Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Promocje
mikrofon LifesSize LFZ-009
mikrofon LifesSize LFZ-009
97,99 zł 96,03 zł 79,67 zł 78,07 zł
szt.
Zasilacz HP-XD301MGF PN: 699549-001 300W
Zasilacz HP-XD301MGF PN: 699549-001 300W
129,99 zł 127,39 zł 105,68 zł 103,57 zł
szt.
Zasilacz EMERSON DS2900-3 12v 240a
Zasilacz EMERSON DS2900-3 12v 240a
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
JABRA GN9120 / GN9125 +ZASILACZ
JABRA GN9120 / GN9125 +ZASILACZ
179,99 zł 176,39 zł 146,33 zł 143,41 zł
szt.
Cisco  2960S WS-C2960S-48FPD-L + UCHWYTY BRAK PSU
Cisco 2960S WS-C2960S-48FPD-L + UCHWYTY BRAK PSU
899,99 zł 881,99 zł 731,70 zł 717,07 zł
szt.
HP Dl380p G8 2x 8c E5-2650 v2 64GB RAM p420 12 x 3,5"
HP Dl380p G8 2x 8c E5-2650 v2 64GB RAM p420 12 x 3,5"
1 997,99 zł 1 958,03 zł 1 624,38 zł 1 591,89 zł
szt.
Hp ML310e g8 v2 i3-1220v3 b120i 4gb ram
Hp ML310e g8 v2 i3-1220v3 b120i 4gb ram
799,99 zł 783,99 zł 650,40 zł 637,39 zł
szt.
 SZYNY HP Msa 20 Rail Kit  356906-001
SZYNY HP Msa 20 Rail Kit 356906-001
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
terminal HP t620 /DC/  16GB FLASH 4GB RAM
terminal HP t620 /DC/ 16GB FLASH 4GB RAM
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
ASIS PS-1548 StrongBox 240W
ASIS PS-1548 StrongBox 240W
489,99 zł 480,19 zł 398,37 zł 390,40 zł
szt.
IBM SAS 300GB 15K 3,5 ST3300656SS 43X0876
IBM SAS 300GB 15K 3,5 ST3300656SS 43X0876
117,99 zł 115,63 zł 95,93 zł 94,01 zł
szt.
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
219,99 zł 215,59 zł 178,85 zł 175,28 zł
szt.
Emulex 8gb Dual-port FC Pci-e 10N9824 Emulex 8gb Dual-port FC Pci-e 10N9824
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LP1000-E PCI-X FC1020055-05B low Emulex LP1000-E PCI-X FC1020055-05B low
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LP1000-E PCI-X FC1020055-05B low FC 2GB Emulex LP1000-E PCI-X FC1020055-05B low FC 2GB
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LP1150 FC1120006-04A PCI-X 4GB FC Emulex LP1150 FC1120006-04A PCI-X 4GB FC
Producent: Emulex
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Emulex LP9002L-E 2Gb HBA PCI-X niski profil Emulex LP9002L-E 2Gb HBA PCI-X niski profil
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LPe 12002 LPE12002  Dual Port 8Gb Emulex LPe 12002 LPE12002 Dual Port 8Gb
Producent: Emulex
Cena: 276,99 zł (netto: 225,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LPe 12002 LPE12002  Dual Port 8Gb Emulex LPe 12002 LPE12002 Dual Port 8Gb
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LPe111 PCIe x4 Single 4GB FC Emulex LPe111 PCIe x4 Single 4GB FC
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Emulex LPE12002  Dual Port 8Gb LOW Emulex LPE12002 Dual Port 8Gb LOW
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
fx2800m 598033-001 1GB fx2800m 598033-001 1GB
Producent: HP
Cena: 224,99 zł (netto: 182,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GBIC FINISAR 8GB FTLF8528P3BCV - HD 850NM 12-08 GBIC FINISAR 8GB FTLF8528P3BCV - HD 850NM 12-08
Producent: Finisar
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP Aj763-63003 8gb Dual Port PCI-E FC HBA HP Aj763-63003 8gb Dual Port PCI-E FC HBA
Producent: HP
Cena: 136,21 zł 138,99 zł (netto: 110,74 zł 113,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HP LPE1105 4GB FC 404987-001 HBA PCI-E HP LPE1105 4GB FC 404987-001 HBA PCI-E
Producent: HP
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP NC326m 10/100/1000 HP NC326m 10/100/1000
Producent: HP
Cena: 43,99 zł (netto: 35,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM 3573 TS3100 351-126-413-02 IBM 3573 TS3100 351-126-413-02
Producent: IBM
Cena: 587,99 zł 599,99 zł (netto: 478,04 zł 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Intel RAID Controllers SRCZCRX 03-01026-06C Intel RAID Controllers SRCZCRX 03-01026-06C
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Karta FC QLE2560 8GB PCI-E niski profil Karta FC QLE2560 8GB PCI-E niski profil
Producent: Inny
Cena: 20,60 zł (netto: 16,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Karta FC QLE2560 8GBit 8GB  bez SFP Karta FC QLE2560 8GBit 8GB bez SFP
Producent: Qlogic
Cena: 20,60 zł (netto: 16,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Karta FC QLE2560 8GBit 8GB niski profil bez sfp Karta FC QLE2560 8GBit 8GB niski profil bez sfp
Producent: Qlogic
Cena: 20,50 zł (netto: 16,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Karta Qlogic QLE2460 4Gb HBA PCI-E niski profil Karta Qlogic QLE2460 4Gb HBA PCI-E niski profil
Cena: 9,50 zł (netto: 7,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KARTA SIECIOWA EMULEX FC1020055-05A 2GBPS KARTA SIECIOWA EMULEX FC1020055-05A 2GBPS
Cena: 28,00 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kontroler FC EMULEX FC1010489-01 B 313045-001 Kontroler FC EMULEX FC1010489-01 B 313045-001
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kontroler FC EMULEX LP1050DC 2 GBit Dual FC HBA Kontroler FC EMULEX LP1050DC 2 GBit Dual FC HBA
Producent: Emulex
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kontroler FC QLE2562 8GBit dual port low / niski PCI-E Kontroler FC QLE2562 8GBit dual port low / niski PCI-E
Cena: 339,99 zł (netto: 276,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
NetApp X3149-R6 Dual-Port 10 Gb/s QSFP+ NetApp X3149-R6 Dual-Port 10 Gb/s QSFP+
Producent: NetAPP
Cena: 440,99 zł 449,99 zł (netto: 358,53 zł 365,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Qlogic QLE2564 4x 8GB FC PCI-E Qlogic QLE2564 4x 8GB FC PCI-E
Producent: Qlogic
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl