Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Promocje
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
349,99 zł 346,99 zł 284,54 zł 282,11 zł
szt.
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
1 799,99 zł 1 763,99 zł 1 463,41 zł 1 434,14 zł
szt.
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
129,99 zł 127,39 zł 105,68 zł 103,57 zł
szt.
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
329,99 zł 323,39 zł 268,28 zł 262,92 zł
szt.
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
249,99 zł 244,99 zł 203,24 zł 199,18 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
349,99 zł 342,99 zł 284,54 zł 278,85 zł
szt.
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
199,99 zł 195,99 zł 162,59 zł 159,34 zł
szt.
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
858,99 zł 841,81 zł 698,37 zł 684,40 zł
szt.
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
194,99 zł 191,09 zł 158,53 zł 155,36 zł
szt.
3Com 3CXENPAK95 10GBASE-CX4 XENPAK Infiniband 3Com 3CXENPAK95 10GBASE-CX4 XENPAK Infiniband
Producent: 3com
Cena: 352,79 zł 359,99 zł (netto: 286,82 zł 292,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Agilent HFCT 5611 1000BASE- LX Agilent HFCT 5611 1000BASE- LX
Producent: Agilent
Cena: 8,00 zł (netto: 6,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Alcatel 903436-90 SFP-GIG-LX Alcatel 903436-90 SFP-GIG-LX
Producent: Alcatel
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM
Producent: APAC OPTO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM
Producent: APAC OPTO
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Arista  SFP-10G-LR 1310 NM Arista SFP-10G-LR 1310 NM
Producent: ARISTA
Cena: 126,32 zł 128,90 zł (netto: 102,70 zł 104,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AVAGO  AFCT-5611Z 1000BASE- LX AVAGO AFCT-5611Z 1000BASE- LX
Producent: AVAGO
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM
Producent: AVAGO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP
Producent: AVAGO
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-709SMZ-IB2 10GBASE-SR 850nm AVAGO AFBR-709SMZ-IB2 10GBASE-SR 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Brocade 57-1000020-01 4Gb LW 30km Brocade 57-1000020-01 4Gb LW 30km
Producent: Brocade
Cena: 489,99 zł 499,99 zł (netto: 398,37 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CIENA  OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm CIENA OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm
Producent: Ciena
Cena: 14,10 zł (netto: 11,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001 Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001
Producent: Ciena
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena: 41,99 zł (netto: 34,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T
Producent: Cisco
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-OC3-SR 10-2020-01 Cisco SFP-OC3-SR 10-2020-01
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02 Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02
Producent: Cisco
Cena: 37,50 zł (netto: 30,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR
Producent: CITRIX
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CWDM-SFP 50-1570 19dB CWDM-SFP 50-1570 19dB
Producent: Inny
Cena: 184,23 zł 187,99 zł (netto: 149,78 zł 152,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DAC Amphenol 10110818-2020LF 2m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2020LF 2m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB  2x MM-7m-850-4X10G-C 7m DAC QSFP 40GB 2x MM-7m-850-4X10G-C 7m
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723 DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DELL 10G SFP+SR 850nm PLRXPL-SC-S43-811 DELL 10G SFP+SR 850nm PLRXPL-SC-S43-811
Producent: DELL
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DELL AFBR-79E4Z-D-FT1 850nm 0RF2MY DELL AFBR-79E4Z-D-FT1 850nm 0RF2MY
Producent: DELL
Cena: 279,29 zł 284,99 zł (netto: 227,07 zł 231,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz
Producent: ERICSSON
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M322-ER DWDM 40KM 192.20THz ERICSSON FTLX3612M322-ER DWDM 40KM 192.20THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M323-ER DWDM 40KM 192.30THz ERICSSON FTLX3612M323-ER DWDM 40KM 192.30THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M324-ER DWDM 40KM 192.40THz ERICSSON FTLX3612M324-ER DWDM 40KM 192.40THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz
Producent: ERICSSON
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz
Producent: ERICSSON
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz
Producent: ERICSSON
Cena: 125,43 zł 127,99 zł (netto: 101,98 zł 104,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz
Producent: ERICSSON
Cena: 124,45 zł 126,99 zł (netto: 101,18 zł 103,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ERICSSON FTLX3612M331-ER DWDM 40KM 193.10THz ERICSSON FTLX3612M331-ER DWDM 40KM 193.10THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M332-ER DWDM 40KM 193.20THz ERICSSON FTLX3612M332-ER DWDM 40KM 193.20THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M334-ER DWDM 40KM 193.40THz ERICSSON FTLX3612M334-ER DWDM 40KM 193.40THz
Producent: ERICSSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz
Producent: ERICSSON
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar  FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM Finisar FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM
Producent: Finisar
Cena: 125,43 zł 127,99 zł (netto: 101,98 zł 104,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
FINISAR 8GB 850NM OPTICAL TRANSCEIVER, FTLF8528P2BCV FINISAR 8GB 850NM OPTICAL TRANSCEIVER, FTLF8528P2BCV
Producent: Finisar
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 176,39 zł 179,99 zł (netto: 143,41 zł 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
FINISAR FTL4C1QE1C 40G BASE FINISAR FTL4C1QE1C 40G BASE
Producent: Finisar
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTLF8524P2BNV 850NM 4gb Finisar FTLF8524P2BNV 850NM 4gb
Producent: Finisar
Cena: 2,99 zł (netto: 2,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm  1000Base-SX Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm 1000Base-SX
Producent: Finisar
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P2BNV - (N1) 8GB SFP+ Finisar FTLF8528P2BNV - (N1) 8GB SFP+
Producent: Finisar
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE
Producent: Finisar
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE
Producent: Finisar
Cena: 117,59 zł 119,99 zł (netto: 95,60 zł 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Finisar FTLX8574D3BCL 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM Finisar FTLX8574D3BCL 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM
Producent: Finisar
Cena: 131,31 zł 133,99 zł (netto: 106,76 zł 108,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gbic  OCLARO TRQ5E20ENF-LF000  QSFP28 100G Gbic OCLARO TRQ5E20ENF-LF000 QSFP28 100G
Cena: 1 469,99 zł 1 499,99 zł (netto: 1 195,11 zł 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G  1301nm gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G 1301nm
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
gbic ARISTA  SFP-1G-T XVR-10007-20 gbic ARISTA SFP-1G-T XVR-10007-20
Producent: ARISTA
Cena: 342,99 zł 349,99 zł (netto: 278,85 zł 284,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC Cisco  MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver GBIC Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gbic CISCO GLC-TE,  30-1475-01 Gbic CISCO GLC-TE, 30-1475-01
Producent: Cisco
Cena: 489,99 zł 489,99 zł (netto: 398,37 zł 398,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Gbic CISCO WS-G5487 30-0848-01 1000BASE-ZX Gbic CISCO WS-G5487 30-0848-01 1000BASE-ZX
Producent: Cisco
Cena: 258,71 zł 263,99 zł (netto: 210,33 zł 214,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
gbic CWDM 70264 1610NM 40KM gbic CWDM 70264 1610NM 40KM
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE HEXATRONIC 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 70590-60/WDM SFP 1G T1310/R1550 3Km(T) HEXATRONIC 70590-60/WDM SFP 1G T1310/R1550 3Km(T)
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 70591-60/WDM 1G T1550/R131 DDM 3KM HEXATRONIC 70591-60/WDM 1G T1550/R131 DDM 3KM
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR
Producent: Inny
Cena: 231,27 zł 235,99 zł (netto: 188,02 zł 191,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HEXATRONIC HSB-70590-60 SFP 1.25G 3KM LC WDM T1310 DDM HEXATRONIC HSB-70590-60 SFP 1.25G 3KM LC WDM T1310 DDM
Producent: Inny
Cena: 96,03 zł 97,99 zł (netto: 78,07 zł 79,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE MODE HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE MODE
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HP AW538A 8GB LW B-series 25km FC SFP+ HP AW538A 8GB LW B-series 25km FC SFP+
Producent: HP
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HUAWEI LTM4302-BC+1 1.25G TX1490/RX 1310nm 20km HUAWEI LTM4302-BC+1 1.25G TX1490/RX 1310nm 20km
Producent: Huawei
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
IBM 78P1518 FCLF8522P2BTL-IB 1G 100M 850NM MM IBM 78P1518 FCLF8522P2BTL-IB 1G 100M 850NM MM
Producent: IBM
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
INTEL TXN31115D000000 850NM 4G FC INTEL TXN31115D000000 850NM 4G FC
Producent: intel
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
INTEL TXN31115D100000 4GPS  INTEL TXN31115D100000 4GPS
Producent: intel
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
JDSU JSH-42L3AB3-HP  SPS 416829-001 10KM 4GB JDSU JSH-42L3AB3-HP SPS 416829-001 10KM 4GB
Producent: JDSU
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
JUNIPER  SFPP-10GE-LR 740-031981 JUNIPER SFPP-10GE-LR 740-031981
Producent: Juniper
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
JUNIPER 740-011783 1000Base-LX JUNIPER 740-011783 1000Base-LX
Producent: Juniper
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm
Producent: Inny
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m   Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m
Producent: Cisco
Cena: 83,99 zł (netto: 68,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m  Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m
Producent: Cisco
Cena: 64,75 zł (netto: 52,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M  5m Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M 5m
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 2xSFP+ 10GB  1m Cisco  SFP-H10GB-CU1M Kabel DAC 2xSFP+ 10GB 1m Cisco SFP-H10GB-CU1M
Producent: Cisco
Cena: 34,89 zł (netto: 28,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: Inny
Cena: 225,39 zł 229,99 zł (netto: 183,24 zł 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 274,39 zł 279,99 zł (netto: 223,08 zł 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MAM1Q00A-QSA-SP MODUŁ  40G QSFP + na 10G SFP + MAM1Q00A-QSA-SP MODUŁ 40G QSFP + na 10G SFP +
Producent: Mellanox
Cena: 164,63 zł 187,99 zł (netto: 133,85 zł 152,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Marconi SCP6808-M3-CME Marconi SCP6808-M3-CME
Producent: Inny
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G
Producent: Inny
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SX 550M Multi-mode 1.25Gbps 850nm 3.3v MINI GBIC SX 550M Multi-mode 1.25Gbps 850nm 3.3v
Producent: Inny
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł Brocade  57-0000080-01, 8G, 25km Moduł Brocade 57-0000080-01, 8G, 25km
Producent: Brocade
Cena: 342,99 zł 349,99 zł (netto: 278,85 zł 284,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Nortel GE LX/1000 LX AA1419015-E5 5710LPQ-E5 Nortel GE LX/1000 LX AA1419015-E5 5710LPQ-E5
Producent: Nortel
Cena: 23,49 zł (netto: 19,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
nowy AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE nowy AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE
Producent: Inny
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
nowy HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE nowy HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm
Producent: Inny
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PROLABS  GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX 850NM PROLABS GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX 850NM
Producent: Prolabs
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PROLABS  X2-10GB-SR-C PROLABS X2-10GB-SR-C
Producent: Prolabs
Cena: 37,50 zł (netto: 30,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PROLABS GLC-T-C 1000BASE-T SFP PROLABS GLC-T-C 1000BASE-T SFP
Producent: Prolabs
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przejściówka / Adapter Cisco 29-0810-01 Przejściówka / Adapter Cisco 29-0810-01
Producent: Cisco
Cena: 8,50 zł (netto: 6,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 11m QSFP+ AOC 40G MMF 850nm Transceiver 11m
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
RiteKom TS3-1250-A5S-T2 1310 NM RiteKom TS3-1250-A5S-T2 1310 NM
Producent: RITEKOM
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE SFP 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SFP 70070-60 1G 20KM LX WDM T1310 (T) DDM SFP 70070-60 1G 20KM LX WDM T1310 (T) DDM
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB17EDMA0821 SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB17EDMA0821
Producent: Inny
Cena: 244,99 zł 249,99 zł (netto: 199,18 zł 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
sfp F5 OPT-0010-00 1.25Gb 1000Base-SX Fibre Optic Transceiver sfp F5 OPT-0010-00 1.25Gb 1000Base-SX Fibre Optic Transceiver
Producent: Inny
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP NETGEAR AGM721F 1000 BASE-SX 850 nm SFP NETGEAR AGM721F 1000 BASE-SX 850 nm
Producent: NETGEAR
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SFP Tellabs TR-0001 100BASE-X SFP Tellabs TR-0001 100BASE-X
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP+ DAC  2m 10GB 30AWG-2.0m, SFP Passive Cable P/N 04050295 SFP+ DAC 2m 10GB 30AWG-2.0m, SFP Passive Cable P/N 04050295
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SMARTOPTICS SO-SFP-4GFC-SD 4,25G SFP SMARTOPTICS SO-SFP-4GFC-SD 4,25G SFP
Producent: smartoptics
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Transceiver  AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP Transceiver AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP
Producent: Inny
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
TRANSCEIVER IBM 8GB SFP+ LONG WAVE 10KM, 78P1718 TRANSCEIVER IBM 8GB SFP+ LONG WAVE 10KM, 78P1718
Producent: IBM
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Transceiver Lumentum LQ210CR-CPA1 100G QSFP28 CWDM4 Transceiver Lumentum LQ210CR-CPA1 100G QSFP28 CWDM4
Cena: 783,99 zł 799,99 zł (netto: 637,39 zł 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
WaveSplitter WST-SFP+LR-C 10G 10GB SFP+LR 1310nm WaveSplitter WST-SFP+LR-C 10G 10GB SFP+LR 1310nm
Producent: Wavesplitter
Cena: 156,79 zł 159,99 zł (netto: 127,47 zł 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wkładka optyczna GPB-3524L-L2CD-LYN, 1310nm TX / 1550nm RX Wkładka optyczna GPB-3524L-L2CD-LYN, 1310nm TX / 1550nm RX
Cena: 88,00 zł 88,00 zł (netto: 71,54 zł 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wkładka optyczna GPB-3524L-L2CD, 1310nm TX / 1550nm RX Wkładka optyczna GPB-3524L-L2CD, 1310nm TX / 1550nm RX
Cena: 88,00 zł 88,00 zł (netto: 71,54 zł 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ADL SFP+ FC AOI 10G A7EL-SN85-ADMA Cisco np. Nexus 3048 ADL SFP+ FC AOI 10G A7EL-SN85-ADMA Cisco np. Nexus 3048
Producent: ADL
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA OPTICAL 61000181 XFP 10G 1310S ADVA OPTICAL 61000181 XFP 10G 1310S
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm
Producent: Inny
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago 8gb SFP FC AFBR-57D7APZ-IB1 Avago 8gb SFP FC AFBR-57D7APZ-IB1
Producent: AVAGO
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago ABCU-5700RZ GLC-T RJ45 1000BASE-T Avago ABCU-5700RZ GLC-T RJ45 1000BASE-T
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago AFBR-57D5APZ-ELX 8Gb 850nm SFP Avago AFBR-57D5APZ-ELX 8Gb 850nm SFP
Producent: AVAGO
Cena: 62,99 zł (netto: 51,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7APZ 8GB SFP+ 850nm AVAGO AFBR-57D7APZ 8GB SFP+ 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 18,50 zł (netto: 15,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7APZ-ELX  8GB AVAGO AFBR-57D7APZ-ELX 8GB
Producent: AVAGO
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D9AMZ 8GbE AVAGO AFBR-57D9AMZ 8GbE
Producent: AVAGO
Cena: 28,00 zł (netto: 22,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D9AMZ-ELX FC 8Gbps AVAGO AFBR-57D9AMZ-ELX FC 8Gbps
Producent: AVAGO
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
avago AFBR-57D9AMZ-IB1 8GB avago AFBR-57D9AMZ-IB1 8GB
Producent: AVAGO
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57J5APZ 850nm 8GB FC AVAGO AFBR-57J5APZ 850nm 8GB FC
Producent: AVAGO
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57R5APZ-TD1 4GB SFP AVAGO AFBR-57R5APZ-TD1 4GB SFP
Producent: AVAGO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVaGo AFBR-57R6APZ-NA1 Mini-GBIC AVaGo AFBR-57R6APZ-NA1 Mini-GBIC
Producent: AVAGO
Cena: 6,99 zł (netto: 5,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-720XPDZ-HP1 XFP 10Gb 850nm AVAGO AFBR-720XPDZ-HP1 XFP 10Gb 850nm
Producent: AVAGO
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Avago SFP 4Gb Optical AFBR-57R6AEZ-HP Avago SFP 4Gb Optical AFBR-57R6AEZ-HP
Producent: AVAGO
Cena: 11,89 zł (netto: 9,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Brocade 8G FC LWL SFP+ 10KM 57-1000027-01 Brocade 8G FC LWL SFP+ 10KM 57-1000027-01
Producent: Brocade
Cena: 84,99 zł (netto: 69,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Brocade Transceiver 57-1000117-01 8GB Brocade Transceiver 57-1000117-01 8GB
Producent: Brocade
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 10G FC COPPER DS-X2-FC10G-CX4 CISCO 10G FC COPPER DS-X2-FC10G-CX4
Producent: Cisco
Cena: 587,02 zł 599,00 zł (netto: 477,25 zł 486,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco CWDM-1470-NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC Cisco CWDM-1470-NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Producent: Cisco
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco CWDM-SFP-1490 CWDM 1490 Ethernet 1G/2G FC Cisco CWDM-SFP-1490 CWDM 1490 Ethernet 1G/2G FC
Producent: Cisco
Cena: 250,39 zł 255,50 zł (netto: 203,57 zł 207,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco GLC-SX-MM 1000base-SX 1GB 30-1301-03 Cisco GLC-SX-MM 1000base-SX 1GB 30-1301-03
Producent: Cisco
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02 CISCO QSFP-40G-SR4 10-2672-02
Producent: Cisco
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Cisco SFP-10G-SR 10-2415-03 SFP+  10GBASE-SR ORYGINAŁ Cisco SFP-10G-SR 10-2415-03 SFP+ 10GBASE-SR ORYGINAŁ
Producent: Cisco
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-10G-SR ORYGINAŁ Module 10-2415-02 Cisco SFP-10G-SR ORYGINAŁ Module 10-2415-02
Producent: Cisco
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-GE-L 10-2144-01 1000Base-LX/LH SFP Cisco SFP-GE-L 10-2144-01 1000Base-LX/LH SFP
Producent: Cisco
Cena: 93,09 zł 94,99 zł (netto: 75,68 zł 77,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CISCO X2-10GB-CX4 10GBASE-LR X2 CISCO X2-10GB-CX4 10GBASE-LR X2
Producent: Cisco
Cena: 68,99 zł (netto: 56,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4 Cisco XENPAK-10GB-LX4 10GBase-LX4
Producent: Cisco
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-03 Cisco XENPAK-10GB-SR 10-2014-03
Producent: Cisco
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CITRIX FTLX8571D3BCVCTX 10G/1G DUAL SR 850nm CITRIX FTLX8571D3BCVCTX 10G/1G DUAL SR 850nm
Producent: Finisar
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Converter CISCO X2 do SFP  CVR-X2-SFP V02 Converter CISCO X2 do SFP CVR-X2-SFP V02
Producent: Cisco
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell 1000base-SX FTLF8519P2BNL 850nm Dell 1000base-SX FTLF8519P2BNL 850nm
Producent: DELL
Cena: 37,99 zł (netto: 30,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dell 10G FC SFP+ FTLX8571D3BCL-FC Dell 10G FC SFP+ FTLX8571D3BCL-FC
Producent: DELL
Cena: 273,41 zł 278,99 zł (netto: 222,28 zł 226,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Dell 10GBASE-LRM SFP+ FTLX1371D3BCL Dell 10GBASE-LRM SFP+ FTLX1371D3BCL
Producent: DELL
Cena: 117,59 zł 119,99 zł (netto: 95,60 zł 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
E2O EM212-LP3TA-MT 2Gb SFP 850nm SFP E2O EM212-LP3TA-MT 2Gb SFP 850nm SFP
Producent: Inny
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.