zł
szt.
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
1 499,99 zł 1 469,99 zł 1 219,50 zł 1 195,11 zł
szt.
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
1 999,99 zł 1 959,99 zł 1 626,01 zł 1 593,49 zł
szt.
Sitecom Wireless Gigabit Router 300N X4 WLR-4000
Sitecom Wireless Gigabit Router 300N X4 WLR-4000
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
97,99 zł 96,03 zł 79,67 zł 78,07 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
399,99 zł 391,99 zł 325,20 zł 318,69 zł
szt.
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
949,99 zł 930,99 zł 772,35 zł 756,90 zł
szt.
Telefon Mitel 5320 IP
Telefon Mitel 5320 IP
139,99 zł 139,99 zł 113,81 zł 113,81 zł
szt.
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
318,99 zł 312,61 zł 259,34 zł 254,15 zł
szt.
AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE
Producent: Inny
Cena: 249,99 zł 249,99 zł (netto: 203,24 zł 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Dell Foxconn PowerEdge T610 SAS Cable Assembly M553G 0M553G Dell Foxconn PowerEdge T610 SAS Cable Assembly M553G 0M553G
Producent: DELL
Cena: 1,00 zł (netto: 0,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DELL SAS 4xINFINABAND MINI SAS IB 4M HR384 DELL SAS 4xINFINABAND MINI SAS IB 4M HR384
Producent: DELL
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extender Przedłużacz HDMI na RJ45 LAN Extender Przedłużacz HDMI na RJ45 LAN
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FCBG410QD3C12 4X10 GBPS 12,4metra Finisar FCBG410QD3C12 4X10 GBPS 12,4metra
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HP Mini-SAS SFF-8087 Single 843306-001 25cm HP Mini-SAS SFF-8087 Single 843306-001 25cm
Producent: HP
Cena: 117,59 zł 119,99 zł (netto: 95,60 zł 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-3030HFLF QSFP+ 3m kabel Amphenol FCI 10093084-3030HFLF QSFP+ 3m
Producent: Inny
Cena: 244,02 zł 249,00 zł (netto: 198,39 zł 202,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol SATA1 SATA5 12G SAS 40cm kabel Amphenol SATA1 SATA5 12G SAS 40cm
Producent: Inny
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 3m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 3m
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel HP DL320 G5 SATA 432927-001, 430998-001 Kabel HP DL320 G5 SATA 432927-001, 430998-001
Producent: HP
Cena: 69,99 zł 69,99 zł (netto: 56,90 zł 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel HP KVM PS2/USB Interface Adapter 414619-001 40cm kabel HP KVM PS2/USB Interface Adapter 414619-001 40cm
Producent: HP
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB  2m Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB 2m
Producent: Inny
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel MOLEX 74546-0813 74546-0840 50CM Kabel MOLEX 74546-0813 74546-0840 50CM
Cena: 162,67 zł 165,99 zł (netto: 132,25 zł 134,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel SATA HP DL360 GEN9 780424-001 60CM kabel SATA HP DL360 GEN9 780424-001 60CM
Producent: HP
Cena: 180,31 zł 183,99 zł (netto: 146,59 zł 149,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel StarTech HDMI - HDMI 15m czarny (HDMM15M) Kabel StarTech HDMI - HDMI 15m czarny (HDMM15M)
Producent: StarTech
Cena: 979,99 zł 999,99 zł (netto: 796,74 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel SUPERMICRO CBL-0097L-02 IPASS 50CM 4x SATA kabel SUPERMICRO CBL-0097L-02 IPASS 50CM 4x SATA
Producent: Supermicro
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
nowy kabel HP Ext mini sas SFF-8088 1M,  407337-B21 nowy kabel HP Ext mini sas SFF-8088 1M, 407337-B21
Producent: HP
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NOWY ORGANIZER KABLI 3U DELL T610 T710 0WK693 NOWY ORGANIZER KABLI 3U DELL T610 T710 0WK693
Producent: DELL
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Organizer kabli 02J1CF R320 R420 R620 Organizer kabli 02J1CF R320 R420 R620
Producent: DELL
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Organizer Kabli 2U DELL 0YF1JW,  R520 R720 R820 Organizer Kabli 2U DELL 0YF1JW, R520 R720 R820
Producent: DELL
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
organizer kabli HP DL380p DL385p Gen8 g8  2u 663488-B21 organizer kabli HP DL380p DL385p Gen8 g8 2u 663488-B21
Producent: HP
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przedłurzacz  HDMI po LAN  AB7400 HDMI IN/OUT max 60m Przedłurzacz HDMI po LAN AB7400 HDMI IN/OUT max 60m
Producent: Inny
Cena: 192,99 zł 192,99 zł (netto: 156,90 zł 156,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N07ADLN0723 7m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N07ADLN0723 7m
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N09ADLN0723 9m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N09ADLN0723 9m
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Supermicro CBL-0278L IPASS-4/SATA 64cm Supermicro CBL-0278L IPASS-4/SATA 64cm
Producent: Supermicro
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 nowy nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571 nowy nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571
Producent: Inny
Cena: 235,19 zł 239,99 zł (netto: 191,21 zł 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
413134-001 HP 2m CX4 SFF-8470 do SFF-8470 413134-001 HP 2m CX4 SFF-8470 do SFF-8470
Producent: HP
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cable ARM / menadzer Dell R320 R420 R620 0VTR4R Cable ARM / menadzer Dell R320 R420 R620 0VTR4R
Producent: DELL
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco AC Power Adapter z przełącznikiem 37-1070-01 Cisco AC Power Adapter z przełącznikiem 37-1070-01
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
CISCO CAB-HD8-ASYNC 72-4023-01 3m CISCO CAB-HD8-ASYNC 72-4023-01 3m
Producent: Cisco
Cena: 479,99 zł 479,99 zł (netto: 390,24 zł 390,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HP DL360P Gen8 G8 Mini-SAS 667874-001 45cm HP DL360P Gen8 G8 Mini-SAS 667874-001 45cm
Producent: HP
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP InfiniBand 413133-001 SFF-8470 1M HP InfiniBand 413133-001 SFF-8470 1M
Producent: HP
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
IBM 2x mini SAS  49Y6961 69Y1328 75CM IBM 2x mini SAS 49Y6961 69Y1328 75CM
Producent: Inny
Cena: 54,99 zł (netto: 44,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM MINI SAS SFF-8087 X3300 M4 90Y4661 IBM MINI SAS SFF-8087 X3300 M4 90Y4661
Producent: IBM
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel  Mini-SAS 682628-001 85cm łamany Kabel Mini-SAS 682628-001 85cm łamany
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel  USB 3.0 A-B - micro USB B kabel USB 3.0 A-B - micro USB B
Producent: Inny
Cena: 2,29 zł (netto: 1,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel 2x  Mini-SAS SFF-8087 68CM Łamany 685183-001 Kabel 2x Mini-SAS SFF-8087 68CM Łamany 685183-001
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel amphenol Mini-SAS SFF-8643 to 4 x SATA + zasilanie Kabel amphenol Mini-SAS SFF-8643 to 4 x SATA + zasilanie
Producent: Inny
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel Avago-LSI SFF8643 SFF-8643 Mini SAS HD To 4 SATA 1m 12g Kabel Avago-LSI SFF8643 SFF-8643 Mini SAS HD To 4 SATA 1m 12g
Producent: AVAGO
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CAB-E1-RJ45BNC RJ45 to Dual BNC 3m kabel CAB-E1-RJ45BNC RJ45 to Dual BNC 3m
Producent: Cisco
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CAB-X21-MT 3m kabel CAB-X21-MT 3m
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CBL ASSY CONTRLER ACTU 1M kabel CBL ASSY CONTRLER ACTU 1M
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CISCO CAB-E1-PRI 3m kabel CISCO CAB-E1-PRI 3m
Producent: Cisco
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CISCO CAB-E1-PRI/NT DB15M/RJ48C 5m kabel CISCO CAB-E1-PRI/NT DB15M/RJ48C 5m
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CISCO CAB-SS-232MT 72-1431-01 3m kabel CISCO CAB-SS-232MT 72-1431-01 3m
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CISCO CAB-SS-X21FC 3m kabel CISCO CAB-SS-X21FC 3m
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel CISCO CAB-X21MT 3m kabel CISCO CAB-X21MT 3m
Producent: Cisco
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel DAC X2130A-5M-N-5M 10G SFP+ 5m kabel DAC X2130A-5M-N-5M 10G SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Dell PD147 4-Pin Led 0PD147 Kabel Dell PD147 4-Pin Led 0PD147
Producent: DELL
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Dell R710 Mini-SAS 8484 do SFF-8087 PERC 6i 0TK035 kabel Dell R710 Mini-SAS 8484 do SFF-8087 PERC 6i 0TK035
Producent: DELL
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Digi 60000516A DB78M 8x DB25M 1,1m Kabel Digi 60000516A DB78M 8x DB25M 1,1m
Producent: Inny
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • promocja
KABEL DO BATERII HP KONTROLER P410 60CM 488138-001 KABEL DO BATERII HP KONTROLER P410 60CM 488138-001
Producent: HP
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel DUPLEX LC-SC 1m kabel DUPLEX LC-SC 1m
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL ETHERNET RJ45/RJ45  7,5m, CAT6 KABEL ETHERNET RJ45/RJ45 7,5m, CAT6
Cena: 7,50 zł (netto: 6,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
KABEL ETHERNET RJ45/RJ45 6,7m, CAT6 KABEL ETHERNET RJ45/RJ45 6,7m, CAT6
Producent: Inny
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Extron CSR 6 15cm 26-575-01 kabel Extron CSR 6 15cm 26-575-01
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel HP 16" B Smart Array 5i Interface 262695-006 kabel HP 16" B Smart Array 5i Interface 262695-006
Producent: HP
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL HP 166298-037 SCSI Internal Cable KABEL HP 166298-037 SCSI Internal Cable
Producent: HP
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel HP 408658-001 Smart Array P400 Battery 28cm Kabel HP 408658-001 Smart Array P400 Battery 28cm
Producent: HP
Cena: 2,40 zł (netto: 1,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel HP SMART ARRAY P410/411 14INCH 458943-002 Kabel HP SMART ARRAY P410/411 14INCH 458943-002
Producent: HP
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel HP StorageWorks 1U 418008-001 30cm kabel HP StorageWorks 1U 418008-001 30cm
Producent: HP
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel IBM 20 Pin Planar, 02R1647 kabel IBM 20 Pin Planar, 02R1647
Producent: IBM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel IBM 45W1937 1.2M PCIE X4 kabel IBM 45W1937 1.2M PCIE X4
Producent: IBM
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel IBM PCIE X4 45W1939 4M kabel IBM PCIE X4 45W1939 4M
Producent: IBM
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL KONSOLOWY  RJ45 - RS232 3m KABEL KONSOLOWY RJ45 - RS232 3m
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
kabel KVM CABLE TB V PRIMA AK7980 kabel KVM CABLE TB V PRIMA AK7980
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Mini SAS SFF-8087 do 4x SATA 70CM Kabel Mini SAS SFF-8087 do 4x SATA 70CM
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel MOXA Opt8C 1 x DB62 8 x DB25 kabel MOXA Opt8C 1 x DB62 8 x DB25
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KABEL MULTILANE SAS 32PIN HP DL380 G5 361316-011 KABEL MULTILANE SAS 32PIN HP DL380 G5 361316-011
Producent: HP
Cena: 7,50 zł (netto: 6,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Polycom CBL LIFT PWR MULT Y DIN-PHNX kabel Polycom CBL LIFT PWR MULT Y DIN-PHNX
Producent: Polycom
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel SAS HP 1xSFF-8087 657196-001 0,60m Kabel SAS HP 1xSFF-8087 657196-001 0,60m
Producent: HP
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL SAS HP DL180 G6 DL160  SFF-8087  70cm 493228-005 KABEL SAS HP DL180 G6 DL160 SFF-8087 70cm 493228-005
Producent: HP
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel SAS RAID HP DL380 G5 48cm 361316-010 Kabel SAS RAID HP DL380 G5 48cm 361316-010
Producent: HP
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL SAS SFF IBM PN: 94Y5990,  23CM KABEL SAS SFF IBM PN: 94Y5990, 23CM
Producent: IBM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel SAS SFF-8470 do SFF-8088 0GX335 1m kabel SAS SFF-8470 do SFF-8088 0GX335 1m
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • promocja
Kabel SAS-SD do mini SAS SFF-8643 do SFF-8087 Kabel SAS-SD do mini SAS SFF-8643 do SFF-8087
Producent: Inny
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel StarTech MINI USB 2.0 1M/3FT Mini-B kabel StarTech MINI USB 2.0 1M/3FT Mini-B
Producent: Inny
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy DUPLEX LC-LC 5m kabel światłowodowy DUPLEX LC-LC 5m
Producent: Inny
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy DUPLEX LC-ST 2m kabel światłowodowy DUPLEX LC-ST 2m
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy DUPLEX LC-ST 3m kabel światłowodowy DUPLEX LC-ST 3m
Producent: Inny
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel światłowodowy DUPLEX ST-LC 5m kabel światłowodowy DUPLEX ST-LC 5m
Producent: Inny
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel światłowodowy LC   LC Duplex MM/OM4, 10m kabel światłowodowy LC LC Duplex MM/OM4, 10m
Producent: Inny
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy LC  LC Duplex MM/OM4, 7m kabel światłowodowy LC LC Duplex MM/OM4, 7m
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy LC Duplex - LC Duplex MM/OM4 2m kabel światłowodowy LC Duplex - LC Duplex MM/OM4 2m
Producent: Inny
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy LC-ST 62.5 DX 1,8MM 3M kabel światłowodowy LC-ST 62.5 DX 1,8MM 3M
Producent: Inny
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel światłowodowy P/CORD LCST 62,5DPX 2MM 3M kabel światłowodowy P/CORD LCST 62,5DPX 2MM 3M
Producent: Inny
Cena: 19,20 zł (netto: 15,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel USB A-MINI USB ANGLE B 5P 1,8m kabel USB A-MINI USB ANGLE B 5P 1,8m
Producent: Inny
Cena: 4,19 zł (netto: 3,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KABEL VGA 750.a0q07.001-r 180cm KABEL VGA 750.a0q07.001-r 180cm
Producent: Inny
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Linka Kensington MicroSaver 1.8m Linka Kensington MicroSaver 1.8m
Cena: 27,99 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Linka Kensington MicroSaver Notebook Lock 1.8m Linka Kensington MicroSaver Notebook Lock 1.8m
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa wpuszczana w stół 2x 230v 2xRJ45 Listwa wpuszczana w stół 2x 230v 2xRJ45
Producent: Inny
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Listwa wpuszczana w stół 3x 230v  3xRJ45 Listwa wpuszczana w stół 3x 230v 3xRJ45
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Mellanox 2m 30AWG Micro GigaCN-LATCH MCC4L30-002 Mellanox 2m 30AWG Micro GigaCN-LATCH MCC4L30-002
Producent: Mellanox
Cena: 89,00 zł (netto: 72,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Menadżer okablowania 2u poziomy Menadżer okablowania 2u poziomy
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł połączeniowy Polycom SoundPoint 2676-06225-101 Moduł połączeniowy Polycom SoundPoint 2676-06225-101
Producent: Polycom
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571 Nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
nowy kabel CISCO CAB-232FC 3m nowy kabel CISCO CAB-232FC 3m
Producent: Cisco
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
nowy kabel CISCO CAB-E1-PRI-05 5m nowy kabel CISCO CAB-E1-PRI-05 5m
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
nowy kabel CISCO CAB-SS-X21FC 3m nowy kabel CISCO CAB-SS-X21FC 3m
Producent: Cisco
Cena: 117,60 zł 120,00 zł (netto: 95,61 zł 97,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
nowy kabel CISCO CAB-SS232FC 3m nowy kabel CISCO CAB-SS232FC 3m
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
nowy kabel konsolowy DB9 na RJ45 1,8m nowy kabel konsolowy DB9 na RJ45 1,8m
Producent: Inny
Cena: 9,20 zł (netto: 7,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NOWY Menadżer kabli DELL R720 0N1X10 NOWY Menadżer kabli DELL R720 0N1X10
Producent: DELL
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NOWY ORGANIZER KABLI DO DELL R920 0376Y0 NOWY ORGANIZER KABLI DO DELL R920 0376Y0
Producent: DELL
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Organizer kabli HP DL380 G8 2U 651190-001 Organizer kabli HP DL380 G8 2U 651190-001
Producent: HP
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ORGANIZER KABLI IBM X3550/X3650 M2/M3 69Y5019 ORGANIZER KABLI IBM X3550/X3650 M2/M3 69Y5019
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Patch panel Systimax 2U Patch panel Systimax 2U
Cena: 137,19 zł 139,99 zł (netto: 111,54 zł 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Patchcord  CAT 5e 3M Patchcord CAT 5e 3M
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Pionowy organizer kabli do szaf rack 19 76CM Pionowy organizer kabli do szaf rack 19 76CM
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
StarTech kabel rozgałęźnik DVI na 2x VGA 30 cm StarTech kabel rozgałęźnik DVI na 2x VGA 30 cm
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl