Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM
Producent: AVAGO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP
Producent: AVAGO
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BLADE  BN-CKM-S-T 1000BASE-T  GLC-T RJ45 BLADE BN-CKM-S-T 1000BASE-T GLC-T RJ45
Producent: BLADE
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CIENA  OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm CIENA OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm
Producent: Ciena
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001 Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001
Producent: Ciena
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco  SFP-OC3-IR1 10-1966-01 Cisco SFP-OC3-IR1 10-1966-01
Producent: Cisco
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 10-2625-01 SFP 1000BASE-LX/LH(MINI-GBIC) CISCO 10-2625-01 SFP 1000BASE-LX/LH(MINI-GBIC)
Producent: Cisco
Cena: 7,49 zł (netto: 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco 1000Base -LX 10-1837-01 GLC-ZX-SM Cisco 1000Base -LX 10-1837-01 GLC-ZX-SM
Producent: Cisco
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-OC3-SR 10-2020-01 Cisco SFP-OC3-SR 10-2020-01
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar  FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM Finisar FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM
Producent: Finisar
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF1321P1BTL-HW 2.488G-1310NM Finisar FTLF1321P1BTL-HW 2.488G-1310NM
Producent: Finisar
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8524P2BNV 850NM Finisar FTLF8524P2BNV 850NM
Producent: Finisar
Cena: 3,79 zł (netto: 3,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm  1000Base-SX Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm 1000Base-SX
Producent: Finisar
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTRJ8519P1BNL HP PN : J4858A Finisar FTRJ8519P1BNL HP PN : J4858A
Producent: Finisar
Cena: 7,99 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
FOU E1MG-LX 1000BASE 1000BASE-LX SFP FOU E1MG-LX 1000BASE 1000BASE-LX SFP
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper
Producent: OEM
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP 738369-001 ABCU-5730RZ-1H GLC-T RJ45 SFP HP 738369-001 ABCU-5730RZ-1H GLC-T RJ45 SFP
Producent: HP
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HUAWEI RTXM228-601 6G 1310 NM SFP HUAWEI RTXM228-601 6G 1310 NM SFP
Producent: Huawei
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
INTEL TXN31115D000000 850NM INTEL TXN31115D000000 850NM
Producent: intel
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
INTEL TXN31115D100000 4GPS  INTEL TXN31115D100000 4GPS
Producent: intel
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
INTEL TXN3115D200000 850NM INTEL TXN3115D200000 850NM
Producent: intel
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
JDSU JSH-42L3AB3-HP  SPS 416829-001 10KM 4GB JDSU JSH-42L3AB3-HP SPS 416829-001 10KM 4GB
Producent: JDSU
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PROLABS  GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX 850NM PROLABS GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX 850NM
Producent: Prolabs
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PROLABS GLC-T-C 1000BASE-T SFP PROLABS GLC-T-C 1000BASE-T SFP
Producent: Prolabs
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przejściówka / Adapter Cisco 29-0810-01 Przejściówka / Adapter Cisco 29-0810-01
Producent: Cisco
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SMARTOPTICS SO-SFP-4GFC-SD 4,25G SFP SMARTOPTICS SO-SFP-4GFC-SD 4,25G SFP
Producent: smartoptics
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK TL-SM311LM 1000BASE-SX TP-LINK TL-SM311LM 1000BASE-SX
Producent: TP-Link
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
VOLKTEK GBM-104 850nm 1.25Gbps VOLKTEK GBM-104 850nm 1.25Gbps
Producent: VOLKTEK
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
2GB SFP 1000Base-SX FTRJ8519P1BNL CISCO 3560 2GB SFP 1000Base-SX FTRJ8519P1BNL CISCO 3560
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
3Com 3CSFP93 1000BASE-T SFP Transceiver sfp 3Com 3CSFP93 1000BASE-T SFP Transceiver sfp
Cena: 54,99 zł (netto: 44,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
70048/E5173709 SFP 1000Base-LX 70048/E5173709 SFP 1000Base-LX
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm
Producent: OEM
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Apac Opto LS38-C3S-TC-N-DD 1.25Gbps 1310nm Apac Opto LS38-C3S-TC-N-DD 1.25Gbps 1310nm
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Avago 8gb SFP FC AFBR-57D7APZ-IB1 Avago 8gb SFP FC AFBR-57D7APZ-IB1
Producent: AVAGO
Cena: 27,99 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago ABCU-5700RZ GLC-T RJ45 1000BASE-T Avago ABCU-5700RZ GLC-T RJ45 1000BASE-T
Cena: 65,99 zł (netto: 53,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AVAGO AFBR-5710PZ 1.25GBd 850nm 550m AVAGO AFBR-5710PZ 1.25GBd 850nm 550m
Producent: AVAGO
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago AFBR-57D5APZ-ELX 8Gb 850nm SFP Avago AFBR-57D5APZ-ELX 8Gb 850nm SFP
Producent: AVAGO
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7APZ 8GB SFP+ 850nm AVAGO AFBR-57D7APZ 8GB SFP+ 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 25,99 zł (netto: 21,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7APZ-ELX  8GB AVAGO AFBR-57D7APZ-ELX 8GB
Producent: AVAGO
Cena: 27,99 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D9AMZ 8GbE AVAGO AFBR-57D9AMZ 8GbE
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D9AMZ-ELX FC 8Gbps AVAGO AFBR-57D9AMZ-ELX FC 8Gbps
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago AFBR-57D9AMZ-IB1 8GB Avago AFBR-57D9AMZ-IB1 8GB
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57J5APZ 850nm 8GB FC AVAGO AFBR-57J5APZ 850nm 8GB FC
Producent: AVAGO
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57R5APZ-TD1 4GB SFP AVAGO AFBR-57R5APZ-TD1 4GB SFP
Producent: AVAGO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVaGo AFBR-57R6APZ-NA1 Mini-GBIC AVaGo AFBR-57R6APZ-NA1 Mini-GBIC
Producent: AVAGO
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVaGo AFBR-703SMZ-NA1 Mini-GBIC AVaGo AFBR-703SMZ-NA1 Mini-GBIC
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Avago SFP 4Gb Optical AFBR-57R6AEZ-HP Avago SFP 4Gb Optical AFBR-57R6AEZ-HP
Producent: AVAGO
Cena: 11,89 zł (netto: 9,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Brocade 8G FC LWL SFP+ 10KM 57-1000027-01 Brocade 8G FC LWL SFP+ 10KM 57-1000027-01
Producent: Brocade
Cena: 94,99 zł (netto: 77,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Brocade Transceiver 57-1000117-01 8GB Brocade Transceiver 57-1000117-01 8GB
Producent: Brocade
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 10-1821-01 2GB FC2 SFP Transceiver Modules Cisco 10-1821-01 2GB FC2 SFP Transceiver Modules
Producent: Cisco
Cena: 7,80 zł (netto: 6,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco 1000BaseSX SFP 30-1301-01 850nm GLC-SX-MM Cisco 1000BaseSX SFP 30-1301-01 850nm GLC-SX-MM
Producent: Cisco
Cena: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl