Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Arista  SFP-10G-LR 1310 NM Arista SFP-10G-LR 1310 NM
Producent: ARISTA
Cena: 179,99 zł (netto: 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-709DMZ-SN1  10GB SFP+ AVAGO AFBR-709DMZ-SN1 10GB SFP+
Producent: AVAGO
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco  10-1989-04 XFP-10GLR-OC 192SR Cisco 10-1989-04 XFP-10GLR-OC 192SR
Producent: Cisco
Cena: 78,99 zł (netto: 64,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XFP-10G-MM-SR 10-2410-03 Cisco XFP-10G-MM-SR 10-2410-03
Producent: Cisco
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR
Producent: CITRIX
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+
Producent: OEM
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Finisar FTLF8528P2BNV - (N1) 8GB SFP+ Finisar FTLF8528P2BNV - (N1) 8GB SFP+
Producent: Finisar
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE
Producent: Finisar
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE
Producent: Finisar
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intel Ftlx8571d3bcv-i3 850nm 10gbase-sr SFP+ 10GB Intel Ftlx8571d3bcv-i3 850nm 10gbase-sr SFP+ 10GB
Producent: intel
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
JUNIPER  SFPP-10GE-LR 740-031981 JUNIPER SFPP-10GE-LR 740-031981
Producent: Juniper
Cena: 249,99 zł (netto: 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M  5m Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M 5m
Producent: Cisco
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m
Producent: OEM
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G
Producent: OEM
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PLRXPL-SC-S43-C1 10G SW 850NM PLRXPL-SC-S43-C1 10G SW 850NM
Producent: OEM
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
WaveSplitter WST-SFP+LR-C 10G 10GB SFP+LR 1310nm WaveSplitter WST-SFP+LR-C 10G 10GB SFP+LR 1310nm
Producent: Wavesplitter
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA OPTICAL XFP-11G-DCTV/SM/LC 80km 1550nm ADVA OPTICAL XFP-11G-DCTV/SM/LC 80km 1550nm
Cena: 1 299,99 zł (netto: 1 056,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ADVA XFP/10G/850I MM/LC ADVA XFP/10G/850I MM/LC
Producent: ADL
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Avago 10GE SR AFBR-703ASDZ-E2 SFP+ Avago 10GE SR AFBR-703ASDZ-E2 SFP+
Producent: AVAGO
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AVAGO AFBR-709ASMZ 850NM 10G SFP+ AVAGO AFBR-709ASMZ 850NM 10G SFP+
Producent: AVAGO
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AVAGO AFBR-709SMZ-NA3 10gb 850nm 300m AVAGO AFBR-709SMZ-NA3 10gb 850nm 300m
Producent: AVAGO
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AVAGO AFBR-720XPDZ-HP1 XFP 10Gb 850nm AVAGO AFBR-720XPDZ-HP1 XFP 10Gb 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Check Point 10G SFP+ SR 850nm PLRXPL-SC-S43-CP Check Point 10G SFP+ SR 850nm PLRXPL-SC-S43-CP
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Check Point FTLX8571D3BCV-CK 10GBE SFP+ Check Point FTLX8571D3BCV-CK 10GBE SFP+
Producent: Check Point
Cena: 110,00 zł (netto: 89,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Chelsio 260-0012-00 10GB SFP+ SR 850nm Chelsio 260-0012-00 10GB SFP+ SR 850nm
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco SFP-10G-LR ORYGINAL 10-2457-02 Cisco SFP-10G-LR ORYGINAL 10-2457-02
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-10G-SR 10-2415-03 SFP+  10GBASE-SR ORYGINAŁ Cisco SFP-10G-SR 10-2415-03 SFP+ 10GBASE-SR ORYGINAŁ
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-10G-SR ORYGINAŁ Module 10-2415-02 Cisco SFP-10G-SR ORYGINAŁ Module 10-2415-02
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4 NOWY Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4 NOWY
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DELL 0WTRD1 10GB SFP+ DELL 0WTRD1 10GB SFP+
Producent: DELL
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell 10GBASE-LRM SFP+ FTLX1371D3BCL Dell 10GBASE-LRM SFP+ FTLX1371D3BCL
Producent: DELL
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic 10G  A7EL-LND3-ADMA Cisco Nexus 3048 / 3000 Gbic 10G A7EL-LND3-ADMA Cisco Nexus 3048 / 3000
Producent: ADL
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC 3com 3CXFP92 XFP 10GBASE-LR GBIC 3com 3CXFP92 XFP 10GBASE-LR
Producent: 3com
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC Cisco 1000Base-T GLC-T SFP/SFP+ RJ45 ORYGINALNY GBIC Cisco 1000Base-T GLC-T SFP/SFP+ RJ45 ORYGINALNY
Producent: Cisco
Cena: 98,99 zł (netto: 80,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic Finisar FTLX8511D3 10GBASE SR/SW 850nm Gbic Finisar FTLX8511D3 10GBASE SR/SW 850nm
Producent: Finisar
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC HP 10GB SR SFP+ 455885-001 GBIC HP 10GB SR SFP+ 455885-001
Producent: HP
Cena: 84,99 zł (netto: 69,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Gbic HP ProCurve 10-GbE X2 CX4 Xcvr J8440B Gbic HP ProCurve 10-GbE X2 CX4 Xcvr J8440B
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
GBIC QLogic IBM 10Gb SFP+ SR, FTLX8571D3BCL-QL GBIC QLogic IBM 10Gb SFP+ SR, FTLX8571D3BCL-QL
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
GBIC SFP + JDSU PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL 8GB 850NM FC GBIC SFP + JDSU PLRXPL-VC-SH4-23-N-QL 8GB 850NM FC
Producent: OEM
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gbic SFP Cisco X2-10GB-SR V05 10GB/s 10-2205-05 Gbic SFP Cisco X2-10GB-SR V05 10GB/s 10-2205-05
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
HEXATRONIC 10GB SFP TX1310nm 10km HEXATRONIC 10GB SFP TX1310nm 10km
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
Producent: Finisar
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Intel AFBR-703SDZ-IN2 Dual Rate 1G/10G SFP+ SR Intel AFBR-703SDZ-IN2 Dual Rate 1G/10G SFP+ SR
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP+ 10Gb/s Intel FTLX8571D3BCV-IT SFP+ 10Gb/s
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł Cisco SFP+ DS-SFP-FC8W-LW Moduł Cisco SFP+ DS-SFP-FC8W-LW
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
nowe Moduł Cisco FET-10G Line extender dla FEX 10-2566-02 nowe Moduł Cisco FET-10G Line extender dla FEX 10-2566-02
Producent: Cisco
Cena: 159,99 zł (netto: 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ORYGINAŁ Cisco FET-10G  SFP+ 10G 10-2566-02 ORYGINAŁ Cisco FET-10G SFP+ 10G 10-2566-02
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ORYGINAŁ HP ProCurve SFP+ LR. J9151A 10G ORYGINAŁ HP ProCurve SFP+ LR. J9151A 10G
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
OSI 10G-XFP-LR-OSI 10GB OSI 10G-XFP-LR-OSI 10GB
Producent: OEM
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP MERGE SR 10GBE TRX10GVP2001CH01 SFP MERGE SR 10GBE TRX10GVP2001CH01
Producent: OEM
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl