Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Agilent HFCT 5611 1000BASE- LX Agilent HFCT 5611 1000BASE- LX
Producent: Agilent
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM
Producent: APAC OPTO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM
Producent: APAC OPTO
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO  AFCT-5611Z 1000BASE- LX AVAGO AFCT-5611Z 1000BASE- LX
Producent: AVAGO
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 30-0759-01 IBM 21H9876 1000BASE-SX Cisco 30-0759-01 IBM 21H9876 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02 Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02
Producent: Cisco
Cena: 154,99 zł (netto: 126,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PROLABS  X2-10GB-SR-C PROLABS X2-10GB-SR-C
Producent: Prolabs
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
RiteKom TS3-1250-A5S-T2 1310 NM RiteKom TS3-1250-A5S-T2 1310 NM
Producent: RITEKOM
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO X2-10GB-CX4 10GBASE-LR X2 CISCO X2-10GB-CX4 10GBASE-LR X2
Producent: Cisco
Cena: 144,99 zł (netto: 117,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO X2-10GB-LX4 10-2154-03 10GBASE-LX4 CISCO X2-10GB-LX4 10-2154-03 10GBASE-LX4
Producent: Cisco
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco X2-10GB-SR 10-2205-06 Cisco X2-10GB-SR 10-2205-06
Producent: Cisco
Cena: 68,99 zł (netto: 56,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco XENPAK-10GB-LR+ 10-1838-04 10km Cisco XENPAK-10GB-LR+ 10-1838-04 10km
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4 Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4
Producent: Cisco
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-02 Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-02
Producent: Cisco
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-02 Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-02
Producent: Cisco
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-03 Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-03
Producent: Cisco
Cena: 197,99 zł (netto: 160,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic HP ProCurve 10-GbE X2 CX4 Xcvr J8440B Gbic HP ProCurve 10-GbE X2 CX4 Xcvr J8440B
Producent: HP
Cena: 449,99 zł (netto: 365,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic SFP Cisco X2-10GB-SR 10-2205-03 Gbic SFP Cisco X2-10GB-SR 10-2205-03
Producent: Cisco
Cena: 155,99 zł (netto: 126,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP 10-GbE J8437A X2-SC LR 1310nm zamiennik HP 10-GbE J8437A X2-SC LR 1310nm zamiennik
Producent: OEM
Cena: 159,99 zł (netto: 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł Cisco TwinGig Converter Module Przejście z X2 na 2xSFP Moduł Cisco TwinGig Converter Module Przejście z X2 na 2xSFP
Producent: Cisco
Cena: 58,99 zł (netto: 47,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
nowy CISCO X2-10GB-CX4 10GBASE-LR X2 nowy CISCO X2-10GB-CX4 10GBASE-LR X2
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP HP ProCurve 10-Gbe X2-SC LRM J9144A SFP HP ProCurve 10-Gbe X2-SC LRM J9144A
Producent: HP
Cena: 349,99 zł (netto: 284,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl