Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

Moduły SFP SFP+ QSFP

 JDSU Gbic 2Gb 850nm SFP TRANSCEIVER JSPR21S002304 JDSU Gbic 2Gb 850nm SFP TRANSCEIVER JSPR21S002304
Producent: JDSU
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

szt.
zobacz więcej
 Transceiver  AOI AQPLBCQ4EDMA0959 100G CWDM4 2KM Transceiver AOI AQPLBCQ4EDMA0959 100G CWDM4 2KM
Producent: Inny
Cena:

133,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 108,93 zł

3Com 3CXENPAK95 10GBASE-CX4 XENPAK Infiniband 3Com 3CXENPAK95 10GBASE-CX4 XENPAK Infiniband
Producent: 3com
Cena:

294,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 239,83 zł

szt.
zobacz więcej
Active Copper SFP Finisar FCLF8521P2BTL Active Copper SFP Finisar FCLF8521P2BTL
Producent: Finisar
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

szt.
zobacz więcej
Alcatel 903436-90 SFP-GIG-LX Alcatel 903436-90 SFP-GIG-LX
Producent: Alcatel
Cena:

26,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,94 zł

szt.
zobacz więcej
AOI  AQP3AN06EDMA1125 100G PSM4 QSPF MPO 6m AOI AQP3AN06EDMA1125 100G PSM4 QSPF MPO 6m
Producent: Inny
Cena:

282,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 230,07 zł

szt.
zobacz więcej
AOI AQP3AN2AEDMA1125 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m AOI AQP3AN2AEDMA1125 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m
Producent: Inny
Cena:

244,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 199,18 zł

szt.
zobacz więcej
AOI QSFP+ 40G 1310nm 12m connector AQO3BB12EDMA0821 AOI QSFP+ 40G 1310nm 12m connector AQO3BB12EDMA0821
Producent: Inny
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM
Producent: APAC OPTO
Cena:

9,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,12 zł

szt.
zobacz więcej
APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM
Producent: APAC OPTO
Cena:

12,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,56 zł

szt.
zobacz więcej
Arista SFP-10G-SRL XVR-00002-02 10G SR 850nm SFP+ Arista SFP-10G-SRL XVR-00002-02 10G SR 850nm SFP+
Producent: ARISTA
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

szt.
zobacz więcej
Aruba 25G SFP28 to SFP28  dac cable  JL489A , 5m Aruba 25G SFP28 to SFP28 dac cable JL489A , 5m
Producent: Aruba
Cena:

199,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 162,59 zł

Aruba 25G SFP28 to SFP28 5m  dac cable  JL489A Aruba 25G SFP28 to SFP28 5m dac cable JL489A
Producent: Aruba
Cena:

279,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 227,63 zł

szt.
zobacz więcej
AVAGO  AFCT-5611Z 1000BASE- LX AVAGO AFCT-5611Z 1000BASE- LX
Producent: AVAGO
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

szt.
zobacz więcej
AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM
Producent: AVAGO
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP
Producent: AVAGO
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-709SMZ-IB2 10GBASE-SR 850nm AVAGO AFBR-709SMZ-IB2 10GBASE-SR 850nm
Producent: AVAGO
Cena:

38,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,70 zł

AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE
Producent: AXCEN
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

szt.
zobacz więcej
Brocade 33002-000 1GE Copper SFP Brocade 33002-000 1GE Copper SFP
Producent: Brocade
Cena:

129,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 105,68 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Brocade 57-1000020-01 4Gb LW 30km Brocade 57-1000020-01 4Gb LW 30km
Producent: Brocade
Cena:

395,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 321,94 zł

szt.
zobacz więcej
Chelsio 260-0012-00 FTLX8571D3BCL-CL SFP-10G-SR MM 10G SFP+ LC Chelsio 260-0012-00 FTLX8571D3BCL-CL SFP-10G-SR MM 10G SFP+ LC
Producent: Chelsio
Cena:

39,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 32,51 zł

szt.
zobacz więcej
CIENA  OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm CIENA OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm
Producent: Ciena
Cena:

13,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,37 zł

Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001 Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001
Producent: Ciena
Cena:

12,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,56 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO  SFP-10G-SR-S  SFP+  10G 850nm, 10-3105-01 CISCO SFP-10G-SR-S SFP+ 10G 850nm, 10-3105-01
Producent: Inny
Cena:

83,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 68,28 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO 10-2625-01 SFP 1000BASE-LX/LH(MINI-GBIC) CISCO 10-2625-01 SFP 1000BASE-LX/LH(MINI-GBIC)
Producent: Cisco
Cena:

52,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 43,08 zł

szt.
zobacz więcej
Cisco 1000BASE-BX10 SFP  module for single-strand SMF Cisco 1000BASE-BX10 SFP module for single-strand SMF
Producent: Cisco
Cena:

117,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 95,93 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO GLC-BX-D  10-2093-02/10-2093-03 SINGLE CISCO GLC-BX-D 10-2093-02/10-2093-03 SINGLE
Producent: Cisco
Cena:

36,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,07 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena:

37,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,89 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO GLC-T 30-1410-02 SFP 1000Base-T CISCO GLC-T 30-1410-02 SFP 1000Base-T
Producent: Cisco
Cena:

199,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 162,59 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO GLC-T 30-1410-03 SFP 1000Base-T CISCO GLC-T 30-1410-03 SFP 1000Base-T
Producent: Cisco
Cena:

54,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 44,71 zł

Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T
Producent: Cisco
Cena:

199,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 162,59 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO OPTICAL TRANSCEIVER QSFP TO SFP10G  CVR-QSFP-SFP10G( 74-9474-02 ) CISCO OPTICAL TRANSCEIVER QSFP TO SFP10G CVR-QSFP-SFP10G( 74-9474-02 )
Producent: Cisco
Cena:

499,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 406,50 zł

szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-10G-T-X 30-1599-01 10000 Mbit/s SFP+ Cisco SFP-10G-T-X 30-1599-01 10000 Mbit/s SFP+
Producent: Cisco
Cena:

1 499,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 219,50 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO SFP-GE-S - 1000BASE-SX SFP, 10-2143-01 CISCO SFP-GE-S - 1000BASE-SX SFP, 10-2143-01
Producent: Cisco
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

szt.
zobacz więcej
CISCO twinGig CVR-X2-SFP V01 CISCO twinGig CVR-X2-SFP V01
Producent: Cisco
Cena:

7,79 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,33 zł

Cisco X2-10GB-ER 10-2266-03 40km Cisco X2-10GB-ER 10-2266-03 40km
Producent: Cisco
Cena:

376,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 306,50 zł

szt.
zobacz więcej
Cisco X2-10GB-ER 10-2266-04 40km Cisco X2-10GB-ER 10-2266-04 40km
Producent: Cisco
Cena:

376,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 306,50 zł

szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-ER+, 10-1888-04 Cisco XENPAK-10GB-ER+, 10-1888-04
Producent: Cisco
Cena:

297,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 242,27 zł

szt.
zobacz więcej
Cisco XENPAK-10GB-LR, 10-1838-03 Cisco XENPAK-10GB-LR, 10-1838-03
Producent: Cisco
Cena:

109,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 89,42 zł

szt.
zobacz więcej
Cisco XFP-10G-MM-SR 10-2410-03 Cisco XFP-10G-MM-SR 10-2410-03
Producent: Cisco
Cena:

229,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 186,98 zł

szt.
zobacz więcej
CITRIX FTLX8574D3BCV CTX 10G/1G 850nm CITRIX FTLX8574D3BCV CTX 10G/1G 850nm
Producent: CITRIX
Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,29 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
CURVATURE GLC-LH-SM-CURV TRANSCEIVER, 1,25G SFP 1310nm 20km CURVATURE GLC-LH-SM-CURV TRANSCEIVER, 1,25G SFP 1310nm 20km
Producent: Inny
Cena:

47,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,02 zł

CURVATURE SFP-GE-L-CURV 1310NM 10KM CURVATURE SFP-GE-L-CURV 1310NM 10KM
Producent: Inny
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
CWDM-SFP 50-1570 19dB CWDM-SFP 50-1570 19dB
Producent: Inny
Cena:

141,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 115,44 zł

szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB  2x MM-12m-850-4X10G-C 12m DAC QSFP 40GB 2x MM-12m-850-4X10G-C 12m
Producent: Inny
Cena:

199,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 162,59 zł

DAC QSFP 40GB  2x MM-15m-850-4X10G-C 15m DAC QSFP 40GB 2x MM-15m-850-4X10G-C 15m
Producent: Inny
Cena:

212,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 173,16 zł

DAC QSFP 40GB  2x MM-7m-850-4X10G-C 7m DAC QSFP 40GB 2x MM-7m-850-4X10G-C 7m
Producent: Inny
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723 DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723
Producent: Inny
Cena:

147,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 120,32 zł

szt.
zobacz więcej
DELL 07TCDN QSFP-40G-SR4 DELL 07TCDN QSFP-40G-SR4
Producent: DELL
Cena:

279,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 227,63 zł

DELL 10G SFP+SR 850nm PLRXPL-SC-S43-811 DELL 10G SFP+SR 850nm PLRXPL-SC-S43-811
Producent: DELL
Cena:

295,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 240,64 zł

szt.
zobacz więcej
DELL AFBR-79E4Z-D-FT1 850nm 0RF2MY DELL AFBR-79E4Z-D-FT1 850nm 0RF2MY
Producent: DELL
Cena:

193,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 157,72 zł

szt.
zobacz więcej
DELL SFP-10G-SR 0WTRD1, 850nm 10GB SFP+ DELL SFP-10G-SR 0WTRD1, 850nm 10GB SFP+
Producent: DELL
Cena:

295,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 240,64 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
EB-LINK AGM731F 1.25G SFP 850NM 550M LC (  zamiennik ) EB-LINK AGM731F 1.25G SFP 850NM 550M LC ( zamiennik )
Producent: Inny
Cena:

29,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,38 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz ERICSSON FTLX3612M321-ER DWDM 40KM 192.10THz
Producent: ERICSSON
Cena:

142,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 116,25 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M322-ER DWDM 40KM 192.20THz ERICSSON FTLX3612M322-ER DWDM 40KM 192.20THz
Producent: ERICSSON
Cena:

88,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 72,35 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M323-ER DWDM 40KM 192.30THz ERICSSON FTLX3612M323-ER DWDM 40KM 192.30THz
Producent: ERICSSON
Cena:

42,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,95 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M324-ER DWDM 40KM 192.40THz ERICSSON FTLX3612M324-ER DWDM 40KM 192.40THz
Producent: ERICSSON
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz ERICSSON FTLX3612M326-ER DWDM 40KM 192.60THz
Producent: ERICSSON
Cena:

106,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 86,98 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz ERICSSON FTLX3612M327-ER DWDM 40KM 192.70THz
Producent: ERICSSON
Cena:

97,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 79,67 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz ERICSSON FTLX3612M328-ER DWDM 40KM 192.80THz
Producent: ERICSSON
Cena:

97,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 79,67 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz ERICSSON FTLX3612M329-ER DWDM 40KM 192.90THz
Producent: ERICSSON
Cena:

97,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 79,67 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M331-ER DWDM 40KM 193.10THz ERICSSON FTLX3612M331-ER DWDM 40KM 193.10THz
Producent: ERICSSON
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M332-ER DWDM 40KM 193.20THz ERICSSON FTLX3612M332-ER DWDM 40KM 193.20THz
Producent: ERICSSON
Cena:

86,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 70,72 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M334-ER DWDM 40KM 193.40THz ERICSSON FTLX3612M334-ER DWDM 40KM 193.40THz
Producent: ERICSSON
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz ERICSSON FTLX3612M339-ER DWDM 40KM 193.90THz
Producent: ERICSSON
Cena:

122,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 99,99 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar  FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM Finisar FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM
Producent: Finisar
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

Finisar FTL410QE1C 40GBASE-SR4 Finisar FTL410QE1C 40GBASE-SR4
Producent: Finisar
Cena:

145,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 118,69 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena:

120,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 98,37 zł

FINISAR FTL4C1QE1C 40G BASE FINISAR FTL4C1QE1C 40G BASE
Producent: Finisar
Cena:

235,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 191,86 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8524P2BNV 850NM 4gb Finisar FTLF8524P2BNV 850NM 4gb
Producent: Finisar
Cena:

8,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,98 zł

Finisar FTLF8524P2BNV-BR 850NM 4gb Finisar FTLF8524P2BNV-BR 850NM 4gb
Producent: Finisar
Cena:

40,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,33 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm  1000Base-SX Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm 1000Base-SX
Producent: Finisar
Cena:

18,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 15,44 zł

Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE
Producent: Finisar
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE
Producent: Finisar
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX8574D3BCV 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM Finisar FTLX8574D3BCV 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM
Producent: Finisar
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

szt.
zobacz więcej
Flexoptic P.1696.23.40, 10G SFP+ DWDM ZR 80 km / 23 dB Flexoptic P.1696.23.40, 10G SFP+ DWDM ZR 80 km / 23 dB
Producent: Inny
Cena:

149,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 121,94 zł

FLEXOPTICS P.1696.10.D 1330nm 10km CWDM LR FLEXOPTICS P.1696.10.D 1330nm 10km CWDM LR
Producent: Flexoptix
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
FLEXOPTICS P.1696.14.I 1430nm 20km CWDM LR FLEXOPTICS P.1696.14.I 1430nm 20km CWDM LR
Producent: Flexoptix
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
FLEXOPTICS P.1696.14.K 1470nm 40km CWDM ER  FLEXOPTICS P.1696.14.K 1470nm 40km CWDM ER
Producent: Flexoptix
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
FLEXOPTICS P.1696.14.L  1490nm 40km CWDM ER FLEXOPTICS P.1696.14.L 1490nm 40km CWDM ER
Producent: Flexoptix
Cena:

299,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 243,89 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Flexoptix  P.8596.02 10GbE SFP+ SR Transceiver, 850nm LC, 300m Flexoptix P.8596.02 10GbE SFP+ SR Transceiver, 850nm LC, 300m
Producent: Flexoptix
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

szt.
zobacz więcej
FS DW LX DWDM-SFP1G-ZX 1000Base SFP C32 20KM FS DW LX DWDM-SFP1G-ZX 1000Base SFP C32 20KM
Producent: Inny
Cena:

189,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 154,46 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Gbic  OCLARO TRQ5E20ENF-LF000  QSFP28 100G Gbic OCLARO TRQ5E20ENF-LF000 QSFP28 100G
Producent: Oclaro Inc.
Cena:

1 289,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 048,77 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic  SFP-GB-GE-T 1000Base-T SFP 100m do FORTIGATE 300D Gbic SFP-GB-GE-T 1000Base-T SFP 100m do FORTIGATE 300D
Producent: Inny
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 65,03 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic  Smartoptics / FOU 10G-SFPP-LR40-C27, 40km Gbic Smartoptics / FOU 10G-SFPP-LR40-C27, 40km
Producent: Inny
Cena:

144,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 117,88 zł

szt.
zobacz więcej
gbic  Solid -Optics SFP-GE-T-SO, G, Base-T, 100 metrów/dB gbic Solid -Optics SFP-GE-T-SO, G, Base-T, 100 metrów/dB
Producent: Inny
Cena:

52,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 43,08 zł

gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G  1301nm gbic AQPLBCQ4EDMA0829 100G 1301nm
Cena:

295,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 240,64 zł

szt.
zobacz więcej
gbic ARISTA  SFP-1G-T XVR-10007-20 gbic ARISTA SFP-1G-T XVR-10007-20
Producent: ARISTA
Cena:

253,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 206,50 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Avago AFBR-5715PZ-JU1 1Gb 1000Base-SX SFP ( 740-011613 ) GBIC Avago AFBR-5715PZ-JU1 1Gb 1000Base-SX SFP ( 740-011613 )
Producent: AVAGO
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
gbic AVAGO AFBR-703SDZ-ELX 10GB  gbic AVAGO AFBR-703SDZ-ELX 10GB
Producent: AVAGO
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC BRO/FOU 10G-SFPP-LR 1310NM GBIC BRO/FOU 10G-SFPP-LR 1310NM
Producent: smartoptics
Cena:

42,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,95 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic CISCO GLC-TE,  30-1475-01 /-02/ -03 Gbic CISCO GLC-TE, 30-1475-01 /-02/ -03
Producent: Cisco
Cena:

66,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 54,46 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic Curvature GLC-SX-MM-CURV SFP, Gig E Gbic Curvature GLC-SX-MM-CURV SFP, Gig E
Producent: Inny
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM GBIC CWDM 70258 1490NM 40KM
Producent: Cisco
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
gbic CWDM 70264 1610NM 40KM gbic CWDM 70264 1610NM 40KM
Producent: Cisco
Cena:

35,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 29,26 zł

Gbic FC Qlogic/ AVAGO  AFBR-57D9AMZ-QL, 8Gbps Gbic FC Qlogic/ AVAGO AFBR-57D9AMZ-QL, 8Gbps
Producent: Qlogic
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC FIBERXON FTM-3112C-SL40G SFP 1,25G/1310NM GBIC FIBERXON FTM-3112C-SL40G SFP 1,25G/1310NM
Producent: Inny
Cena:

13,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena:

34,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,45 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL-(N1) 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL-(N1) 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena:

49,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC FINISAR FTLX8574D3BNL-E5  10GB SFP+SR TRANSCEIVER 850nm GBIC FINISAR FTLX8574D3BNL-E5 10GB SFP+SR TRANSCEIVER 850nm
Producent: Finisar
Cena:

92,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 75,60 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C29, 40km Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C29, 40km
Producent: Inny
Cena:

164,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 134,14 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C31, 40km  Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C31, 40km
Producent: Inny
Cena:

164,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 134,14 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C33,  40km  1330nm Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C33, 40km 1330nm
Producent: Inny
Cena:

164,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 134,14 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C35, 40km   1350nm Gbic FOU 10G-SFPP-LR40-C35, 40km 1350nm
Producent: Inny
Cena:

164,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 134,14 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC HP 10GB SR SFP+ 455885-001( nowy ) GBIC HP 10GB SR SFP+ 455885-001( nowy )
Producent: HP
Cena:

249,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 203,24 zł

GBIC IBM 22R6442 SHORT WAVE SFP 4GB PLRXPL-VE-SG4-64-N GBIC IBM 22R6442 SHORT WAVE SFP 4GB PLRXPL-VE-SG4-64-N
Producent: IBM
Cena:

50,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 41,46 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC INTEL 10Gb SFP+ 850nm FTLX8571D3BCVIT1 GBIC INTEL 10Gb SFP+ 850nm FTLX8571D3BCVIT1
Producent: intel
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

GBIC JDS Uniphase JSM-42S4AA1 4Gb SFP 4Gbps GBIC JDS Uniphase JSM-42S4AA1 4Gb SFP 4Gbps
Producent: JDSU
Cena:

42,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,95 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic JUN EX-SFP-1GE-LX 1.25Gbps 1310nm 10km Gbic JUN EX-SFP-1GE-LX 1.25Gbps 1310nm 10km
Producent: Juniper
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Gbic Juniper 740-038291 SFP-1GE-T-C Gbic Juniper 740-038291 SFP-1GE-T-C
Producent: Juniper
Cena:

51,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 42,27 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic Juniper 740-038291, SP7041-JN2 850nm 100m Gbic Juniper 740-038291, SP7041-JN2 850nm 100m
Producent: Juniper
Cena:

51,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 42,27 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
gbic JUNIPER RX-550M-SFP-RX-550M-SFP 1000Mbit s SFP 850nm gbic JUNIPER RX-550M-SFP-RX-550M-SFP 1000Mbit s SFP 850nm
Producent: Juniper
Cena:

139,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 113,81 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC MODULE GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX SFP 850nm GBIC MODULE GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX SFP 850nm
Producent: Inny
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

GBIC Nortel AA1419013-E5 Compatible 1000BASE-SX SFP  1GB GBIC Nortel AA1419013-E5 Compatible 1000BASE-SX SFP 1GB
Producent: Nortel
Cena:

13,45 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,93 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Nortel AA1419048-E6 Compatible 1000BASE-SX SFP 1,25GB GBIC Nortel AA1419048-E6 Compatible 1000BASE-SX SFP 1,25GB
Producent: Nortel
Cena:

10,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,93 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic PTOMARK SFP-LX-C 1.25G 10KM 1310nm Gbic PTOMARK SFP-LX-C 1.25G 10KM 1310nm
Producent: Inny
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

Gbic SFP-GD-ELX MRV 1000Base EX 30km 1310nm Gbic SFP-GD-ELX MRV 1000Base EX 30km 1310nm
Producent: Inny
Cena:

115,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 94,30 zł

szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE HEXATRONIC 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE
Producent: HEXATRONIC
Cena:

76,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 62,59 zł

szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 70590-60/WDM SFP 1G T1310/R1550 3Km(T) HEXATRONIC 70590-60/WDM SFP 1G T1310/R1550 3Km(T)
Producent: HEXATRONIC
Cena:

25,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,13 zł

szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 70591-60/WDM 1G T1550/R131 DDM 3KM HEXATRONIC 70591-60/WDM 1G T1550/R131 DDM 3KM
Producent: HEXATRONIC
Cena:

31,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,01 zł

szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR
Producent: HEXATRONIC
Cena:

189,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 154,46 zł

szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC HSB-70590-60 SFP 1.25G 3KM LC WDM T1310 DDM HEXATRONIC HSB-70590-60 SFP 1.25G 3KM LC WDM T1310 DDM
Producent: HEXATRONIC
Cena:

23,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,50 zł

szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE MODE HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE MODE
Producent: HEXATRONIC
Cena:

57,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 47,15 zł

szt.
zobacz więcej
HP 738369-001 ABCU-5730RZ-1H GLC-T RJ45 SFP HP 738369-001 ABCU-5730RZ-1H GLC-T RJ45 SFP
Producent: HP
Cena:

45,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 37,39 zł

HP AW538A 8GB LW B-series 25km FC SFP+ HP AW538A 8GB LW B-series 25km FC SFP+
Producent: HP
Cena:

214,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 174,79 zł

szt.
zobacz więcej
HPE J4859C 1G SFP LC LX  HPE J4859C 1G SFP LC LX
Producent: HP
Cena:

67,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 55,28 zł

szt.
zobacz więcej
HPE QSFP/SFP+ Adapter Kit 655874-B21 HPE QSFP/SFP+ Adapter Kit 655874-B21
Producent: HP
Cena:

96,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 78,85 zł

HUAWEI LTM4302-BC+1 1.25G TX1490/RX 1310nm 20km HUAWEI LTM4302-BC+1 1.25G TX1490/RX 1310nm 20km
Producent: Huawei
Cena:

86,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 70,72 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 46K6838 1x 4gb Pci-x FC HBA IBM 46K6838 1x 4gb Pci-x FC HBA
Producent: IBM
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

szt.
zobacz więcej
IBM 78P1518 FCLF8522P2BTL-IB 1G 100M 850NM MM IBM 78P1518 FCLF8522P2BTL-IB 1G 100M 850NM MM
Producent: IBM
Cena:

164,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 134,14 zł

szt.
zobacz więcej
Intel AFBR-709DMZ-IN2 Optical Transceiver  10G SFP+ SR Intel AFBR-709DMZ-IN2 Optical Transceiver 10G SFP+ SR
Producent: intel
Cena:

76,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 62,59 zł

Intel Ftlx8571d3bcvi31 850nm 10gbase-sr SFP+ 10GB Intel Ftlx8571d3bcvi31 850nm 10gbase-sr SFP+ 10GB
Producent: intel
Cena:

167,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 136,58 zł

INTEL TXN31115D000000 850NM 4G FC INTEL TXN31115D000000 850NM 4G FC
Producent: intel
Cena:

26,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,94 zł

szt.
zobacz więcej
INTEL TXN31115D100000 4GPS  INTEL TXN31115D100000 4GPS
Producent: intel
Cena:

12,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,56 zł

szt.
zobacz więcej
JDSU JSH-42L3AB3-HP  SPS 416829-001 10KM 4GB JDSU JSH-42L3AB3-HP SPS 416829-001 10KM 4GB
Producent: JDSU
Cena:

49,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,64 zł

JUNIPER 740-011783 1000Base-LX JUNIPER 740-011783 1000Base-LX
Producent: Juniper
Cena:

92,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 75,60 zł

szt.
zobacz więcej
Juniper Networks  SFP-1GE-T SP7041-JN Juniper Networks SFP-1GE-T SP7041-JN
Producent: Juniper
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

Juniper SFP  EX-SFP-1GE-T Ethernet 1000Base-T GLC-T Juniper SFP EX-SFP-1GE-T Ethernet 1000Base-T GLC-T
Producent: Juniper
Cena:

59,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 48,77 zł

szt.
zobacz więcej
JUNIPER SFP-1GE-LX-C 740-031850 1310NM 10KM JUNIPER SFP-1GE-LX-C 740-031850 1310NM 10KM
Producent: Juniper
Cena:

43,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 35,76 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
JUNIPER SFP-1GE-SX-C 740-031851 850NM JUNIPER SFP-1GE-SX-C 740-031851 850NM
Producent: Juniper
Cena:

189,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 154,46 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kabel  SFP Passive Cable 1.5M, pn: 04050097 Kabel SFP Passive Cable 1.5M, pn: 04050097
Producent: Inny
Cena:

74,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,97 zł

kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M
Producent: Amphenol
Cena:

109,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 89,42 zł

szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm
Producent: Amphenol
Cena:

142,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 116,25 zł

szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M
Producent: Amphenol
Cena:

171,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 139,83 zł

szt.
zobacz więcej
kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m
Producent: Amphenol
Cena:

195,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 159,34 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m   Kabel CISCO SFP-H10GB-CU2M 2m
Producent: Cisco
Cena:

160,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 130,89 zł

Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m  37-0961-03 Kabel CISCO SFP-H10GB-CU3M 3m 37-0961-03
Producent: Cisco
Cena:

116,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 95,11 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M  5m Kabel CISCO SFP-H10GB-CU5M 5m
Producent: Cisco
Cena:

128,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 104,87 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m
Producent: Molex
Cena:

145,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 118,69 zł

Kabel DAC 2xSFP+ 10GB  1m Cisco  SFP-H10GB-CU1-5M Kabel DAC 2xSFP+ 10GB 1m Cisco SFP-H10GB-CU1-5M
Producent: Cisco
Cena:

167,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 136,58 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 2xSFP+ 10GB  1m Cisco  SFP-H10GB-CU1M Kabel DAC 2xSFP+ 10GB 1m Cisco SFP-H10GB-CU1M
Producent: Cisco
Cena:

105,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 86,17 zł

Kabel DAC 2xSFP+ 10GB  1m Cisco  SFP-H10GB-CU1M ( 37-0960-03 ) Kabel DAC 2xSFP+ 10GB 1m Cisco SFP-H10GB-CU1M ( 37-0960-03 )
Producent: Cisco
Cena:

105,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 86,17 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO 2m Kabel Molex QSFP+ do MPO 2m
Producent: Inny
Cena:

119,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 97,55 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m
Producent: Molex
Cena:

113,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 92,67 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m
Producent: Molex
Cena:

237,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 193,49 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 5m
Producent: Inny
Cena:

295,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 240,64 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: Inny
Cena:

179,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 146,33 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena:

277,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 226,01 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: Inny
Cena:

216,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 176,41 zł

szt.
zobacz więcej
Kabel SFP passive cable 2m 28AWG P/N 04050098, SFP to SFP Kabel SFP passive cable 2m 28AWG P/N 04050098, SFP to SFP
Producent: Inny
Cena:

86,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 70,72 zł

szt.
zobacz więcej
Kaiam XQX4000 QSFP 28 100G-CWDM4 2 km Kaiam XQX4000 QSFP 28 100G-CWDM4 2 km
Producent: Kaiam
Cena:

394,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 321,13 zł

szt.
zobacz więcej
LENOVO AFBR-709SMZ-IB8 10GBASE-SR 850nm   10GB 46C3448 LENOVO AFBR-709SMZ-IB8 10GBASE-SR 850nm 10GB 46C3448
Producent: Lenovo
Cena:

38,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,70 zł

Lumentum 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m  LQ210PR-L025 Lumentum 100G QSFP28 PSM4 MPO 2,5m LQ210PR-L025
Producent: Lumentum
Cena:

266,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 217,07 zł

szt.
zobacz więcej
MAM1Q00A-QSA  MODUŁ  40G QSFP + na 10G SFP + MAM1Q00A-QSA MODUŁ 40G QSFP + na 10G SFP +
Producent: Mellanox
Cena:

289,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 235,76 zł

Marconi SCP6808-M3-CME Marconi SCP6808-M3-CME
Producent: Marconi
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
MicroOptics MO-J9054C SFP 100M FX 1310nm, 2km, LC MicroOptics MO-J9054C SFP 100M FX 1310nm, 2km, LC
Producent: MicroOptics
Cena:

118,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 96,74 zł

szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G
Producent: Inny
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SX 550M Multi-mode 1.25Gbps 850nm 3.3v MINI GBIC SX 550M Multi-mode 1.25Gbps 850nm 3.3v
Producent: Inny
Cena:

21,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,88 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł  XFP SUN 375-3301-01, 10Gbps 10GBase-SR Moduł XFP SUN 375-3301-01, 10Gbps 10GBase-SR
Producent: SUN
Cena:

73,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,15 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł 3CXENPAK92 3Com 10GBASE-LR XENPAK Moduł 3CXENPAK92 3Com 10GBASE-LR XENPAK
Producent: 3com
Cena:

175,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 143,08 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł ACACIA AC200-A20-001 200G Moduł ACACIA AC200-A20-001 200G
Producent: Inny
Cena:

1 099,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 894,30 zł

Moduł Brocade  57-0000076-01, 10G, 10km Moduł Brocade 57-0000076-01, 10G, 10km
Producent: Brocade
Cena:

190,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 155,28 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł Brocade  57-0000080-01, 8G, 25km Moduł Brocade 57-0000080-01, 8G, 25km
Producent: Brocade
Cena:

249,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 203,24 zł

Moduł CISCO QSFP-40G-SR-BD 10-2945-02 40G Moduł CISCO QSFP-40G-SR-BD 10-2945-02 40G
Producent: Cisco
Cena:

253,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 206,50 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver,  JD119B Moduł HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver, JD119B
Producent: HP
Cena:

286,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 233,33 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver,  JD118B Moduł HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver, JD118B
Producent: HP
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 3m LSZH 1310nm 500M 1064220003 Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 3m LSZH 1310nm 500M 1064220003
Producent: Molex
Cena:

267,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 217,88 zł

szt.
zobacz więcej
Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 8m LSZH 1310nm 500M 1064220008 Molex 100G QSFP28 PSM4 MPO 8m LSZH 1310nm 500M 1064220008
Producent: Molex
Cena:

364,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 296,74 zł

szt.
zobacz więcej
MRV SFP-GD-LX-R CLASS 1 LASER PRODUCTS TRANSCEIVER MRV SFP-GD-LX-R CLASS 1 LASER PRODUCTS TRANSCEIVER
Producent: Inny
Cena:

31,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,01 zł

szt.
zobacz więcej
NETWORK HARDWARE GLC-SX-MM-NHR 1000BASE TRANSCEIVER NETWORK HARDWARE GLC-SX-MM-NHR 1000BASE TRANSCEIVER
Producent: Network
Cena:

37,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,89 zł

szt.
zobacz więcej
Nortel GE LX/1000 LX AA1419015-E5 5710LPQ-E5 Nortel GE LX/1000 LX AA1419015-E5 5710LPQ-E5
Producent: Nortel
Cena:

12,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,24 zł

nowy AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE nowy AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE
Producent: AXCEN
Cena:

118,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 96,74 zł

szt.
zobacz więcej
NOWY CISCO GLC-FE-100BX-D  10-2101-01 SINGLE NOWY CISCO GLC-FE-100BX-D 10-2101-01 SINGLE
Producent: Cisco
Cena:

25,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,13 zł

szt.
zobacz więcej
Nowy CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-02 1000BASE-SX Nowy CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-02 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena:

69,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 56,90 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Nowy gbic Cisco X2-10GB-SR Nowy gbic Cisco X2-10GB-SR
Producent: Cisco
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 65,03 zł

Nowy Gbic SFP Cisco X2-10GB-LR 10GBase-LR Nowy Gbic SFP Cisco X2-10GB-LR 10GBase-LR
Producent: Cisco
Cena:

197,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 160,97 zł

nowy HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE nowy HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE
Producent: HEXATRONIC
Cena:

79,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 65,03 zł

szt.
zobacz więcej
OCLARO TRQ5E20ENF-LF000  QSFP28 100G OCLARO TRQ5E20ENF-LF000 QSFP28 100G
Producent: Oclaro Inc.
Cena:

259,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 211,37 zł

szt.
zobacz więcej
OEM SFP-10GE-SR  SFP+  10G 850nm OEM SFP-10GE-SR SFP+ 10G 850nm
Producent: Inny
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

szt.
zobacz więcej
PLRXPL-SC-S43-C3 10G SW 850NM sfp+ PLRXPL-SC-S43-C3 10G SW 850NM sfp+
Producent: Inny
Cena:

118,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 96,74 zł

szt.
zobacz więcej
PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm
Producent: Optix
Cena:

95,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 78,04 zł

szt.
zobacz więcej
PROLABS  GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX 850NM PROLABS GLC-SX-MM-C 1000BASE-SX 850NM
Producent: Prolabs
Cena:

13,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,97 zł

szt.
zobacz więcej
PROLABS  X2-10GB-SR-C PROLABS X2-10GB-SR-C
Producent: Prolabs
Cena:

36,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 30,07 zł

Przejściówka / Adapter Cisco 29-0810-01 Przejściówka / Adapter Cisco 29-0810-01
Producent: Cisco
Cena:

5,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,87 zł

QSFP F5 OPT-0036-01 40Gb 850NM 100M QSFP F5 OPT-0036-01 40Gb 850NM 100M
Producent: Inny
Cena:

127,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 104,06 zł

szt.
zobacz więcej
RiteKom TS3-1250-A5S-T2 1310 NM RiteKom TS3-1250-A5S-T2 1310 NM
Producent: RITEKOM
Cena:

12,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,56 zł

szt.
zobacz więcej
SFP 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE SFP 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE
Producent: Inny
Cena:

112,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 91,86 zł

szt.
zobacz więcej
SFP 70070-60 1G 20KM LX WDM T1310 (T) DDM SFP 70070-60 1G 20KM LX WDM T1310 (T) DDM
Producent: Inny
Cena:

27,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB17EDMA0821 SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB17EDMA0821
Producent: Inny
Cena:

244,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 199,18 zł

szt.
zobacz więcej
sfp F5 OPT-0010-00 1.25Gb 1000Base-SX Fibre Optic Transceiver sfp F5 OPT-0010-00 1.25Gb 1000Base-SX Fibre Optic Transceiver
Producent: Inny
Cena:

15,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl