Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

Promocje
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515  Series Supervisor Engine IV
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515 Series Supervisor Engine IV
139,99 zł 137,19 zł 113,81 zł 111,54 zł
szt.
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
1 499,99 zł 1 469,99 zł 1 219,50 zł 1 195,11 zł
szt.
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
1 529,99 zł 1 522,99 zł 1 243,89 zł 1 238,20 zł
szt.
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
97,99 zł 96,03 zł 79,67 zł 78,07 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
399,99 zł 391,99 zł 325,20 zł 318,69 zł
szt.
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
949,99 zł 930,99 zł 772,35 zł 756,90 zł
szt.
Telefon Mitel 5320 IP
Telefon Mitel 5320 IP
139,99 zł 135,99 zł 113,81 zł 110,56 zł
szt.
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
318,99 zł 312,61 zł 259,34 zł 254,15 zł
szt.
Switch 3Com Baseline 2808 3C16477A 8x10/100/1000
Switch 3Com Baseline 2808 3C16477A 8x10/100/1000
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
799,99 zł 783,99 zł 650,40 zł 637,39 zł
szt.
Access Point Netgear WNDAP360 Poe 5Ghz WIFI Access Point Netgear WNDAP360 Poe 5Ghz WIFI
Producent: NETGEAR
Cena: 71,99 zł (netto: 58,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear FS108 8x 10/100 Mbps Netgear FS108 8x 10/100 Mbps
Producent: NETGEAR
Cena: 36,99 zł (netto: 30,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NETGEAR FS516, 16x10/100, brak uchwytów NETGEAR FS516, 16x10/100, brak uchwytów
Producent: NETGEAR
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NETGEAR FS728TLP-100EUS 24x10/100 POE 2xGIGABIT NETGEAR FS728TLP-100EUS 24x10/100 POE 2xGIGABIT
Producent: NETGEAR
Cena: 479,99 zł (netto: 390,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NETGEAR FSM726, 24x 10/100 +2x GBIC, 2x 10/100/1000 NETGEAR FSM726, 24x 10/100 +2x GBIC, 2x 10/100/1000
Producent: NETGEAR
Cena: 137,19 zł 139,99 zł (netto: 111,54 zł 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NETGEAR FSM726, 24x 10/100 +2x GBIC, 2x 10/100/1000 UCHWYTY NETGEAR FSM726, 24x 10/100 +2x GBIC, 2x 10/100/1000 UCHWYTY
Producent: NETGEAR
Cena: 146,01 zł 148,99 zł (netto: 118,71 zł 121,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Netgear GS908E 8x10/100/1000 GIGABIT QoS VLAN USB Netgear GS908E 8x10/100/1000 GIGABIT QoS VLAN USB
Producent: NETGEAR
Cena: 94,99 zł 99,99 zł (netto: 77,23 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NETGEAR JWNR2000 Wi-Fi 4 2.4 GHz +ZASILACZ NETGEAR JWNR2000 Wi-Fi 4 2.4 GHz +ZASILACZ
Producent: NETGEAR
Cena: 46,99 zł (netto: 38,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NETGEAR Modemrouter DG834B, DG834BGR, brak zasilacza, anteny NETGEAR Modemrouter DG834B, DG834BGR, brak zasilacza, anteny
Producent: NETGEAR
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NETGEAR PROSAFE GSM722 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP NETGEAR PROSAFE GSM722 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP
Producent: NETGEAR
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NETGEAR WG103 802.11g Wireless Access Point NETGEAR WG103 802.11g Wireless Access Point
Producent: NETGEAR
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear WN203 802.11n +1 ANTENA Netgear WN203 802.11n +1 ANTENA
Producent: NETGEAR
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Nowy Netgear FS108 8 Port 10/100 Mbps Nowy Netgear FS108 8 Port 10/100 Mbps
Producent: NETGEAR
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NOWY Netgear Wireless-G 54 ADSL2+ DG834GB NOWY Netgear Wireless-G 54 ADSL2+ DG834GB
Producent: NETGEAR
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router NETGEAR Range Max WNR834B 4x10/100 Router NETGEAR Range Max WNR834B 4x10/100
Producent: NETGEAR
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP NETGEAR AGM721F 1000 BASE-SX 850 nm SFP NETGEAR AGM721F 1000 BASE-SX 850 nm
Producent: NETGEAR
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SWITCH NETGEAR FS524, 24x 10/100  SWITCH NETGEAR FS524, 24x 10/100
Producent: NETGEAR
Cena: 52,99 zł (netto: 43,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch NETGEAR Pro Safe 5x 10/100 FS105 Switch NETGEAR Pro Safe 5x 10/100 FS105
Producent: NETGEAR
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NETGEAR ProSafe 16x10/100/1000  2xSFP GS716T NETGEAR ProSafe 16x10/100/1000 2xSFP GS716T
Producent: NETGEAR
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl