Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

2GB SFP 1000Base-SX FTRJ8519P1BNL CISCO 3560 2GB SFP 1000Base-SX FTRJ8519P1BNL CISCO 3560
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
3Com 3CSFP93 1000BASE-T SFP Transceiver sfp 3Com 3CSFP93 1000BASE-T SFP Transceiver sfp
Cena: 54,99 zł (netto: 44,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
70048/E5173709 SFP 1000Base-LX 70048/E5173709 SFP 1000Base-LX
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm
Producent: OEM
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm
Producent: OEM
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Apac Opto LS38-C3S-TC-N-DD 1.25Gbps 1310nm Apac Opto LS38-C3S-TC-N-DD 1.25Gbps 1310nm
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Avago 8gb SFP FC AFBR-57D7APZ-IB1 Avago 8gb SFP FC AFBR-57D7APZ-IB1
Producent: AVAGO
Cena: 27,99 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Avago ABCU-5700RZ GLC-T RJ45 1000BASE-T Avago ABCU-5700RZ GLC-T RJ45 1000BASE-T
Cena: 65,99 zł (netto: 53,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
AVAGO AFBR-5710PZ 1.25GBd 850nm 550m AVAGO AFBR-5710PZ 1.25GBd 850nm 550m
Producent: AVAGO
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Avago AFBR-57D5APZ-ELX 8Gb 850nm SFP Avago AFBR-57D5APZ-ELX 8Gb 850nm SFP
Producent: AVAGO
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVAGO AFBR-57D7APZ 8GB SFP+ 850nm AVAGO AFBR-57D7APZ 8GB SFP+ 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 25,99 zł (netto: 21,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVAGO AFBR-57D7APZ-ELX  8GB AVAGO AFBR-57D7APZ-ELX 8GB
Producent: AVAGO
Cena: 27,99 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVAGO AFBR-57D9AMZ 8GbE AVAGO AFBR-57D9AMZ 8GbE
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVAGO AFBR-57D9AMZ-ELX FC 8Gbps AVAGO AFBR-57D9AMZ-ELX FC 8Gbps
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Avago AFBR-57D9AMZ-IB1 8GB Avago AFBR-57D9AMZ-IB1 8GB
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVAGO AFBR-57J5APZ 850nm 8GB FC AVAGO AFBR-57J5APZ 850nm 8GB FC
Producent: AVAGO
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVAGO AFBR-57R5APZ-TD1 4GB SFP AVAGO AFBR-57R5APZ-TD1 4GB SFP
Producent: AVAGO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVaGo AFBR-57R6APZ-NA1 Mini-GBIC AVaGo AFBR-57R6APZ-NA1 Mini-GBIC
Producent: AVAGO
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVaGo AFBR-703SMZ-NA1 Mini-GBIC AVaGo AFBR-703SMZ-NA1 Mini-GBIC
Cena: 9,49 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Avago SFP 4Gb Optical AFBR-57R6AEZ-HP Avago SFP 4Gb Optical AFBR-57R6AEZ-HP
Producent: AVAGO
Cena: 11,89 zł (netto: 9,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade 8G FC LWL SFP+ 10KM 57-1000027-01 Brocade 8G FC LWL SFP+ 10KM 57-1000027-01
Producent: Brocade
Cena: 97,99 zł (netto: 79,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade Transceiver 57-1000117-01 8GB Brocade Transceiver 57-1000117-01 8GB
Producent: Brocade
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco 10-1821-01 2GB FC2 SFP Transceiver Modules Cisco 10-1821-01 2GB FC2 SFP Transceiver Modules
Producent: Cisco
Cena: 7,80 zł (netto: 6,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco 1000BaseSX SFP 30-1301-01 850nm GLC-SX-MM Cisco 1000BaseSX SFP 30-1301-01 850nm GLC-SX-MM
Producent: Cisco
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco CWDM-1470-NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC Cisco CWDM-1470-NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Producent: Cisco
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO DS-SFP-FC8G-SW 10-2418-01 8GB CISCO DS-SFP-FC8G-SW 10-2418-01 8GB
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
CISCO GLC-LH-MMD 10-2625-01 CISCO GLC-LH-MMD 10-2625-01
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Cisco GLC-SX-MM 1000base-SX 1GB 30-1301-03 Cisco GLC-SX-MM 1000base-SX 1GB 30-1301-03
Producent: Cisco
Cena: 32,99 zł (netto: 26,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO GLC-T-AO5 SFP 1000Base-T RJ45 CISCO GLC-T-AO5 SFP 1000Base-T RJ45
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Cisco Moduł CWDM-SFP-1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC Cisco Moduł CWDM-SFP-1490 CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Producent: Cisco
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco Oc48 SFP SFP-OC48-IR1 10-1963-01 Cisco Oc48 SFP SFP-OC48-IR1 10-1963-01
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco SFP-GE-L 10-2144-01 1000Base-LX/LH SFP Cisco SFP-GE-L 10-2144-01 1000Base-LX/LH SFP
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco SFP-GE-T EXT 1000BASE-T 30-1421-01 Cisco SFP-GE-T EXT 1000BASE-T 30-1421-01
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS-G5483 1000BASE-T Copper GBIC Cisco WS-G5483 1000BASE-T Copper GBIC
Producent: Cisco
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Converter CISCO X2 do SFP + CVR-X2-SFP V02 Converter CISCO X2 do SFP + CVR-X2-SFP V02
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell 1000base-SX FTLF8519P2BNL 850nm Dell 1000base-SX FTLF8519P2BNL 850nm
Producent: DELL
Cena: 11,00 zł (netto: 8,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELTACO SFP-GELXSM1310-BIDI-A 1.25G 20KM DELTACO SFP-GELXSM1310-BIDI-A 1.25G 20KM
Producent: OEM
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
E2O EM212-LP3TA-MT 2Gb SFP 850nm SFP E2O EM212-LP3TA-MT 2Gb SFP 850nm SFP
Producent: OEM
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
E2O EMA2G-LD3TA-MT 2GB 850nm SFP E2O EMA2G-LD3TA-MT 2GB 850nm SFP
Producent: OEM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Extreme Networks 4050-00010 1000Base-SX 2GB Extreme Networks 4050-00010 1000Base-SX 2GB
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Fiberxon FTM-8012C-SLG SFP-850nm 1.25G Fiberxon FTM-8012C-SLG SFP-850nm 1.25G
Producent: OEM
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar 4GB SW Fiber Optic FTLF8524P2BNV-HD Finisar 4GB SW Fiber Optic FTLF8524P2BNV-HD
Producent: Finisar
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar 4GB SW Fiber Optic FTLF8524P2BNV-HD Finisar 4GB SW Fiber Optic FTLF8524P2BNV-HD
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-E5 Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-E5
Producent: Finisar
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-EM Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-EM
Producent: Finisar
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar FCLF-8521-3 1000BASE-T SFP Cisco RJ45 Finisar FCLF-8521-3 1000BASE-T SFP Cisco RJ45
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Finisar FTLF1324P2BTV 4GB SFP FC Finisar FTLF1324P2BTV 4GB SFP FC
Producent: Finisar
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar FTLF8519P2BTL 1 GB/s SFP Finisar FTLF8519P2BTL 1 GB/s SFP
Producent: Finisar
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
FINISAR FTLF8519p3BNL FINISAR FTLF8519p3BNL
Producent: Finisar
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar FTLF8524P2BNL-MD 4GB GBIC SFP Finisar FTLF8524P2BNL-MD 4GB GBIC SFP
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
FINISAR FTLF8524P2BNV 4GB SFP GBIC FINISAR FTLF8524P2BNV 4GB SFP GBIC
Producent: Finisar
Cena: 3,89 zł (netto: 3,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
FINISAR FTLF8524P2BNV- (N1) 4GB SFP GBIC FINISAR FTLF8524P2BNV- (N1) 4GB SFP GBIC
Producent: Finisar
Cena: 3,95 zł (netto: 3,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar FTLF8524P3BNL-NK 850nm 4G 550m SFP Finisar FTLF8524P3BNL-NK 850nm 4G 550m SFP
Producent: Finisar
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar FTLF8528P3BCV SFP+  8Gb FC Finisar FTLF8528P3BCV SFP+ 8Gb FC
Producent: Finisar
Cena: 45,00 zł (netto: 36,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl