Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

FC

GBIC JDS Uniphase JSM-42S4AA1 4Gb SFP 4Gbps GBIC JDS Uniphase JSM-42S4AA1 4Gb SFP 4Gbps
Producent: JDSU
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Transceiver  ADDON SFP-10G-LR-S-AO SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM Transceiver ADDON SFP-10G-LR-S-AO SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM
Producent: Inny
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

szt.
zobacz więcej
Transceiver  NW-SFP0-01-25-X131-10XD 1.25Gb/s 10Km 1310nm Transceiver NW-SFP0-01-25-X131-10XD 1.25Gb/s 10Km 1310nm
Producent: Inny
Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,29 zł

szt.
zobacz więcej
Emulex LP1150 FC1120006-04A PCI-X 4GB FC Emulex LP1150 FC1120006-04A PCI-X 4GB FC
Producent: Emulex
Cena:

89,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 73,16 zł

szt.
zobacz więcej
Emulex LPE12002  Dual Port 8Gb,   niski profil Emulex LPE12002 Dual Port 8Gb, niski profil
Producent: Emulex
Cena:

17,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

szt.
zobacz więcej
FC QLE2562 8GBit dual port, niski profil FC QLE2562 8GBit dual port, niski profil
Producent: Qlogic
Cena:

37,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,89 zł

GBIC FINISAR 8GB FTLF8528P3BCV - HD 850NM 12-08 GBIC FINISAR 8GB FTLF8528P3BCV - HD 850NM 12-08
Producent: Finisar
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

szt.
zobacz więcej
HP LPE1105 4GB FC 404987-001 HBA PCI-E HP LPE1105 4GB FC 404987-001 HBA PCI-E
Producent: HP
Cena:

22,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,69 zł

szt.
zobacz więcej
HP NC326m 10/100/1000 HP NC326m 10/100/1000
Producent: HP
Cena:

31,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,01 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 3573 TS3100 351-126-413-02 IBM 3573 TS3100 351-126-413-02
Producent: IBM
Cena:

449,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 365,85 zł

IBM 4 porty 4x  8GB FC 31P1334 PCI-E + wkładki + riser IBM 4 porty 4x 8GB FC 31P1334 PCI-E + wkładki + riser
Producent: IBM
Cena:

175,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 143,08 zł

szt.
zobacz więcej
Karta FC QLE2560 8GB PCI-E krótki profil Karta FC QLE2560 8GB PCI-E krótki profil
Producent: Qlogic
Cena:

17,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 14,63 zł

szt.
zobacz więcej
Karta FC QLE2560 8GBit 8GB  bez SFP Karta FC QLE2560 8GBit 8GB bez SFP
Producent: Qlogic
Cena:

16,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,81 zł

szt.
zobacz więcej
Karta graficzna HP NVIDIA QUADRO FX2800M 1GB Karta graficzna HP NVIDIA QUADRO FX2800M 1GB
Producent: HP
Cena:

153,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 125,20 zł

szt.
zobacz więcej
Karta Qlogic QLE2564-NAP 4x 8GB FC PCIe x8 Karta Qlogic QLE2564-NAP 4x 8GB FC PCIe x8
Producent: Qlogic
Cena:

139,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 113,81 zł

Kontroler FC EMULEX LP1050DC 2 GBit Dual FC HBA Kontroler FC EMULEX LP1050DC 2 GBit Dual FC HBA
Producent: Emulex
Cena:

269,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 219,50 zł

szt.
zobacz więcej
Kontroler FC QLA2462 2GB PCI-X 418936-001 Kontroler FC QLA2462 2GB PCI-X 418936-001
Producent: Qlogic
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
Kontroler FC QLE2562 8GBit dual port + SFP w komplecie AJ718A Kontroler FC QLE2562 8GBit dual port + SFP w komplecie AJ718A
Producent: Qlogic
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl