Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

Opcje Serwery

 Nowy kabel Dell 12G  50cm 02NY40 Mini SAS HD   SFF-8644 Nowy kabel Dell 12G 50cm 02NY40 Mini SAS HD SFF-8644
Producent: DELL
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

AOI AQPA9N09ADLN0778, QSFP28 AOC 100G 100GB MMF 850 3.3 QSFP Cable 9m AOI AQPA9N09ADLN0778, QSFP28 AOC 100G 100GB MMF 850 3.3 QSFP Cable 9m
Producent: Inny
Cena:

344,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 280,48 zł

AOI AQPA9N13ADLN0778, QSFP28 AOC 100G 100GB MMF 850 3.3 QSFP Cable 13M AOI AQPA9N13ADLN0778, QSFP28 AOC 100G 100GB MMF 850 3.3 QSFP Cable 13M
Producent: Inny
Cena:

340,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 277,23 zł

szt.
zobacz więcej
AOI AQPA9N19ADLN0778, QSFP28 AOC 100G 100GB MMF 850 3.3 QSFP Cable 19m AOI AQPA9N19ADLN0778, QSFP28 AOC 100G 100GB MMF 850 3.3 QSFP Cable 19m
Producent: Inny
Cena:

399,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 325,20 zł

szt.
zobacz więcej
ATEN Proxime CE700AL USB KVM Extender ATEN Proxime CE700AL USB KVM Extender
Producent: Aten
Cena:

389,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 317,07 zł

szt.
zobacz więcej
AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE
Producent: Inny
Cena:

249,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 203,24 zł

Avocent Cyclades ACS16 16 port over IP KVM Avocent Cyclades ACS16 16 port over IP KVM
Producent: Avocent
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

Avocent DSRIQ-USB Server Interface for USB Servers Avocent DSRIQ-USB Server Interface for USB Servers
Producent: Avocent
Cena:

112,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 91,86 zł

szt.
zobacz więcej
Battery Backup Unit  LSI LOGIC L5-25407-00C, LSIiBBU09 Battery Backup Unit LSI LOGIC L5-25407-00C, LSIiBBU09
Producent: Inny
Cena:

265,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 216,25 zł

szt.
zobacz więcej
Cable Management Arm Dell 0F506C Poweredge R410 R610 Cable Management Arm Dell 0F506C Poweredge R410 R610
Producent: DELL
Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,29 zł

CABLE SFF-8088 TO SFF-8644 SAS 3M  DELL 038-003-811 CABLE SFF-8088 TO SFF-8644 SAS 3M DELL 038-003-811
Producent: DELL
Cena:

90,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,98 zł

szt.
zobacz więcej
Chłodzenie DYNATRON DB126015BU 3-PIN 12V Chłodzenie DYNATRON DB126015BU 3-PIN 12V
Producent: Inny
Cena:

72,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 59,34 zł

szt.
zobacz więcej
CPU AMD A4 3300M - AM3310HLX23GX,  1.9GHz CPU AMD A4 3300M - AM3310HLX23GX, 1.9GHz
Producent: Inny
Cena:

24,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 20,32 zł

CPU INTEL  i3-2120  3,30 GHz, SR05Y CPU INTEL i3-2120 3,30 GHz, SR05Y
Producent: intel
Cena:

14,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,78 zł

CPU INTEL  SR19X (Intel Xeon E5-2643 v2) 3,5 GHZ CPU INTEL SR19X (Intel Xeon E5-2643 v2) 3,5 GHZ
Producent: intel
Cena:

50,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 41,46 zł

CPU Intel  XEON E5-2660 2.20 GHz SR0KK CPU Intel XEON E5-2660 2.20 GHz SR0KK
Producent: intel
Cena:

14,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12,19 zł

szt.
zobacz więcej
CPU INTEL  xeon gold 6142 16c  2.6Ghz,  SR3AY CPU INTEL xeon gold 6142 16c 2.6Ghz, SR3AY
Producent: intel
Cena:

899,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 731,70 zł

szt.
zobacz więcej
CPU INTEL CORE i3-8100 3,6ghz SR3N5 CPU INTEL CORE i3-8100 3,6ghz SR3N5
Producent: intel
Cena:

180,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 147,15 zł

CPU Intel Core i7-5930K SR20R 3.50GHZ  6Core CPU Intel Core i7-5930K SR20R 3.50GHZ 6Core
Producent: intel
Cena:

104,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 85,36 zł

CPU INTEL E3-1271V3, 3.60GHz, SR1R3 CPU INTEL E3-1271V3, 3.60GHz, SR1R3
Producent: intel
Cena:

119,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 97,55 zł

CPU INTEL SR0L7 (Intel Xeon E5-2643 ) 3.30GHZ 4 CORE CPU INTEL SR0L7 (Intel Xeon E5-2643 ) 3.30GHZ 4 CORE
Producent: intel
Cena:

13,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
CPU INTEL SR19W (Intel Xeon E5-2667 v2) 3,3 GHZ CPU INTEL SR19W (Intel Xeon E5-2667 v2) 3,3 GHZ
Producent: intel
Cena:

328,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 267,47 zł

CPU INTEL SR1A8 (Intel Xeon E5-2650 v2) 2,6 GHZ CPU INTEL SR1A8 (Intel Xeon E5-2650 v2) 2,6 GHZ
Producent: intel
Cena:

26,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,94 zł

CPU Intel Xeon 6C E5-2667 2,90 GHz 15M SR0KP CPU Intel Xeon 6C E5-2667 2,90 GHz 15M SR0KP
Producent: intel
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
CPU Intel Xeon E5-1607 v2, 3,0GHz SR1B3 4core CPU Intel Xeon E5-1607 v2, 3,0GHz SR1B3 4core
Producent: intel
Cena:

34,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,45 zł

szt.
zobacz więcej
CPU Intel Xeon E5-1620  SR0LC 3,60GHZ  4core CPU Intel Xeon E5-1620 SR0LC 3,60GHZ 4core
Producent: intel
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

szt.
zobacz więcej
CPU Intel Xeon E5-1650 v2 SR1AQ, 3.50GHZ 6Core CPU Intel Xeon E5-1650 v2 SR1AQ, 3.50GHZ 6Core
Producent: intel
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
CPU Intel Xeon E5-1650 V3, SR20J 3.50GHZ 6Core CPU Intel Xeon E5-1650 V3, SR20J 3.50GHZ 6Core
Producent: intel
Cena:

75,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 61,78 zł

szt.
zobacz więcej
cpu Intel Xeon E5-2630 v3,  2.40GHz  8c SR206 cpu Intel Xeon E5-2630 v3, 2.40GHz 8c SR206
Producent: intel
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

CPU Intel Xeon E5-2670v2, SR1A7  2.50GHZ  10Core CPU Intel Xeon E5-2670v2, SR1A7 2.50GHZ 10Core
Producent: intel
Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,29 zł

CPU Intel Xeon E5-2680V2  SR1A6 2.80 GHz 10C CPU Intel Xeon E5-2680V2 SR1A6 2.80 GHz 10C
Producent: intel
Cena:

111,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 91,05 zł

CPU Intel Xeon E5-2687W, 3,10 GHz,  SR0KG  8Core CPU Intel Xeon E5-2687W, 3,10 GHz, SR0KG 8Core
Producent: intel
Cena:

285,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 232,51 zł

CPU Procesor Intel E5-2623v3 4C  3,00GHz SR208 CPU Procesor Intel E5-2623v3 4C 3,00GHz SR208
Producent: intel
Cena:

12,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,56 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
CPU Procesor Intel E5-2640v3 8 x 2,6 GHz SR205 CPU Procesor Intel E5-2640v3 8 x 2,6 GHz SR205
Producent: intel
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

szt.
zobacz więcej
CPU SR2CQ (Intel Xeon E3-1220 v5),  3.00GHZ 4 CORE CPU SR2CQ (Intel Xeon E3-1220 v5), 3.00GHZ 4 CORE
Producent: intel
Cena:

65,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 53,65 zł

szt.
zobacz więcej
CPU SR2LD (Intel Xeon E3-1240 v5) 4 CORE CPU SR2LD (Intel Xeon E3-1240 v5) 4 CORE
Producent: intel
Cena:

194,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 158,53 zł

szt.
zobacz więcej
CPU SR2LF (Intel Xeon E3-1270 v5) 3.60GHZ CPU SR2LF (Intel Xeon E3-1270 v5) 3.60GHZ
Producent: intel
Cena:

132,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 108,12 zł

CPU SR3GM , Intel Xeon Bronze 3104 , 1,7 Ghz  CPU SR3GM , Intel Xeon Bronze 3104 , 1,7 Ghz
Producent: intel
Cena:

23,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,50 zł

szt.
zobacz więcej
CPU SRG24 , Intel Xeon Silver 4210R, 2.40 Ghz CPU SRG24 , Intel Xeon Silver 4210R, 2.40 Ghz
Producent: intel
Cena:

1 519,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 235,76 zł

szt.
zobacz więcej
CRESTRON MC2E 2 x złącze DB9, RS-232, RS-422, RS-485 CRESTRON MC2E 2 x złącze DB9, RS-232, RS-422, RS-485
Producent: Creston
Cena:

249,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 203,24 zł

DELL 0JH879 POWEREDGE 1950 PCI-E RISER DELL 0JH879 POWEREDGE 1950 PCI-E RISER
Producent: DELL
Cena:

17,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

szt.
zobacz więcej
Dell 0W508F Mini SAS External Cable 24", 60cm Dell 0W508F Mini SAS External Cable 24", 60cm
Producent: DELL
Cena:

66,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 54,46 zł

szt.
zobacz więcej
Dell EMC Poweredge R540 R440 T440 cable doble SAS a SATA 0GG3CG Dell EMC Poweredge R540 R440 T440 cable doble SAS a SATA 0GG3CG
Producent: DELL
Cena:

199,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 162,59 zł

szt.
zobacz więcej
Dell Foxconn SAS 4x 8 PAIRS 30AWG E124936-D Dell Foxconn SAS 4x 8 PAIRS 30AWG E124936-D
Producent: DELL
Cena:

41,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,14 zł

szt.
zobacz więcej
DELL POWER CABLE FOR GPU 0N08NH DELL POWER CABLE FOR GPU 0N08NH
Producent: DELL
Cena:

62,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 51,21 zł

Dell Poweredge R710 SAS B Mini RAID  0C31YC  CN-0C31YC Dell Poweredge R710 SAS B Mini RAID 0C31YC CN-0C31YC
Producent: DELL
Cena:

55,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 45,52 zł

szt.
zobacz więcej
DFTA0456B2H DL120 G6/DL120 G7/DL160 G6/DL165 G7 DFTA0456B2H DL120 G6/DL120 G7/DL160 G6/DL165 G7
Producent: HP
Cena:

14,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12,19 zł

szt.
zobacz więcej
Extron Model MVX 44 VGA  4x4 Vga/ Audio Matrix Switch Extron Model MVX 44 VGA 4x4 Vga/ Audio Matrix Switch
Producent: Inny
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

Finisar  FCBN410QB1C06 4x10 Gb/s, QSFP, 6m Finisar FCBN410QB1C06 4x10 Gb/s, QSFP, 6m
Producent: Finisar
Cena:

193,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 157,72 zł

Finisar FCBG410QD3C09 4X10 GBPS,   9m Finisar FCBG410QD3C09 4X10 GBPS, 9m
Producent: Finisar
Cena:

196,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 160,15 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FCBG410QD3C10 4X10 GBPS  10m Finisar FCBG410QD3C10 4X10 GBPS 10m
Producent: Finisar
Cena:

209,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 170,72 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FCBG410QD3C12 4X10 GBPS 12,4metra Finisar FCBG410QD3C12 4X10 GBPS 12,4metra
Producent: Finisar
Cena:

129,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 105,68 zł

szt.
zobacz więcej
HEATSINK  LENOVO  00KC912 for x3550 m5 HEATSINK LENOVO 00KC912 for x3550 m5
Producent: Lenovo
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

Heatsink 0D388M , DELL R310 Heatsink 0D388M , DELL R310
Producent: DELL
Cena:

89,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,16 zł

szt.
zobacz więcej
HP 699112-001 1U CABLE MANAGEMENT ARM  RAIL KIT HP 699112-001 1U CABLE MANAGEMENT ARM RAIL KIT
Producent: HP
Cena:

229,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 186,98 zł

HP Mini-SAS SFF-8087 Single 839759-001 25cm HP Mini-SAS SFF-8087 Single 839759-001 25cm
Producent: HP
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
HP Mini-SAS SFF-8087 Single 839760-001 do  G9/G10 30cm HP Mini-SAS SFF-8087 Single 839760-001 do G9/G10 30cm
Producent: HP
Cena:

75,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 61,78 zł

szt.
zobacz więcej
HP UNIVERSAL MEDIA BAY POWER CABLE (747570-001) 10PIN/4PIN HP UNIVERSAL MEDIA BAY POWER CABLE (747570-001) 10PIN/4PIN
Producent: HP
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 24R2733 POWER BACKPLANE 7001139-Y000 X3650 , 835W IBM 24R2733 POWER BACKPLANE 7001139-Y000 X3650 , 835W
Producent: IBM
Cena:

70,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 57,72 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 94Y6704 X3650 M4 PCI-e riser card 00D3021 IBM 94Y6704 X3650 M4 PCI-e riser card 00D3021
Producent: IBM
Cena:

139,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 113,81 zł

IBM HEATSINK FOR IBM SYSTEM X3300 M4,  00W2293 IBM HEATSINK FOR IBM SYSTEM X3300 M4, 00W2293
Producent: IBM
Cena:

394,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 321,13 zł

szt.
zobacz więcej
IEC Optical Drive to Server Board Cable Cord , 6017B0053901 IEC Optical Drive to Server Board Cable Cord , 6017B0053901
Producent: Inny
Cena:

49,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Intel C88553-001 radiator Intel C88553-001 radiator
Producent: intel
Cena:

17,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

Intel Xeon 2C 5160 3,00 GHz 4M SL9RT Intel Xeon 2C 5160 3,00 GHz 4M SL9RT
Producent: intel
Cena:

7,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,17 zł

Intel Xeon E5-2630 v2, 2.6 Ghz  SR1AM Intel Xeon E5-2630 v2, 2.6 Ghz SR1AM
Producent: intel
Cena:

9,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,12 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel  do PowerEdge R910 Server Mini-SAS Cable 0Y100N Kabel do PowerEdge R910 Server Mini-SAS Cable 0Y100N
Producent: Inny
Cena:

47,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,02 zł

Kabel  MINI-HDX4 DO MINI-SASX4 038-003-810  2m Kabel MINI-HDX4 DO MINI-SASX4 038-003-810 2m
Producent: EMC
Cena:

29,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,38 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel  MINI-HDX4 DO MINI-SASX4 038-003-813  5m Kabel MINI-HDX4 DO MINI-SASX4 038-003-813 5m
Producent: EMC
Cena:

43,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 35,76 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel  MINI-HDX4 DO MINI-SASX4 038-003-816  8m Kabel MINI-HDX4 DO MINI-SASX4 038-003-816 8m
Producent: EMC
Cena:

126,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 103,24 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel 498422-001, HP ProLiant DL360 G6 MINI SAS, 34cm Kabel 498422-001, HP ProLiant DL360 G6 MINI SAS, 34cm
Producent: HP
Cena:

51,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 42,27 zł

szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-3030HFLF QSFP+ 3m kabel Amphenol FCI 10093084-3030HFLF QSFP+ 3m
Producent: Amphenol
Cena:

184,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 150,40 zł

szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol SATA1 SATA5 12G SAS 40cm kabel Amphenol SATA1 SATA5 12G SAS 40cm
Producent: Amphenol
Cena:

119,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 97,55 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DAC FOXCONN SFP 2PAIRS 30AWG  10G SFP+  3m Kabel DAC FOXCONN SFP 2PAIRS 30AWG 10G SFP+ 3m
Producent: Foxconn
Cena:

48,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,83 zł

Kabel Dell  Backplane 0TK2VY PowerEdge R620 8-Bay SAS Kabel Dell Backplane 0TK2VY PowerEdge R620 8-Bay SAS
Producent: DELL
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 65,03 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Dell  do R610 R710 MINI SAS A TO PERC 6/i, 0NW348 Kabel Dell do R610 R710 MINI SAS A TO PERC 6/i, 0NW348
Producent: DELL
Cena:

24,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 20,32 zł

Kabel DELL 0358VV DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 5m  Kabel DELL 0358VV DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 5m
Producent: DELL
Cena:

199,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 162,59 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DELL 053HVN DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 3m Kabel DELL 053HVN DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 3m
Producent: DELL
Cena:

129,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 105,68 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DELL 0C6Y7M DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 0.5m Kabel DELL 0C6Y7M DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 0.5m
Producent: DELL
Cena:

75,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 61,78 zł

Kabel DELL 0V250M DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 1m Kabel DELL 0V250M DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 1m
Producent: DELL
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

Kabel DELL do  R510 H200/H700 SAS-B CABLE, 0P745P 45cm Kabel DELL do R510 H200/H700 SAS-B CABLE, 0P745P 45cm
Producent: DELL
Cena:

36,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,07 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DELL Mini Sas 16.5 P/ Mini Sas Dell R420 0CF9NH 45cm Kabel DELL Mini Sas 16.5 P/ Mini Sas Dell R420 0CF9NH 45cm
Producent: DELL
Cena:

40,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,33 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DELL PERC 6 BACKPLANE 069V70 FOR R310 / R410 Kabel DELL PERC 6 BACKPLANE 069V70 FOR R310 / R410
Producent: DELL
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Dell PowerEdge, 0KH305 Kabel Dell PowerEdge, 0KH305
Producent: DELL
Cena:

9,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,12 zł

KABEL DELL R710 MINI SAS B TO PERC 6i 0RN695 57CM KABEL DELL R710 MINI SAS B TO PERC 6i 0RN695 57CM
Producent: DELL
Cena:

40,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,33 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL DELL R720 POWEREDGE MINI PERC MINI SAS 0D4J0T KABEL DELL R720 POWEREDGE MINI PERC MINI SAS 0D4J0T
Producent: DELL
Cena:

72,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 59,34 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel DUPLEX 2x ST- 2x SC, 2m Q98649 Kabel DUPLEX 2x ST- 2x SC, 2m Q98649
Producent: Inny
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

KABEL EMC MINI SAS TO MINI SAS , 038-003-666/ 038-003-962  5m KABEL EMC MINI SAS TO MINI SAS , 038-003-666/ 038-003-962 5m
Producent: EMC
Cena:

162,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 132,51 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL EMC MINI SAS TO MINI SAS , 038-003-751 3m KABEL EMC MINI SAS TO MINI SAS , 038-003-751 3m
Producent: EMC
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel FIBERSTORE 10G SFP+  SFPP-PC02,  2m  Kabel FIBERSTORE 10G SFP+ SFPP-PC02, 2m
Producent: Inny
Cena:

89,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,16 zł

Kabel Foxconn 32-inch SATA Data, D38473-002 Kabel Foxconn 32-inch SATA Data, D38473-002
Producent: Foxconn
Cena:

5,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,87 zł

szt.
zobacz więcej
kabel HP 12G  1m  691970-002 Mini SAS HD   SFF-8644 kabel HP 12G 1m 691970-002 Mini SAS HD SFF-8644
Producent: HP
Cena:

255,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 208,12 zł

Kabel HP DL320 G5 SATA 432927-001, 430998-001 Kabel HP DL320 G5 SATA 432927-001, 430998-001
Producent: HP
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL HP DL360 G5 Mini SAS  408763-001 / 402084-001 35CM KABEL HP DL360 G5 Mini SAS 408763-001 / 402084-001 35CM
Producent: HP
Cena:

21,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,88 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL HP DL360 G9 1X SFF-8087 4XSATA 823077-001 KABEL HP DL360 G9 1X SFF-8087 4XSATA 823077-001
Producent: HP
Cena:

93,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 76,41 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel HP External Mini Sas To Mini Sas Cable (406592-001), 2M Kabel HP External Mini Sas To Mini Sas Cable (406592-001), 2M
Producent: HP
Cena:

129,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 105,68 zł

KABEL HP INTERNAL SAS/SATA, 361316-006 60CM dl380 g5 KABEL HP INTERNAL SAS/SATA, 361316-006 60CM dl380 g5
Producent: HP
Cena:

45,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 37,39 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL HP MINI SAS 700MM 668243-001, 6017B0311901 ŁAMANY KABEL HP MINI SAS 700MM 668243-001, 6017B0311901 ŁAMANY
Producent: HP
Cena:

32,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,82 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel HP MiniSAS to Dual SATA Cable for DL380 G9 (776389-001) Kabel HP MiniSAS to Dual SATA Cable for DL380 G9 (776389-001)
Producent: HP
Cena:

119,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 97,55 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel HP ML350 G6 SATA HDD,  511789-001 515078-001 Kabel HP ML350 G6 SATA HDD, 511789-001 515078-001
Producent: HP
Cena:

43,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 35,76 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel HP PROLIANT ML350 G5 SATA, 448180-002 Kabel HP PROLIANT ML350 G5 SATA, 448180-002
Producent: HP
Cena:

32,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,82 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL HP SATA DO PROLIANT DL385 G6 484355-007 KABEL HP SATA DO PROLIANT DL385 G6 484355-007
Producent: HP
Cena:

10,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,93 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel HP SATA Optical Drive Split Y Cable 663771-001 683358-001 Kabel HP SATA Optical Drive Split Y Cable 663771-001 683358-001
Producent: HP
Cena:

47,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,02 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL HP STORAGEWORKS/LTO MINI SAS  518885-001 KABEL HP STORAGEWORKS/LTO MINI SAS 518885-001
Producent: HP
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

Kabel IBM  SAS 49Y5397 do  X3620 X3650 M2 M3 Kabel IBM SAS 49Y5397 do X3620 X3650 M2 M3
Producent: IBM
Cena:

127,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 104,06 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL IBM MINI SAS DO MINI SAS HD 710MM, 00Y8633 KABEL IBM MINI SAS DO MINI SAS HD 710MM, 00Y8633
Producent: IBM
Cena:

92,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 75,60 zł

Kabel IBM SAS 85CM 81Y6651 Kabel IBM SAS 85CM 81Y6651
Producent: IBM
Cena:

37,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,89 zł

Kabel IBM SAS Cable X3650,  69Y1332 30cm Kabel IBM SAS Cable X3650, 69Y1332 30cm
Producent: IBM
Cena:

52,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 43,08 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL IBM SAS signal 46C4005, MINI SAS ŁAMANY KABEL IBM SAS signal 46C4005, MINI SAS ŁAMANY
Producent: IBM
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

Kabel INTEL BLACK FLAT SATA - 18.5 INCH (G18985-001), 50cm Kabel INTEL BLACK FLAT SATA - 18.5 INCH (G18985-001), 50cm
Producent: intel
Cena:

25,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,13 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL Internal SAS SUN 530-4228-01 SunFire X4170 KABEL Internal SAS SUN 530-4228-01 SunFire X4170
Producent: SUN
Cena:

67,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 55,28 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel kontrolera DELL 0N170M Perc H700i, SFF-8087-SFF-8087 Kabel kontrolera DELL 0N170M Perc H700i, SFF-8087-SFF-8087
Producent: DELL
Cena:

74,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,97 zł

Kabel kontrolera DELL 0P110M Perc H700i SFF-8087-SFF-8087 Kabel kontrolera DELL 0P110M Perc H700i SFF-8087-SFF-8087
Producent: DELL
Cena:

74,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,97 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL KONTROLERA SAS  KH305 DELL PowerEdge KABEL KONTROLERA SAS KH305 DELL PowerEdge
Producent: DELL
Cena:

16,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,81 zł

Kabel Mini SAS 00J6807 61cm Kabel Mini SAS 00J6807 61cm
Producent: Lenovo
Cena:

62,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 51,21 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL MINI SAS HP 579265-001 6017B0167302 70CM KABEL MINI SAS HP 579265-001 6017B0167302 70CM
Producent: HP
Cena:

81,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 66,66 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL MINI SAS HP 663730-001 90CM ŁAMANY/PROSTY DL360p KABEL MINI SAS HP 663730-001 90CM ŁAMANY/PROSTY DL360p
Producent: HP
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 65,03 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL MINI SAS HP SFF-8087 DL380 G8 668319-001 KABEL MINI SAS HP SFF-8087 DL380 G8 668319-001
Producent: HP
Cena:

38,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,70 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL MINI SAS SFF-8087 DELL PE R320, 014P33 KABEL MINI SAS SFF-8087 DELL PE R320, 014P33
Producent: DELL
Cena:

35,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 29,26 zł

KABEL MINI-SAS HP 493228-004,  64cm ML330 G6 KABEL MINI-SAS HP 493228-004, 64cm ML330 G6
Producent: HP
Cena:

36,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,07 zł

Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB  2m Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB 2m
Producent: Inny
Cena:

39,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 32,51 zł

Kabel MOLEX 74546-0813 74546-0840 50CM Kabel MOLEX 74546-0813 74546-0840 50CM
Producent: Inny
Cena:

74,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,97 zł

KABEL NETAPP RJ45 ACP 0.5M - 112-00194 ( X6560-R6 ) KABEL NETAPP RJ45 ACP 0.5M - 112-00194 ( X6560-R6 )
Producent: NetAPP
Cena:

49,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel SAS 02YC3T SFF-8087 do 2x SAS SFF-8087 Kabel SAS 02YC3T SFF-8087 do 2x SAS SFF-8087
Producent: Inny
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel SAS 2x SFF-8087 530-3864-04, 45CM Kabel SAS 2x SFF-8087 530-3864-04, 45CM
Producent: HP
Cena:

66,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 54,46 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL SAS DELL 0Y674P PowerEdge R510 65CM KABEL SAS DELL 0Y674P PowerEdge R510 65CM
Producent: DELL
Cena:

67,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 55,28 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel SAS Dell PowerEdge R410 PERC 0Y180K Kabel SAS Dell PowerEdge R410 PERC 0Y180K
Producent: DELL
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL SAS DELL POWEREDGE T610 T710, DP/N: 0606JD KABEL SAS DELL POWEREDGE T610 T710, DP/N: 0606JD
Producent: DELL
Cena:

17,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

Kabel SATA Dell PowerEdge R200 0YP164 Kabel SATA Dell PowerEdge R200 0YP164
Producent: DELL
Cena:

15,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,00 zł

kabel SATA HP DL360 GEN9 780424-001 60CM kabel SATA HP DL360 GEN9 780424-001 60CM
Producent: HP
Cena:

167,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 136,58 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL SATA NAPĘDU OPTYCZNEGO HP (667526-002) KABEL SATA NAPĘDU OPTYCZNEGO HP (667526-002)
Producent: HP
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Siemon DAC  passive 10GB 10G SFP+ do SFP+ 0.9m 4060-00044-01 Kabel Siemon DAC passive 10GB 10G SFP+ do SFP+ 0.9m 4060-00044-01
Producent: Siemon
Cena:

74,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,97 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel StarTech HDMI - HDMI 15m czarny (HDMM15M) Kabel StarTech HDMI - HDMI 15m czarny (HDMM15M)
Producent: StarTech
Cena:

234,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 191,05 zł

kabel SUPERMICRO CBL-0097L-02 IPASS 50CM 4x SATA kabel SUPERMICRO CBL-0097L-02 IPASS 50CM 4x SATA
Producent: Supermicro
Cena:

48,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,83 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Supermicro SFF-8643/4xSATA, CBL-SAST-0664 Kabel Supermicro SFF-8643/4xSATA, CBL-SAST-0664
Producent: Supermicro
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 65,03 zł

Kabel światłowodowy MPO-MPO 12m Kabel światłowodowy MPO-MPO 12m
Producent: Inny
Cena:

319,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 260,15 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 1m Kabel światłowodowy MPO-MPO 1m
Producent: Inny
Cena:

97,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 79,67 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 2,5m Kabel światłowodowy MPO-MPO 2,5m
Producent: Inny
Cena:

154,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 126,01 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 2m Kabel światłowodowy MPO-MPO 2m
Producent: Inny
Cena:

133,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 108,93 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 3m Kabel światłowodowy MPO-MPO 3m
Producent: Inny
Cena:

166,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 135,76 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 4m Kabel światłowodowy MPO-MPO 4m
Producent: Inny
Cena:

196,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 160,15 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 6m Kabel światłowodowy MPO-MPO 6m
Producent: Inny
Cena:

194,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 158,53 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy MPO-MPO 7m Kabel światłowodowy MPO-MPO 7m
Producent: Inny
Cena:

244,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 199,18 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy netapp 2m LC-LC MULTI MODE  x6553-r6 Kabel światłowodowy netapp 2m LC-LC MULTI MODE x6553-r6
Producent: NetAPP
Cena:

169,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 138,20 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel T26139-Y3963-V 103 A3C40089198, for  PRIMERGY TX20,  RX300 S4 / S5 Kabel T26139-Y3963-V 103 A3C40089198, for PRIMERGY TX20, RX300 S4 / S5
Producent: FUJITSU
Cena:

18,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 15,44 zł

Kabel USB do konwertera IBM Lenovo ThinkCentre M93p 54Y8418 Kabel USB do konwertera IBM Lenovo ThinkCentre M93p 54Y8418
Producent: Lenovo
Cena:

39,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 32,51 zł

szt.
zobacz więcej
KABEL USB MICRO USB-B 3.0 A-B DO DYSKU KABEL USB MICRO USB-B 3.0 A-B DO DYSKU
Producent: Inny
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel USB-A - USB-B Kabel USB-A - USB-B
Producent: Inny
Cena:

2,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,43 zł

KABEL ZASILAJĄCY BACKPLANE 463184-002, 514217-001,  4N0P7-01 KABEL ZASILAJĄCY BACKPLANE 463184-002, 514217-001, 4N0P7-01
Producent: Inny
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

KIT Heatsink and Fan Assembly E5-2407 v2 TD340 0C19566 KIT Heatsink and Fan Assembly E5-2407 v2 TD340 0C19566
Producent: Lenovo
Cena:

142,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 116,25 zł

szt.
zobacz więcej
KVM BLACK BOX LES1116A, 724-746-5500 KVM BLACK BOX LES1116A, 724-746-5500
Producent: BLACK BOX
Cena:

129,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 105,68 zł

szt.
zobacz więcej
KVM Digitus DC IC818I-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2 KVM Digitus DC IC818I-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2
Producent: Digitus
Cena:

259,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 211,37 zł

szt.
zobacz więcej
KVM Digitus DC IC818I-OSD-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2 KVM Digitus DC IC818I-OSD-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2
Producent: Digitus
Cena:

244,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 199,18 zł

szt.
zobacz więcej
KVM StarTech SV831DUSBAU, 8 Port Rackmount USB VGA KVM StarTech SV831DUSBAU, 8 Port Rackmount USB VGA
Producent: StarTech
Cena:

594,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 483,73 zł

KVM SWITCH USB/PS2   with audio & mic KVM SWITCH USB/PS2 with audio & mic
Producent: KMV8M
Cena:

117,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 95,93 zł

szt.
zobacz więcej
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
Producent: Level One
Cena:

589,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 479,67 zł

szt.
zobacz więcej
Listwa zasilająca HP 411273-002 HSTNR-PS03 Listwa zasilająca HP 411273-002 HSTNR-PS03
Producent: HP
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
Mini SAS HD SAS-3 12 GBs External Cable 0GYK61,  2m Mini SAS HD SAS-3 12 GBs External Cable 0GYK61, 2m
Producent: Inny
Cena:

89,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,16 zł

Mini SAS SATA Splitter Dell C6100/C6220 0HJ6F0 Mini SAS SATA Splitter Dell C6100/C6220 0HJ6F0
Producent: DELL
Cena:

63,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,02 zł

szt.
zobacz więcej
NetApp 441-00025 + A0 Front Fan Assembly for FAS3240 FAS3270 FAS3210 FAS3220 NetApp 441-00025 + A0 Front Fan Assembly for FAS3240 FAS3270 FAS3210 FAS3220
Producent: NetAPP
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

szt.
zobacz więcej
nowy AVOCENT SWITCHVIEW 100, 2SV110BND1 2-Port PS/2 KVM nowy AVOCENT SWITCHVIEW 100, 2SV110BND1 2-Port PS/2 KVM
Producent: Avocent
Cena:

90,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,98 zł

szt.
zobacz więcej
Nowy CABLE SFF-8088 TO SFF-8644 SAS 3M  DELL 038-003-811 Nowy CABLE SFF-8088 TO SFF-8644 SAS 3M DELL 038-003-811
Producent: DELL
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

szt.
zobacz więcej
Nowy kabel DELL 053HVN DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 3m  Nowy kabel DELL 053HVN DAC 10GB 10G SFP+ do SFP+ 3m
Producent: DELL
Cena:

152,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 124,38 zł

szt.
zobacz więcej
NOWY Kabel FIBERSTORE  10G SFP+/ SFP+   3m   NOWY Kabel FIBERSTORE 10G SFP+/ SFP+ 3m
Producent: Inny
Cena:

89,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,16 zł

szt.
zobacz więcej
NOWY Kabel Fiberstore DAC  10G SFP+ do SFP+  1m  NOWY Kabel Fiberstore DAC 10G SFP+ do SFP+ 1m
Producent: DELL
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

szt.
zobacz więcej
Nowy kabel HP M-series 25Gb SFP28/SFP28 1m DAC R4G19A Nowy kabel HP M-series 25Gb SFP28/SFP28 1m DAC R4G19A
Producent: HP
Cena:

239,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 195,11 zł

szt.
zobacz więcej
Organizer HP 729871-001, 2U CABLE MANAGEMENT ARM KIT G9 Organizer HP 729871-001, 2U CABLE MANAGEMENT ARM KIT G9
Producent: HP
Cena:

186,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 152,02 zł

szt.
zobacz więcej
Organizer kabli 02J1CF R320 R420 R620 Organizer kabli 02J1CF R320 R420 R620
Producent: DELL
Cena:

56,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 46,33 zł

szt.
zobacz więcej
Organizer kabli DL380p DL385p g8  2u 663488-B21, 699303-001 Organizer kabli DL380p DL385p g8 2u 663488-B21, 699303-001
Producent: HP
Cena:

105,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 86,17 zł

szt.
zobacz więcej
Patchcord SIINGLE LC/PC-PC/LC, 8m Patchcord SIINGLE LC/PC-PC/LC, 8m
Producent: Inny
Cena:

17,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

szt.
zobacz więcej
Procesor AMD Opteron 8435 2,6 GHz (OS8435WJS6DGN) Procesor AMD Opteron 8435 2,6 GHz (OS8435WJS6DGN)
Producent: AMD
Cena:

182,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 148,77 zł

szt.
zobacz więcej
procesor CPU Intel Xeon E5-2440 2,40Ghz,  SR0LK procesor CPU Intel Xeon E5-2440 2,40Ghz, SR0LK
Producent: intel
Cena:

41,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,14 zł

szt.
zobacz więcej
PROCESOR INTEL XEON 5120 2CORE 1.86GHz SL9RY PROCESOR INTEL XEON 5120 2CORE 1.86GHz SL9RY
Producent: intel
Cena:

12,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,16 zł

szt.
zobacz więcej
Profigold PROV 1003 - przewód HDMI/HDMI ,  3m Profigold PROV 1003 - przewód HDMI/HDMI , 3m
Producent: Profigold
Cena:

155,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 126,46 zł

szt.
zobacz więcej
Profigold PROV 1005 - przewód HDMI/HDMI ,  5 m Profigold PROV 1005 - przewód HDMI/HDMI , 5 m
Producent: Profigold
Cena:

236,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 192,67 zł

szt.
zobacz więcej
Przedłurzacz  HDMI po LAN AB7400 HDMI IN/OUT max 60m Przedłurzacz HDMI po LAN AB7400 HDMI IN/OUT max 60m
Producent: Inny
Cena:

77,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 63,41 zł

szt.
zobacz więcej
Przełącznik KVM HP series EO1010 16 PORTÓW Przełącznik KVM HP series EO1010 16 PORTÓW
Producent: HP
Cena:

139,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 113,81 zł

szt.
zobacz więcej
QSFP+ AOC 40G  850nm AQOA9N12ADLN0723 12m QSFP+ AOC 40G 850nm AQOA9N12ADLN0723 12m
Producent: Inny
Cena:

215,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 175,60 zł

QSFP+ AOC 40G  850nm AQOA9N13ADLN0723 13m QSFP+ AOC 40G 850nm AQOA9N13ADLN0723 13m
Producent: Inny
Cena:

219,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 178,85 zł

QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N07ADLN0723 7m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N07ADLN0723 7m
Cena:

167,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 136,58 zł

szt.
zobacz więcej
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N09ADLN0723 9m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm AQOA9N09ADLN0723 9m
Cena:

196,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 160,15 zł

Radiator  HP 449796-001 DC 7800 SFF z wentylatorem Radiator HP 449796-001 DC 7800 SFF z wentylatorem
Producent: HP
Cena:

13,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,37 zł

Radiator 0M112P  DO SERWERA DELL PE R320 R620 Radiator 0M112P DO SERWERA DELL PE R320 R620
Producent: DELL
Cena:

21,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,88 zł

szt.
zobacz więcej
RADIATOR DELL R720  05JW7M heatsink RADIATOR DELL R720 05JW7M heatsink
Producent: DELL
Cena:

45,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 37,39 zł

RADIATOR DELL R730  0YY2R8 heatsink RADIATOR DELL R730 0YY2R8 heatsink
Producent: DELL
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

RADIATOR HP DL380e GEN8 677090-001 663673-001 RADIATOR HP DL380e GEN8 677090-001 663673-001
Producent: HP
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
RADIATOR HP ML350 G9 HEATSINK 780977-001 RADIATOR HP ML350 G9 HEATSINK 780977-001
Producent: HP
Cena:

264,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 215,44 zł

Radiator IBM x3650 m4 FRU PN 94Y6618 94y6614 Radiator IBM x3650 m4 FRU PN 94Y6618 94y6614
Producent: IBM
Cena:

55,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 45,16 zł

Raritan Dominion KX 2-User 16-Port KVM  DKX216 Raritan Dominion KX 2-User 16-Port KVM DKX216
Producent: Raritan
Cena:

165,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 134,95 zł

Raritan MasterConsole IP18 KVM Switch MCIP18 Raritan MasterConsole IP18 KVM Switch MCIP18
Producent: Raritan
Cena:

499,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 406,50 zł

szt.
zobacz więcej
Riser  Card Pcie Express Supermicro RR1U-E8 ( X8SIL-F ) Riser Card Pcie Express Supermicro RR1U-E8 ( X8SIL-F )
Producent: Supermicro
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

RISER CARD HP PROLIANT DL180 G6 PCI-E x16   pn: 490450-001 RISER CARD HP PROLIANT DL180 G6 PCI-E x16 pn: 490450-001
Producent: HP
Cena:

45,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 37,39 zł

RISER CARD SUPERMICRO  1U PCI-Ex x16  RSC-RR1U-E16 ( X10SLL-F ) RISER CARD SUPERMICRO 1U PCI-Ex x16 RSC-RR1U-E16 ( X10SLL-F )
Producent: Supermicro
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

Riser NETAPP 110-00173L+A2 Riser NETAPP 110-00173L+A2
Producent: NetAPP
Cena:

77,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 63,41 zł

szt.
zobacz więcej
Riser PCIE Dell PowerEdge R210 0Y628N Riser PCIE Dell PowerEdge R210 0Y628N
Producent: DELL
Cena:

34,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,45 zł

szt.
zobacz więcej
Riser RSC-RR1U-E8 1U PCI-E X8, Rev 3.10 X8SIL- F Riser RSC-RR1U-E8 1U PCI-E X8, Rev 3.10 X8SIL- F
Producent: Supermicro
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

Riser Supermicro  RSC-RR1U-E16,   PCI-E x16 Riser Supermicro RSC-RR1U-E16, PCI-E x16
Producent: Supermicro
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

Riser Supermicro  RSC-RR1U-E16,   PCI-E x16 Riser Supermicro RSC-RR1U-E16, PCI-E x16
Producent: Supermicro
Cena:

96,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 78,85 zł

szt.
zobacz więcej
Riser Supermicro  RSC-RR1U-E8 1U ,  PCI-E x8 Riser Supermicro RSC-RR1U-E8 1U , PCI-E x8
Producent: Supermicro
Cena:

93,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 76,41 zł

Riser SuperMicro 1U  PCI-32  , RSC-RR1U-32L ( PDSML-LN2+ ) Riser SuperMicro 1U PCI-32 , RSC-RR1U-32L ( PDSML-LN2+ )
Producent: Supermicro
Cena:

72,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 59,34 zł

szt.
zobacz więcej
Serwer konsoli ALTUSEN SN0116, 16 x RS / RJ45 Serwer konsoli ALTUSEN SN0116, 16 x RS / RJ45
Producent: Inny
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl