Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Promocje
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
349,99 zł 346,99 zł 284,54 zł 282,11 zł
szt.
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
1 799,99 zł 1 763,99 zł 1 463,41 zł 1 434,14 zł
szt.
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
129,99 zł 127,39 zł 105,68 zł 103,57 zł
szt.
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
329,99 zł 323,39 zł 268,28 zł 262,92 zł
szt.
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
249,99 zł 244,99 zł 203,24 zł 199,18 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
349,99 zł 342,99 zł 284,54 zł 278,85 zł
szt.
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
199,99 zł 195,99 zł 162,59 zł 159,34 zł
szt.
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
858,99 zł 841,81 zł 698,37 zł 684,40 zł
szt.
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
194,99 zł 191,09 zł 158,53 zł 155,36 zł
szt.
Arista  SFP-10G-LR 1310 NM Arista SFP-10G-LR 1310 NM
Producent: ARISTA
Cena: 126,32 zł 128,90 zł (netto: 102,70 zł 104,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR
Producent: CITRIX
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-2020LF 2m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2020LF 2m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DELL 10G SFP+SR 850nm PLRXPL-SC-S43-811 DELL 10G SFP+SR 850nm PLRXPL-SC-S43-811
Producent: DELL
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTLF8528P2BNV - (N1) 8GB SFP+ Finisar FTLF8528P2BNV - (N1) 8GB SFP+
Producent: Finisar
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE
Producent: Finisar
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE
Producent: Finisar
Cena: 117,59 zł 119,99 zł (netto: 95,60 zł 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTLX8574D3BCL 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM Finisar FTLX8574D3BCL 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM
Producent: Finisar
Cena: 131,31 zł 133,99 zł (netto: 106,76 zł 108,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR
Producent: Inny
Cena: 231,27 zł 235,99 zł (netto: 188,02 zł 191,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HP AW538A 8GB LW B-series 25km FC SFP+ HP AW538A 8GB LW B-series 25km FC SFP+
Producent: HP
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
JUNIPER  SFPP-10GE-LR 740-031981 JUNIPER SFPP-10GE-LR 740-031981
Producent: Juniper
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m   Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m
Producent: Cisco
Cena: 83,99 zł (netto: 68,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m  Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m
Producent: Cisco
Cena: 64,75 zł (netto: 52,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M  5m Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M 5m
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 2xSFP+ 10GB  1m Cisco  SFP-H10GB-CU1M Kabel DAC 2xSFP+ 10GB 1m Cisco SFP-H10GB-CU1M
Producent: Cisco
Cena: 34,89 zł (netto: 28,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G
Producent: Inny
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP+ DAC  2m 10GB 30AWG-2.0m, SFP Passive Cable P/N 04050295 SFP+ DAC 2m 10GB 30AWG-2.0m, SFP Passive Cable P/N 04050295
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
WaveSplitter WST-SFP+LR-C 10G 10GB SFP+LR 1310nm WaveSplitter WST-SFP+LR-C 10G 10GB SFP+LR 1310nm
Producent: Wavesplitter
Cena: 156,79 zł 159,99 zł (netto: 127,47 zł 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ADL SFP+ FC AOI 10G A7EL-SN85-ADMA Cisco np. Nexus 3048 ADL SFP+ FC AOI 10G A7EL-SN85-ADMA Cisco np. Nexus 3048
Producent: ADL
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-720XPDZ-HP1 XFP 10Gb 850nm AVAGO AFBR-720XPDZ-HP1 XFP 10Gb 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-10G-SR 10-2415-03 SFP+  10GBASE-SR ORYGINAŁ Cisco SFP-10G-SR 10-2415-03 SFP+ 10GBASE-SR ORYGINAŁ
Producent: Cisco
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-10G-SR ORYGINAŁ Module 10-2415-02 Cisco SFP-10G-SR ORYGINAŁ Module 10-2415-02
Producent: Cisco
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell 10GBASE-LRM SFP+ FTLX1371D3BCL Dell 10GBASE-LRM SFP+ FTLX1371D3BCL
Producent: DELL
Cena: 117,59 zł 119,99 zł (netto: 95,60 zł 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
EMC 4GB 4-Port FC QSFP 303-086-101B FC EMC 4GB 4-Port FC QSFP 303-086-101B FC
Producent: EMC
Cena: 89,99 zł 89,99 zł (netto: 73,16 zł 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gbic 10G  A7EL-LND3-ADMA Cisco Nexus 3048 / 3000 Gbic 10G A7EL-LND3-ADMA Cisco Nexus 3048 / 3000
Producent: ADL
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC 3com 3CXFP92 XFP 10GBASE-LR GBIC 3com 3CXFP92 XFP 10GBASE-LR
Producent: 3com
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC Cisco 1000Base-T GLC-T SFP/SFP+ RJ45 ORYGINALNY GBIC Cisco 1000Base-T GLC-T SFP/SFP+ RJ45 ORYGINALNY
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic Finisar FTLX8511D3 10GBASE SR/SW 850nm Gbic Finisar FTLX8511D3 10GBASE SR/SW 850nm
Producent: Finisar
Cena: 66,99 zł (netto: 54,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC HP 10GB SR SFP+ 455885-001 GBIC HP 10GB SR SFP+ 455885-001
Producent: HP
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC SFP + JDSU PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL 8GB 850NM FC GBIC SFP + JDSU PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL 8GB 850NM FC
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic SFP Cisco X2-10GB-SR 10GB/s 10-2205-05 Gbic SFP Cisco X2-10GB-SR 10GB/s 10-2205-05
Producent: Cisco
Cena: 37,50 zł (netto: 30,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 10GB SFP TX1310nm 10km 70288-60 HEXATRONIC 10GB SFP TX1310nm 10km 70288-60
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC SFP 1G CWDM 40km 1591nm(T) PN: 70202-60 HEXATRONIC SFP 1G CWDM 40km 1591nm(T) PN: 70202-60
Producent: Inny
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
Producent: Finisar
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NOWY Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4 NOWY Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4
Producent: Cisco
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
nowy Moduł Cisco FET-10G Line extender dla FEX 10-2566-02 nowy Moduł Cisco FET-10G Line extender dla FEX 10-2566-02
Producent: Cisco
Cena: 156,79 zł 159,99 zł (netto: 127,47 zł 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ORYGINAŁ Cisco FET-10G  SFP+ 10G 10-2566-02 ORYGINAŁ Cisco FET-10G SFP+ 10G 10-2566-02
Producent: Cisco
Cena: 44,50 zł (netto: 36,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OSI 10G-XFP-LR-OSI 10GB OSI 10G-XFP-LR-OSI 10GB
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP MERGE SR 10GBE TRX10GVP2001CH01 SFP MERGE SR 10GBE TRX10GVP2001CH01
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl