Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

413134-001 HP 2m CX4 SFF-8470 do SFF-8470 413134-001 HP 2m CX4 SFF-8470 do SFF-8470
Producent: HP
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER Dell DVI na VGA 0J8461 ADAPTER Dell DVI na VGA 0J8461
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Adapter DVI - HDMI Adapter DVI - HDMI
Producent: OEM
Cena: 2,89 zł (netto: 2,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
adapter DVI 2x VGA adapter DVI 2x VGA
Producent: OEM
Cena: 16,49 zł (netto: 13,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu
Producent: OEM
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Amphenol AIPC 55502JJ02 3' 2x SFF-8088 1m Amphenol AIPC 55502JJ02 3' 2x SFF-8088 1m
Producent: OEM
Cena: 33,99 zł (netto: 27,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avaya 4500 HiStack 46cm Al4518001-e6 SAS 46cm Avaya 4500 HiStack 46cm Al4518001-e6 SAS 46cm
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cable ARM / menadzer Dell R320 R420 R620 0VTR4R Cable ARM / menadzer Dell R320 R420 R620 0VTR4R
Producent: DELL
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 6ft PIX FIREWALL FAILOVER 72-1213-01 1.8m CISCO 6ft PIX FIREWALL FAILOVER 72-1213-01 1.8m
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
CISCO CAB-HD8-ASYNC 72-4023-01 3m CISCO CAB-HD8-ASYNC 72-4023-01 3m
Producent: Cisco
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco Stack-t1-1m V01 Stacking Cable Cisco Stack-t1-1m V01 Stacking Cable
Producent: Cisco
Cena: 88,99 zł (netto: 72,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
DELL 2M/6FT 2x SFF8088 SAS 0W390D 2m DELL 2M/6FT 2x SFF8088 SAS 0W390D 2m
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dell DMS-59 do Dual VGA Y Splitter Adapter 0G9438 Dell DMS-59 do Dual VGA Y Splitter Adapter 0G9438
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
EMC 038-003-509 FIBRE CHANNEL KABEL 2M EMC 038-003-509 FIBRE CHANNEL KABEL 2M
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
EMC 3.125 GBPS QSFP  038-003-700 1,2m EMC 3.125 GBPS QSFP 038-003-700 1,2m
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 038-003-695 31" 85cm EMC 3.125 GBPS QSFP 038-003-695 31" 85cm
Producent: EMC
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-698 1,5m EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-698 1,5m
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-704 1m EMC 3.125 Gbps QSFP 038-003-704 1m
Producent: EMC
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 72" 038-003-702 1,8m EMC 3.125 GBPS QSFP 72" 038-003-702 1,8m
Producent: EMC
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 GBPS QSFP 85" 038-003-703 2,15m EMC 3.125 GBPS QSFP 85" 038-003-703 2,15m
Producent: EMC
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC 3.125 Gbps QSFP REV A01 038-003-697 1,3M EMC 3.125 Gbps QSFP REV A01 038-003-697 1,3M
Producent: EMC
Cena: 84,99 zł (netto: 69,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC Mini-SAS Molex 038-003-787 SFF-8088 2M EMC Mini-SAS Molex 038-003-787 SFF-8088 2M
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC QSFP  038-003-694 80CM 3.125 GBPS 31" EMC QSFP 038-003-694 80CM 3.125 GBPS 31"
Producent: EMC
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EMC QSFP  038-003-701 1,6m 3.125 GBPS 63" EMC QSFP 038-003-701 1,6m 3.125 GBPS 63"
Producent: EMC
Cena: 111,99 zł (netto: 91,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HDMI do DVI-D Monitor/Video HD-28F-15 HDMI do DVI-D Monitor/Video HD-28F-15
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HDMI/DVI SonicWave Interconnect 7m HDMI/DVI SonicWave Interconnect 7m
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP 148785-014 ULTRA 320 SCSI-LVD-SE-CABLE HP 148785-014 ULTRA 320 SCSI-LVD-SE-CABLE
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP 406596-001 SAS  2x SATA HP 406596-001 SAS 2x SATA
Producent: HP
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP 667873-001 Backplane Power 654072-001 HP 667873-001 Backplane Power 654072-001
Producent: HP
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP console port cable DB-9 (F) na RJ45 (M) 5188-3836 1,5m HP console port cable DB-9 (F) na RJ45 (M) 5188-3836 1,5m
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP DL360P Gen8 G8 Mini-SAS 667874-001 45cm HP DL360P Gen8 G8 Mini-SAS 667874-001 45cm
Producent: HP
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP InfiniBand 413133-001 SFF-8470 1M HP InfiniBand 413133-001 SFF-8470 1M
Producent: HP
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP KVM SIP VGA USB 520-341-511 396633-001 HP KVM SIP VGA USB 520-341-511 396633-001
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
HP Mini SAS HD to MiniSAS SFF-8644 SFF-8088 2M HP Mini SAS HD to MiniSAS SFF-8644 SFF-8088 2M
Cena: 319,99 zł (netto: 260,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
HPE External Mini SAS SFF-8088 2m HPE External Mini SAS SFF-8088 2m
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
IBM 2x mini SAS  49Y6961 69Y1328 75CM IBM 2x mini SAS 49Y6961 69Y1328 75CM
Producent: OEM
Cena: 54,99 zł (netto: 44,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
IBM 2x MINI SAS SFF-8087 00D3276 610MM 24 INCH 65CM IBM 2x MINI SAS SFF-8087 00D3276 610MM 24 INCH 65CM
Producent: IBM
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM MINI SAS SFF-8087 X3300 M4 90Y4661 IBM MINI SAS SFF-8087 X3300 M4 90Y4661
Producent: IBM
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel  DisplayPort To DisplayPort 1,5m kabel DisplayPort To DisplayPort 1,5m
Producent: OEM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel  Mini-SAS 682628-001 85cm łamany Kabel Mini-SAS 682628-001 85cm łamany
Producent: OEM
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel  SAS SFF-8088 Hitachi HDS HUS SAS(ENC) 3285194-A 1 m Kabel SAS SFF-8088 Hitachi HDS HUS SAS(ENC) 3285194-A 1 m
Producent: HITACHI
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel  USB 3.0 A-B - micro USB B kabel USB 3.0 A-B - micro USB B
Producent: OEM
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel 1,8m USB 2.0 Type A-Type B 750.a0q08.0001 kabel 1,8m USB 2.0 Type A-Type B 750.a0q08.0001
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel 2x  Mini-SAS SFF-8087 68CM Łamany 685183-001 Kabel 2x Mini-SAS SFF-8087 68CM Łamany 685183-001
Producent: OEM
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel 2x SFF 8087 0,5m kabel 2x SFF 8087 0,5m
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel 620-00030-01 CROSSOVER T568B CAT6 RJ45 PVC Kabel 620-00030-01 CROSSOVER T568B CAT6 RJ45 PVC
Producent: OEM
Cena: 4,99 zł (netto: 4,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel ACT DisplayPort To DisplayPort AK3980 2M kabel ACT DisplayPort To DisplayPort AK3980 2M
Producent: OEM
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Avago-LSI SFF8643 SFF-8643 Mini SAS HD To 4 SATA 1m 12g Kabel Avago-LSI SFF8643 SFF-8643 Mini SAS HD To 4 SATA 1m 12g
Producent: AVAGO
Cena: 43,99 zł (netto: 35,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel Backplane Dell PERC 5 SAS  0NF783 1m kabel Backplane Dell PERC 5 SAS 0NF783 1m
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel Breakout MPO/ LC OM4 3M MTMLCOM41203 kabel Breakout MPO/ LC OM4 3M MTMLCOM41203
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel CAB-E1-RJ45BNC RJ45 to Dual BNC 3m kabel CAB-E1-RJ45BNC RJ45 to Dual BNC 3m
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CAB-X21-MT 3m kabel CAB-X21-MT 3m
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CBL ASSY CONTRLER ACTU 1M kabel CBL ASSY CONTRLER ACTU 1M
Producent: OEM
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CBL ASSY HDMI-HDMI 5M HDCAMM-5 kabel CBL ASSY HDMI-HDMI 5M HDCAMM-5
Producent: OEM
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
kabel CBL SERIAL DB9 FF 15f 4,6m kabel CBL SERIAL DB9 FF 15f 4,6m
Producent: OEM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl