Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

Promocje
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515  Series Supervisor Engine IV
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515 Series Supervisor Engine IV
139,99 zł 137,19 zł 113,81 zł 111,54 zł
szt.
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
1 499,99 zł 1 469,99 zł 1 219,50 zł 1 195,11 zł
szt.
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
1 529,99 zł 1 529,99 zł 1 243,89 zł 1 243,89 zł
szt.
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
97,99 zł 96,03 zł 79,67 zł 78,07 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
399,99 zł 391,99 zł 325,20 zł 318,69 zł
szt.
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
949,99 zł 930,99 zł 772,35 zł 756,90 zł
szt.
Telefon Mitel 5320 IP
Telefon Mitel 5320 IP
139,99 zł 139,99 zł 113,81 zł 113,81 zł
szt.
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
318,99 zł 312,61 zł 259,34 zł 254,15 zł
szt.
Switch 3Com Baseline 2808 3C16477A 8x10/100/1000
Switch 3Com Baseline 2808 3C16477A 8x10/100/1000
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
799,99 zł 783,99 zł 650,40 zł 637,39 zł
szt.
 Cisco Catalyst 3650 WS-C3650-24PD-S 24 Port, uchwyty Cisco Catalyst 3650 WS-C3650-24PD-S 24 Port, uchwyty
Producent: Cisco
Cena: 4 899,99 zł 4 999,99 zł (netto: 3 983,73 zł 4 065,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 Cisco SMART Memory Module 15-8294-02 256MB Cisco SMART Memory Module 15-8294-02 256MB
Producent: Cisco
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 router CISCO 800  + modem  PCEX-3G-HSPA-G router CISCO 800 + modem PCEX-3G-HSPA-G
Producent: Cisco
Cena: 263,61 zł 268,99 zł (netto: 214,32 zł 218,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
2 mikrofony Cisco UC CP-8831, CP-MIC-WIRED-S 2 mikrofony Cisco UC CP-8831, CP-MIC-WIRED-S
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Access Point AIR-CAP1602I-E-K9 Access Point AIR-CAP1602I-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 84,99 zł (netto: 69,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Access Point Cisco AIR-AP1131G-E-K9 Access Point Cisco AIR-AP1131G-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ACCESS POINT CISCO AIR-AP1232AG-E-K9 ACCESS POINT CISCO AIR-AP1232AG-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Access Point CISCO AIR-LAP1310G-E-K9 Access Point CISCO AIR-LAP1310G-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco  SF302-08P z uchwytami montażowymi Cisco SF302-08P z uchwytami montażowymi
Producent: Cisco
Cena: 470,39 zł 479,99 zł (netto: 382,43 zł 390,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco  SG550X-24P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 POE 2 x 10 GE combo,  2 x 10GE SFP+ Cisco SG550X-24P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 POE 2 x 10 GE combo, 2 x 10GE SFP+
Producent: Cisco
Cena: 1 599,99 zł (netto: 1 300,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco 1000BASE-BX10 SFP  module for single-strand SMF Cisco 1000BASE-BX10 SFP module for single-strand SMF
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO 1900 series 1941/K9  256mb flash CISCO 1900 series 1941/K9 256mb flash
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 2100 Series WLAN Controller AIR-WLC2125-K9 Cisco 2100 Series WLAN Controller AIR-WLC2125-K9
Producent: Cisco
Cena: 899,99 zł (netto: 731,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 2500, 2514,2x10/100 2x serial, 2x AUI , 2 x RJ-45 (CON/AUX) CISCO 2500, 2514,2x10/100 2x serial, 2x AUI , 2 x RJ-45 (CON/AUX)
Producent: Cisco
Cena: 395,99 zł 399,99 zł (netto: 321,94 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 2900 CISCO2901/K9 CISCO 2900 CISCO2901/K9
Producent: Cisco
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 32-0004-01 Dual Power 100-240V Cisco 32-0004-01 Dual Power 100-240V
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco 37-0860-01 A0 WAN SHDSL CAB-RJ45-2RJ11 2,9m Cisco 37-0860-01 A0 WAN SHDSL CAB-RJ45-2RJ11 2,9m
Producent: Cisco
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 3745 FAN ASSY CISCO 3745 FAN ASSY
Producent: Cisco
Cena: 617,39 zł 629,99 zł (netto: 501,94 zł 512,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 3750 V2 WS-C3750V2-24PS-S 24x10/100 POE CISCO 3750 V2 WS-C3750V2-24PS-S 24x10/100 POE
Producent: Cisco
Cena: 106,99 zł (netto: 86,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 3900 model 3925 SPE200/K9 Z UCHWYTAMI Cisco 3900 model 3925 SPE200/K9 Z UCHWYTAMI
Producent: Cisco
Cena: 1 175,99 zł 1 199,99 zł (netto: 956,09 zł 975,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 4400,  AIR-WLC4402-25-K9  + uchwyty CISCO 4400, AIR-WLC4402-25-K9 + uchwyty
Producent: Cisco
Cena: 369,99 zł (netto: 300,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 7300-NSE-100  do router  7304 128,256mb CISCO 7300-NSE-100 do router 7304 128,256mb
Producent: Cisco
Cena: 120,53 zł 122,99 zł (netto: 97,99 zł 99,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 800, 881G 881G-U-K9 CISCO 800, 881G 881G-U-K9
Producent: Cisco
Cena: 312,61 zł 318,99 zł (netto: 254,15 zł 259,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 860, 866VAE-K9 10/100Base-T(X)  CISCO 860, 866VAE-K9 10/100Base-T(X)
Producent: Cisco
Cena: 421,39 zł 429,99 zł (netto: 342,59 zł 349,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 880, CISCO 888W-GN-E-K9 +anteny CISCO 880, CISCO 888W-GN-E-K9 +anteny
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco Access Point  AIR-AP1242G-E-K9 Cisco Access Point AIR-AP1242G-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco Access Point 802.11a/g AIR-LAP1242AG-A-K9 Cisco Access Point 802.11a/g AIR-LAP1242AG-A-K9
Producent: Cisco
Cena: 84,20 zł (netto: 68,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco AIR-AP1230B-E-K9  z antenami Cisco AIR-AP1230B-E-K9 z antenami
Producent: Cisco
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
Producent: Cisco
Cena: 930,99 zł 949,99 zł (netto: 756,90 zł 772,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO AIR-LAP1242G-A-K9 802.11g CISCO AIR-LAP1242G-A-K9 802.11g
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO AIRONET 1242AG , AIR-LAP1242AG-E-K9, 2 ANTENY CISCO AIRONET 1242AG , AIR-LAP1242AG-E-K9, 2 ANTENY
Producent: Cisco
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco AP AIR-AP1220B-E-K9  z antenami Cisco AP AIR-AP1220B-E-K9 z antenami
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco AS5350 AS5300 Series  Cisco AS5350 AS5300 Series
Producent: Cisco
Cena: 979,99 zł 999,99 zł (netto: 796,74 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco AS535XM-AC-RPS AS5350XM AS5300 Series Cisco AS535XM-AC-RPS AS5350XM AS5300 Series
Producent: Cisco
Cena: 1 174,03 zł 1 197,99 zł (netto: 954,50 zł 973,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO ASA 5550 Series Adaptive Security Appliance CISCO ASA 5550 Series Adaptive Security Appliance
Producent: Cisco
Cena: 541,99 zł 541,99 zł (netto: 440,64 zł 440,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco ATA 188 ATA188-I1-A 2-Port VoIP Cisco ATA 188 ATA188-I1-A 2-Port VoIP
Producent: Cisco
Cena: 376,99 zł 376,99 zł (netto: 306,50 zł 306,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco ATA 188 ATA188-I1-A 2-Port VoIP , + ZASILACZ Cisco ATA 188 ATA188-I1-A 2-Port VoIP , + ZASILACZ
Producent: Cisco
Cena: 389,99 zł 389,99 zł (netto: 317,07 zł 317,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco Blank Module C3KX-NM-BLANK Cisco Blank Module C3KX-NM-BLANK
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO Catalyst 2950, WS-C2950-12 12x10/100FE RJ-45 CISCO Catalyst 2950, WS-C2950-12 12x10/100FE RJ-45
Producent: Cisco
Cena: 116,61 zł 118,99 zł (netto: 94,80 zł 96,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO CATALYST 3550 WS-C3550-24-SMI, 24 x 10/100 CISCO CATALYST 3550 WS-C3550-24-SMI, 24 x 10/100
Producent: Cisco
Cena: 144,99 zł 147,99 zł (netto: 117,88 zł 120,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco Catalyst 3560X WS-C3560X-24P-L, POE Cisco Catalyst 3560X WS-C3560X-24P-L, POE
Producent: Cisco
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco Catalyst 3560X WS-C3560X-24P-L, POE UCHWYTY Cisco Catalyst 3560X WS-C3560X-24P-L, POE UCHWYTY
Producent: Cisco
Cena: 198,99 zł (netto: 161,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515  Series Supervisor Engine IV Cisco Catalyst 4000 WS-X4515 Series Supervisor Engine IV
Producent: Cisco
Cena: 137,19 zł 139,99 zł (netto: 111,54 zł 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco DCJ3504-01P  Server - Power Supply 300W, Cisco DCJ3504-01P Server - Power Supply 300W,
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco DPST-1200CB A 1200W Plus Platinum Server Cisco DPST-1200CB A 1200W Plus Platinum Server
Producent: Cisco
Cena: 97,69 zł (netto: 79,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco E215960 Broadcom 4-portowa Pci-e Cisco E215960 Broadcom 4-portowa Pci-e
Producent: Cisco
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco Email Security Appliance IronPort C170, ESA-C170-K9 Cisco Email Security Appliance IronPort C170, ESA-C170-K9
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 397,99 zł (netto: 318,69 zł 323,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO GLC-T 30-1410-02 SFP 1000Base-T CISCO GLC-T 30-1410-02 SFP 1000Base-T
Producent: Cisco
Cena: 41,99 zł (netto: 34,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco IPS 4240 SENSOR Cisco IPS 4240 SENSOR
Producent: Cisco
Cena: 489,99 zł 499,99 zł (netto: 398,37 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO IRON PORT S170 WEB SECURITY APPLIANCE CISCO IRON PORT S170 WEB SECURITY APPLIANCE
Producent: Cisco
Cena: 3 282,99 zł 3 349,99 zł (netto: 2 669,10 zł 2 723,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO L1010-ASP-C-FC1 68-0651-02 68-0651-0X PROCESOR PRZEŁĄCZNIKA ATM CISCO L1010-ASP-C-FC1 68-0651-02 68-0651-0X PROCESOR PRZEŁĄCZNIKA ATM
Producent: Cisco
Cena: 979,99 zł 999,99 zł (netto: 796,74 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO ME 3400 ME-3400EG-2CS-A CISCO ME 3400 ME-3400EG-2CS-A
Producent: Cisco
Cena: 283,99 zł 283,99 zł (netto: 230,89 zł 230,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco ME 6500 Series, ME-C6524GT-8S, 512mb Cisco ME 6500 Series, ME-C6524GT-8S, 512mb
Producent: Cisco
Cena: 999,99 zł 999,99 zł (netto: 813,00 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO ME-3400-24FS-A  24x10/100 2xSFP CISCO ME-3400-24FS-A 24x10/100 2xSFP
Producent: Cisco
Cena: 329,99 zł (netto: 268,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco ME-C6524GT-8S 24x10/100/1000 + 8GE SFP 2xPSU Cisco ME-C6524GT-8S 24x10/100/1000 + 8GE SFP 2xPSU
Producent: Cisco
Cena: 1 199,99 zł 1 199,99 zł (netto: 975,60 zł 975,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco Meraki MR18,1 x 1000Base-T (PoE) - RJ-45 UCHWYT Cisco Meraki MR18,1 x 1000Base-T (PoE) - RJ-45 UCHWYT
Producent: Cisco
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco N2K-C2248TP-1GE  Fabric Extender 48x1000 4xSFP+ Cisco N2K-C2248TP-1GE Fabric Extender 48x1000 4xSFP+
Producent: Cisco
Cena: 274,39 zł 279,99 zł (netto: 223,08 zł 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco SD208P 8-Port 10/100 PoE Small Business SWITCH Cisco SD208P 8-Port 10/100 PoE Small Business SWITCH
Producent: Cisco
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco SF100D-08P bez zasilacza Cisco SF100D-08P bez zasilacza
Producent: Cisco
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO SF550X-24MP-K9-EU 24x POE 4x10GB SFP+ COMBO CISCO SF550X-24MP-K9-EU 24x POE 4x10GB SFP+ COMBO
Producent: Cisco
Cena: 1 749,99 zł (netto: 1 422,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000 CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco SG300-10MP bez zasilacza Cisco SG300-10MP bez zasilacza
Producent: Cisco
Cena: 955,99 zł 959,99 zł (netto: 777,23 zł 780,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco SG300-10MP z uchwytami montażowymi Cisco SG300-10MP z uchwytami montażowymi
Producent: Cisco
Cena: 968,99 zł 968,99 zł (netto: 787,80 zł 787,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco SG550X-24P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 POE 2 x 10 GE combo,  2 x 10GE SFP+ Cisco SG550X-24P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 POE 2 x 10 GE combo, 2 x 10GE SFP+
Producent: Cisco
Cena: 1 899,99 zł (netto: 1 544,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco UC520-16 Cisco UC520-16
Producent: Cisco
Cena: 1 469,99 zł 1 499,99 zł (netto: 1 195,11 zł 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco VIC-4FXS/DID 4-Port Analog VIC WIC Card Cisco VIC-4FXS/DID 4-Port Analog VIC WIC Card
Producent: Cisco
Cena: 421,39 zł 429,99 zł (netto: 342,59 zł 349,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco VWIC2-2MFT-G703 2 PORTY Cisco VWIC2-2MFT-G703 2 PORTY
Producent: Cisco
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco WS-C3750X-24T-L, 24 x 10/100/1000, 1x PSU Cisco WS-C3750X-24T-L, 24 x 10/100/1000, 1x PSU
Producent: Cisco
Cena: 439,99 zł (netto: 357,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS-C3750X-48PF-L, 48 Port 10/100/1000 PoE+ Cisco WS-C3750X-48PF-L, 48 Port 10/100/1000 PoE+
Producent: Cisco
Cena: 1 185,99 zł 1 195,99 zł (netto: 964,22 zł 972,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco XENPAK-10GB-LR, 10-1838-03 Cisco XENPAK-10GB-LR, 10-1838-03
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Compact Flash Cisco 256MB 16-3574-02 Compact Flash Cisco 256MB 16-3574-02
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Firewall CISCO MARS 20 Firewall CISCO MARS 20
Producent: Cisco
Cena: 389,99 zł (netto: 317,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC Cisco  MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver GBIC Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Producent: Cisco
Cena: 81,99 zł 81,99 zł (netto: 66,66 zł 66,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • promocja
Gbic CISCO GLC-TE,  30-1475-01 Gbic CISCO GLC-TE, 30-1475-01
Producent: Cisco
Cena: 159,99 zł 159,99 zł (netto: 130,07 zł 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
gbic CWDM 70264 1610NM 40KM gbic CWDM 70264 1610NM 40KM
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO CAB-ASYNC-8 3M Kabel CISCO CAB-ASYNC-8 3M
Producent: Cisco
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m   Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m
Producent: Cisco
Cena: 83,99 zł (netto: 68,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m  Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m
Producent: Cisco
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M  5m Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M 5m
Producent: Cisco
Cena: 63,99 zł (netto: 52,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 2xSFP+ 10GB  1m Cisco  SFP-H10GB-CU1M Kabel DAC 2xSFP+ 10GB 1m Cisco SFP-H10GB-CU1M
Producent: Cisco
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel stack CISCO 72-2632-01 CAB-STACK-50CM Kabel stack CISCO 72-2632-01 CAB-STACK-50CM
Producent: Cisco
Cena: 48,00 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KARTA CISCO EHWIC-4SHDSL-EA 1SHDSL KARTA CISCO EHWIC-4SHDSL-EA 1SHDSL
Producent: Cisco
Cena: 450,79 zł 459,99 zł (netto: 366,50 zł 373,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Karta CISCO VWIC-1MFT-E1 Karta CISCO VWIC-1MFT-E1
Producent: Cisco
Cena: 33,99 zł (netto: 27,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Karta interfejsu routera VWIC2-1MFT-T1 / E1 Karta interfejsu routera VWIC2-1MFT-T1 / E1
Producent: Cisco
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KARTA ROZSZERZEŃ CISCO WIC-1ENET KARTA ROZSZERZEŃ CISCO WIC-1ENET
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Karta sieciowa CISCO UCS-PCIE-CSC-02, 10Gb Dual Port Karta sieciowa CISCO UCS-PCIE-CSC-02, 10Gb Dual Port
Producent: Cisco
Cena: 261,99 zł (netto: 213,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klatka CISCO WS-C6500-E Klatka CISCO WS-C6500-E
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mikrofon Cisco 2201-07155-603 do CP-7936 Mikrofon Cisco 2201-07155-603 do CP-7936
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł C3850-NM-2-10G Moduł C3850-NM-2-10G
Producent: Cisco
Cena: 1 092,99 zł (netto: 888,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł CISCO 4PRI , 73-5267-03 Moduł CISCO 4PRI , 73-5267-03
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł Cisco 73-5269-01 Moduł Cisco 73-5269-01
Producent: Cisco
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł CISCO HWIC-1GE-SFP, 1 port SFP Moduł CISCO HWIC-1GE-SFP, 1 port SFP
Producent: Cisco
Cena: 326,99 zł 326,99 zł (netto: 265,85 zł 265,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł Cisco SM-SRE-910-K9, 4GB RAM, 2C CPU Moduł Cisco SM-SRE-910-K9, 4GB RAM, 2C CPU
Producent: Cisco
Cena: 1 399,99 zł (netto: 1 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODUŁ CISCO VWIC2-1MFT-G703 MODUŁ CISCO VWIC2-1MFT-G703
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł CISCO VWIC3-2MFT-T1/E1 2 x T1/E1 - RJ-48 Moduł CISCO VWIC3-2MFT-T1/E1 2 x T1/E1 - RJ-48
Producent: Cisco
Cena: 54,99 zł 59,99 zł (netto: 44,71 zł 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł CISCO WIC-1SHDSL-V3 Moduł CISCO WIC-1SHDSL-V3
Producent: Cisco
Cena: 14,89 zł (netto: 12,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
Producent: Cisco
Cena: 96,03 zł 97,99 zł (netto: 78,07 zł 79,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł Cisco WS-X4148-RJ45V 48xFE + PoE Moduł Cisco WS-X4148-RJ45V 48xFE + PoE
Producent: Cisco
Cena: 492,99 zł 499,99 zł (netto: 400,80 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł Cisco WS-X4248-RJ45V, 48 portów 10/100 (PoE) Moduł Cisco WS-X4248-RJ45V, 48 portów 10/100 (PoE)
Producent: Cisco
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł Cisco WS-X6148-45AF cisco 6500 Moduł Cisco WS-X6148-45AF cisco 6500
Producent: Cisco
Cena: 1 959,99 zł 1 999,99 zł (netto: 1 593,49 zł 1 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Moduł SFP Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU Moduł SFP Cisco EHWIC-1GE-SFP-CU
Producent: Cisco
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nowa listwa PDU EATON CMI568,  CISCO 74-112989-01,  RP230-32M1P-6-36 Nowa listwa PDU EATON CMI568, CISCO 74-112989-01, RP230-32M1P-6-36
Producent: Cisco
Cena: 799,99 zł (netto: 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Nowa szafa CISCO  42U 600x1200 STD W SW AUCK Nowa szafa CISCO 42U 600x1200 STD W SW AUCK
Producent: Cisco
Cena: 1 999,99 zł (netto: 1 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Nowy ATA188-I1 Cisco 188 2-Port Analog Telephone Adaptor Nowy ATA188-I1 Cisco 188 2-Port Analog Telephone Adaptor
Producent: Cisco
Cena: 979,99 zł 999,99 zł (netto: 796,74 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NOWY Cisco Aironet 1420G AIR-LAP1242G-E-K9 + Zasilacz NOWY Cisco Aironet 1420G AIR-LAP1242G-E-K9 + Zasilacz
Producent: Cisco
Cena: 329,99 zł 329,99 zł (netto: 268,28 zł 268,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NOWY CISCO GLC-FE-100BX-D  10-2101-01 SINGLE NOWY CISCO GLC-FE-100BX-D 10-2101-01 SINGLE
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NOWY Cisco SF110D-08HP 8-Port 10/100 PoE Switch NOWY Cisco SF110D-08HP 8-Port 10/100 PoE Switch
Producent: Cisco
Cena: 139,99 zł 139,99 zł (netto: 113,81 zł 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nowy moduł CISCO VWIC-1MFT-G703 1700 2600(XM) 3600 3700 Nowy moduł CISCO VWIC-1MFT-G703 1700 2600(XM) 3600 3700
Producent: Cisco
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nowy Moduł Cisco WIC-1B-S/T-V3 Nowy Moduł Cisco WIC-1B-S/T-V3
Producent: Cisco
Cena: 89,99 zł 89,99 zł (netto: 73,16 zł 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nowy Moduł CISCO WIC-1SHDSL-V3= Nowy Moduł CISCO WIC-1SHDSL-V3=
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9  Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
przełącznik Cisco SF102-24, 24x10/100 przełącznik Cisco SF102-24, 24x10/100
Producent: Cisco
Cena: 284,19 zł 289,99 zł (netto: 231,05 zł 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ROUTER CISCO 1800 C1861-UC-2BRI-K9 ROUTER CISCO 1800 C1861-UC-2BRI-K9
Producent: Cisco
Cena: 489,99 zł 499,99 zł (netto: 398,37 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router Cisco 800 881,  CISCO881-K9 Router Cisco 800 881, CISCO881-K9
Producent: Cisco
Cena: 176,99 zł 176,99 zł (netto: 143,89 zł 143,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router Cisco 800 CISCO 887VA-M Router Cisco 800 CISCO 887VA-M
Producent: Cisco
Cena: 46,99 zł (netto: 38,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
router CISCO 800 series CISCO 878W 4xRJ45 router CISCO 800 series CISCO 878W 4xRJ45
Producent: Cisco
Cena: 78,99 zł (netto: 64,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Router CISCO 800,  801 1 x  LAN 1x10BaseT Router CISCO 800, 801 1 x LAN 1x10BaseT
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router Cisco 800, Model 890 - CISCO 892F Router Cisco 800, Model 890 - CISCO 892F
Producent: Cisco
Cena: 549,99 zł 549,99 zł (netto: 447,15 zł 447,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router CISCO 803 Router CISCO 803
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router CISCO 881-W, zasilacz, anteny Router CISCO 881-W, zasilacz, anteny
Producent: Cisco
Cena: 92,00 zł (netto: 74,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Router Cisco 887 CISCO887VA-SEC-K9 Router Cisco 887 CISCO887VA-SEC-K9
Producent: Cisco
Cena: 225,39 zł 229,99 zł (netto: 183,24 zł 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router CISCO seria 3700, 3745- IO-2FE Router CISCO seria 3700, 3745- IO-2FE
Producent: Cisco
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router Gigabit Ethernet Cisco ISR 4331/K9 Router Gigabit Ethernet Cisco ISR 4331/K9
Producent: Cisco
Cena: 2 999,99 zł (netto: 2 439,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sufitowy zacisk montażowy do punktu dostępowego Cisco AIR Sufitowy zacisk montażowy do punktu dostępowego Cisco AIR
Producent: Cisco
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Catalyst Cisco 3550,  WS-C3550-24-EMI, 24x10 /100 Switch Catalyst Cisco 3550, WS-C3550-24-EMI, 24x10 /100
Producent: Cisco
Cena: 148,99 zł (netto: 121,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco Catalyst 2900 XL WS-C2912-XL-EN 12xRJ45 Switch Cisco Catalyst 2900 XL WS-C2912-XL-EN 12xRJ45
Producent: Cisco
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco Linksys 5x10/100  EZXS55W-EU + zasilacz Switch Cisco Linksys 5x10/100 EZXS55W-EU + zasilacz
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch CISCO SF200-24 24x10/100 +2x10/100/1000 Switch CISCO SF200-24 24x10/100 +2x10/100/1000
Producent: Cisco
Cena: 152,99 zł (netto: 124,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Switch CISCO SF300-08, 8 x 10/100 ports Switch CISCO SF300-08, 8 x 10/100 ports
Producent: Cisco
Cena: 480,19 zł 489,99 zł (netto: 390,40 zł 398,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch Cisco SG110-24HP-EU 24x 10/100/1000 POE GIGABIT Switch Cisco SG110-24HP-EU 24x 10/100/1000 POE GIGABIT
Producent: Cisco
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco SG350-28-K9-EU, 24 x 10/100/1000 Switch Cisco SG350-28-K9-EU, 24 x 10/100/1000
Producent: Cisco
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco SRW2024P, 24x x 10/100/1000 (PoE) Switch Cisco SRW2024P, 24x x 10/100/1000 (PoE)
Producent: Cisco
Cena: 1 907,07 zł 1 944,99 zł (netto: 1 550,46 zł 1 581,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch Cisco SRW208MP, 8 x 10/100 Switch Cisco SRW208MP, 8 x 10/100
Producent: Cisco
Cena: 472,99 zł (netto: 384,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco SRW208MP, 8 x 10/100 Uchwyty montazowe Switch Cisco SRW208MP, 8 x 10/100 Uchwyty montazowe
Producent: Cisco
Cena: 496,99 zł 499,99 zł (netto: 404,06 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch CISCO WS-C2960-8TC-S, 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Switch CISCO WS-C2960-8TC-S, 8 10/100 + 1 T/SFP LAN
Producent: Cisco
Cena: 117,99 zł (netto: 95,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch CISCO WS-C2960+48PST-L 48 x 10/100 PoE Switch CISCO WS-C2960+48PST-L 48 x 10/100 PoE
Producent: Cisco
Cena: 174,99 zł (netto: 142,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Switch Cisco WS-C2960XR-24PS-I, 24x 10/100/100,PoE,  4 x 1G SFP Switch Cisco WS-C2960XR-24PS-I, 24x 10/100/100,PoE, 4 x 1G SFP
Producent: Cisco
Cena: 3 999,99 zł (netto: 3 252,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch CISCO WS-C2960XR-24TS-I 24x10/100/1000 2xSFP Switch CISCO WS-C2960XR-24TS-I 24x10/100/1000 2xSFP
Producent: Cisco
Cena: 1 225,99 zł 1 225,99 zł (netto: 996,74 zł 996,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch CISCO WS-C3560V2-48PS-E, 48x 10/100 POE , 4x SFP Switch CISCO WS-C3560V2-48PS-E, 48x 10/100 POE , 4x SFP
Producent: Cisco
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco WS-C3850-12S-E, 12 x Gigabit SFP Switch Cisco WS-C3850-12S-E, 12 x Gigabit SFP
Producent: Cisco
Cena: 4 999,99 zł (netto: 4 065,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch Cisco WS-CE520-24TT-K9, 24x 10/100, 2x 10/100/1000BT Switch Cisco WS-CE520-24TT-K9, 24x 10/100, 2x 10/100/1000BT
Producent: Cisco
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch CISCO/LINKSYS SGE2000P,  24 porty Switch CISCO/LINKSYS SGE2000P, 24 porty
Producent: Cisco
Cena: 492,99 zł 492,99 zł (netto: 400,80 zł 400,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch WS-C2960C-8TC-L, 8 x FE, 2 x Dual Uplink, Lan Base Switch WS-C2960C-8TC-L, 8 x FE, 2 x Dual Uplink, Lan Base
Producent: Cisco
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch WS-C2960X-48LPS-L 48x 10/100/1000 POE+  4 x SFP Switch WS-C2960X-48LPS-L 48x 10/100/1000 POE+ 4 x SFP
Producent: Cisco
Cena: 1 986,99 zł (netto: 1 615,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch WS-C2960X-48LPS-L 48x 10/100/1000 POE+  4 x SFP Switch WS-C2960X-48LPS-L 48x 10/100/1000 POE+ 4 x SFP
Producent: Cisco
Cena: 996,99 zł (netto: 810,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch WS-C3560-24TS-E, 24 10/100 + 2 SFP Switch WS-C3560-24TS-E, 24 10/100 + 2 SFP
Producent: Cisco
Cena: 237,99 zł (netto: 193,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch WS-C3560V2-24PS-E, 24x 10/100 PoE, 2x SFP Switch WS-C3560V2-24PS-E, 24x 10/100 PoE, 2x SFP
Producent: Cisco
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch WS-C3750E-24TD-S,  24x 10/100/1000 2x10GB Switch WS-C3750E-24TD-S, 24x 10/100/1000 2x10GB
Producent: Cisco
Cena: 395,99 zł (netto: 321,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch WS-C3750X-48T-E, 48 Port 10/100/1000 Switch WS-C3750X-48T-E, 48 Port 10/100/1000
Producent: Cisco
Cena: 2 999,99 zł (netto: 2 439,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Szyny CISCO 55-100830-01 BIAŁE Szyny CISCO 55-100830-01 BIAŁE
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Telefon CISCO CP-3905 Telefon CISCO CP-3905
Producent: Cisco
Cena: 62,99 zł (netto: 51,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Telefon Cisco CP-6911-C-K9 Telefon Cisco CP-6911-C-K9
Producent: Cisco
Cena: 178,35 zł 181,99 zł (netto: 145,00 zł 147,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
telefon CISCO CP-6941 telefon CISCO CP-6941
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
telefon Cisco CP-6945 telefon Cisco CP-6945
Producent: Cisco
Cena: 97,01 zł 98,99 zł (netto: 78,87 zł 80,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Telefon Cisco CP-8841 Telefon Cisco CP-8841
Producent: Cisco
Cena: 329,99 zł (netto: 268,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Telefon IP Cisco CP-7861 Telefon IP Cisco CP-7861
Producent: Cisco
Cena: 132,99 zł 132,99 zł (netto: 108,12 zł 108,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Telefon konferencyjny CISCO CP-7935 Telefon konferencyjny CISCO CP-7935
Producent: Cisco
Cena: 587,99 zł 599,99 zł (netto: 478,04 zł 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Uchwyt montażowy Cisco 700-13520-03 Uchwyt montażowy Cisco 700-13520-03
Producent: Cisco
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wspornik montażowy do bezprzewodowych punktów dostępowych Cisco Aironet Wspornik montażowy do bezprzewodowych punktów dostępowych Cisco Aironet
Producent: Cisco
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
zasilacz  Cisco P1 34-0624-01 zasilacz Cisco P1 34-0624-01
Producent: Cisco
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zasilacz C3KX-PWR-715WAC, 750w Zasilacz C3KX-PWR-715WAC, 750w
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 394,99 zł (netto: 318,69 zł 321,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • promocja
Zasilacz CISCO 341-0037-01 12v 83a 1040W Zasilacz CISCO 341-0037-01 12v 83a 1040W
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz Cisco 3600 34-0877-01 250W Zasilacz Cisco 3600 34-0877-01 250W
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz CISCO 4500E 4200ACV PWR-C45-4200ACV Zasilacz CISCO 4500E 4200ACV PWR-C45-4200ACV
Producent: Cisco
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
zasilacz CISCO do switchy PSAC12R-050I 5V 2A zasilacz CISCO do switchy PSAC12R-050I 5V 2A
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ZASILACZ CISCO N2200-PAC-400W-B 400W AC ZASILACZ CISCO N2200-PAC-400W-B 400W AC
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Zasilacz Cisco PWR-C49-300AC, 300W WS-C4948 Zasilacz Cisco PWR-C49-300AC, 300W WS-C4948
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz CISCO PWR600-AC-RPS  600W pn: 700362-001 Zasilacz CISCO PWR600-AC-RPS 600W pn: 700362-001
Producent: Cisco
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zaślepka RACK 1u Cisco Zaślepka RACK 1u Cisco
Producent: Cisco
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Access point Cisco 2700 AIR-CAP2702I-E-K9 Access point Cisco 2700 AIR-CAP2702I-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 251,99 zł 256,99 zł (netto: 204,87 zł 208,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Access Point CISCO AIR-AP1261N-E-K9 Access Point CISCO AIR-AP1261N-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 881,99 zł 899,99 zł (netto: 717,07 zł 731,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Access point Cisco AIR-LAP1041N-E-K9 Access point Cisco AIR-LAP1041N-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 225,39 zł 229,99 zł (netto: 183,24 zł 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Access point Cisco AIR-LAP1041N-E-K9, grade B Access point Cisco AIR-LAP1041N-E-K9, grade B
Producent: Cisco
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Access point Cisco ap541n-e-k9 +2 anteny Access point Cisco ap541n-e-k9 +2 anteny
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Analogowy adapter telefoniczny Cisco ATA 187 Analogowy adapter telefoniczny Cisco ATA 187
Producent: Cisco
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antena Aironet 7dBi Diversity Patch AIR-ANT5170P-R Antena Aironet 7dBi Diversity Patch AIR-ANT5170P-R
Producent: Cisco
Cena: 1 444,99 zł 1 444,99 zł (netto: 1 174,79 zł 1 174,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ANTENA Cisco 74-4179-01 Swivel-Mount Dipole Antenna ANTENA Cisco 74-4179-01 Swivel-Mount Dipole Antenna
Producent: Cisco
Cena: 17,99 zł (netto: 14,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ANTENA CISCO AIR-ANT2422DW-R 2.4GHz 2.2dBi ANTENA CISCO AIR-ANT2422DW-R 2.4GHz 2.2dBi
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antena Cisco AIR-ANT2455V-N 2.4 GHz, 5.5 dBi with N Connect Antena Cisco AIR-ANT2455V-N 2.4 GHz, 5.5 dBi with N Connect
Producent: Cisco
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Antena Cisco AIR-ANT2465P-R 2.4 GHz, 6.5 dBi Antena Cisco AIR-ANT2465P-R 2.4 GHz, 6.5 dBi
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Antena Cisco AIR-ANT5114P-N 4.9 GHz-5.8 GHz, Antena Cisco AIR-ANT5114P-N 4.9 GHz-5.8 GHz,
Producent: Cisco
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antena kierunkowa AIR-ANT2460NP-R 2.4 GHz 6 dBi 802.11n Antena kierunkowa AIR-ANT2460NP-R 2.4 GHz 6 dBi 802.11n
Producent: Cisco
Cena: 353,99 zł 353,99 zł (netto: 287,80 zł 287,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AP Cisco AIR-AP1131AG-E-K9 AP Cisco AIR-AP1131AG-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bateria do Cisco 7920 Bateria do Cisco 7920
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco  2960 WS-C2960G-48TC-L 48x10/100/1000 Cisco 2960 WS-C2960G-48TC-L 48x10/100/1000
Producent: Cisco
Cena: 292,99 zł (netto: 238,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco  2960S WS-C2960S-48FPD-L + UCHWYTY BRAK PSU Cisco 2960S WS-C2960S-48FPD-L + UCHWYTY BRAK PSU
Producent: Cisco
Cena: 2 196,99 zł 2 196,99 zł (netto: 1 786,17 zł 1 786,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 11500, CSS11501 Content Services Switch CISCO 11500, CSS11501 Content Services Switch
Producent: Cisco
Cena: 145,99 zł 149,99 zł (netto: 118,69 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1800 1803  32MB CISCO 1800 1803 32MB
Producent: Cisco
Cena: 94,07 zł 95,99 zł (netto: 76,48 zł 78,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1800 1812 CISCO 1800 1812
Producent: Cisco
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1800 1812W 8x RJ-45 10/100 CISCO 1800 1812W 8x RJ-45 10/100
Producent: Cisco
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1800 1812W 8x RJ-45 10/100 , 32MB CISCO 1800 1812W 8x RJ-45 10/100 , 32MB
Producent: Cisco
Cena: 489,99 zł 499,99 zł (netto: 398,37 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1800,  1803 CISCO 1800, 1803
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 1803 1800 Series  karta flash 64MB CISCO 1803 1800 Series karta flash 64MB
Producent: Cisco
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1811 8 x 10/100Mbps 32MB Flash CISCO 1811 8 x 10/100Mbps 32MB Flash
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 1900, 1941 + moduł HWIC 1T CISCO 1900, 1941 + moduł HWIC 1T
Producent: Cisco
Cena: 136,99 zł 136,99 zł (netto: 111,37 zł 111,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO 1921/K9 + VWIC3-1MFT-G703 CISCO 1921/K9 + VWIC3-1MFT-G703
Producent: Cisco
Cena: 949,99 zł 949,99 zł (netto: 772,35 zł 772,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco 2224TP 1GE  Fabric Extender 24x10/100/1000 2x SFP+ Cisco 2224TP 1GE Fabric Extender 24x10/100/1000 2x SFP+
Producent: Cisco
Cena: 230,00 zł 230,00 zł (netto: 186,99 zł 186,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco 2224TP 1GE  Fabric Extender 24x10/100/1000 2x SFP+ Cisco 2224TP 1GE Fabric Extender 24x10/100/1000 2x SFP+
Producent: Cisco
Cena: 217,99 zł 217,99 zł (netto: 177,23 zł 177,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl