Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

Finisar

Active Copper SFP Finisar FCLF8521P2BTL Active Copper SFP Finisar FCLF8521P2BTL
Producent: Finisar
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar  FCBN410QB1C06 4x10 Gb/s, QSFP, 6m Finisar FCBN410QB1C06 4x10 Gb/s, QSFP, 6m
Producent: Finisar
Cena:

193,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 157,72 zł

Finisar  FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM Finisar FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM
Producent: Finisar
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

Finisar FCBG410QD3C09 4X10 GBPS,   9m Finisar FCBG410QD3C09 4X10 GBPS, 9m
Producent: Finisar
Cena:

196,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 160,15 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FCBG410QD3C10 4X10 GBPS  10m Finisar FCBG410QD3C10 4X10 GBPS 10m
Producent: Finisar
Cena:

209,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 170,72 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FCBG410QD3C12 4X10 GBPS 12,4metra Finisar FCBG410QD3C12 4X10 GBPS 12,4metra
Producent: Finisar
Cena:

129,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 105,68 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE1C 40GBASE-SR4 Finisar FTL410QE1C 40GBASE-SR4
Producent: Finisar
Cena:

145,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 118,69 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena:

120,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 98,37 zł

FINISAR FTL4C1QE1C 40G BASE FINISAR FTL4C1QE1C 40G BASE
Producent: Finisar
Cena:

235,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 191,86 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8524P2BNV 850NM 4gb Finisar FTLF8524P2BNV 850NM 4gb
Producent: Finisar
Cena:

8,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,98 zł

Finisar FTLF8524P2BNV-BR 850NM 4gb Finisar FTLF8524P2BNV-BR 850NM 4gb
Producent: Finisar
Cena:

40,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,33 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm  1000Base-SX Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm 1000Base-SX
Producent: Finisar
Cena:

18,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 15,44 zł

Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE Finisar FTLX1411D3 1310NM 10GBASAE
Producent: Finisar
Cena:

94,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,23 zł

Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE Finisar FTLX1412D3BCL 1310NM 10GBASE
Producent: Finisar
Cena:

87,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,54 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLX1413M3BCL-BT 9.9-10.7G SR 1310nm FINISAR FTLX1413M3BCL-BT 9.9-10.7G SR 1310nm
Producent: Finisar
Cena:

99,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 81,29 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX8574D3BCV 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM Finisar FTLX8574D3BCV 10GBASE-SR SFP+ 10G SR 850NM
Producent: Finisar
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena:

34,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,45 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar  FTLX8571D3BCL-(N1) 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP + GBIC Finisar FTLX8571D3BCL-(N1) 10GBASE-SR / SW Ethernet SFP +
Producent: Finisar
Cena:

49,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,64 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC FINISAR FTLX8574D3BNL-E5  10GB SFP+SR TRANSCEIVER 850nm GBIC FINISAR FTLX8574D3BNL-E5 10GB SFP+SR TRANSCEIVER 850nm
Producent: Finisar
Cena:

92,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 75,60 zł

szt.
zobacz więcej
Citrix FCLF-8521-3CTX 1000BASE-T SFP RJ45 Citrix FCLF-8521-3CTX 1000BASE-T SFP RJ45
Producent: Finisar
Cena:

35,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 29,26 zł

CITRIX FTLX8571D3BCVCTX 10G/1G DUAL SR 850nm CITRIX FTLX8571D3BCVCTX 10G/1G DUAL SR 850nm
Producent: Finisar
Cena:

26,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,94 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar 4GB SW Fiber Optic FTLF8524P2BNV-HD Finisar 4GB SW Fiber Optic FTLF8524P2BNV-HD
Producent: Finisar
Cena:

6,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,68 zł

Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-E5 Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-E5
Producent: Finisar
Cena:

30,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 25,20 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-EM Finisar 8G FC SFP+ FTLF8528P3BNV-EM
Producent: Finisar
Cena:

6,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,68 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V FINISAR FTL410QD2C QSFP-40G-SR4 850nm 3.3V
Producent: Finisar
Cena:

120,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 98,37 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF1318P2BTL 1310nm 1.25GBPS FINISAR FTLF1318P2BTL 1310nm 1.25GBPS
Producent: Finisar
Cena:

54,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 44,71 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF1319P1BTL 1310nm FINISAR FTLF1319P1BTL 1310nm
Producent: Finisar
Cena:

85,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,91 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF1323P1BTR 1310nm FINISAR FTLF1323P1BTR 1310nm
Producent: Finisar
Cena:

84,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 69,10 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF1421P1BTL-M2 1400423-0034 FINISAR FTLF1421P1BTL-M2 1400423-0034
Producent: Finisar
Cena:

29,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,38 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF1519P1BCL 1550 nm  2 GB/S FINISAR FTLF1519P1BCL 1550 nm 2 GB/S
Producent: Finisar
Cena:

97,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 79,67 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8519P2BTL 1 GB/s SFP Finisar FTLF8519P2BTL 1 GB/s SFP
Producent: Finisar
Cena:

22,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,69 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8524P2BNL 850nm Finisar FTLF8524P2BNL 850nm
Producent: Finisar
Cena:

6,59 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,36 zł

Finisar FTLF8524P2BNL-MD 4GB GBIC SFP Finisar FTLF8524P2BNL-MD 4GB GBIC SFP
Producent: Finisar
Cena:

19,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF8524P2BNL-SU 371-0294-01 FINISAR FTLF8524P2BNL-SU 371-0294-01
Producent: Finisar
Cena:

13,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,98 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF8524P2BNV- (N1) 4GB SFP GBIC FINISAR FTLF8524P2BNV- (N1) 4GB SFP GBIC
Producent: Finisar
Cena:

8,69 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,07 zł

Finisar FTLF8524P3BNL-NK 850nm 4G 550m SFP Finisar FTLF8524P3BNL-NK 850nm 4G 550m SFP
Producent: Finisar
Cena:

18,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 15,44 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P3BCV SFP+  8Gb FC Finisar FTLF8528P3BCV SFP+ 8Gb FC
Producent: Finisar
Cena:

13,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLF8528P3BCV-QL 8GB 850nm FINISAR FTLF8528P3BCV-QL 8GB 850nm
Producent: Finisar
Cena:

4,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 4,06 zł

FINISAR FTLX1412M3BCL-MR 1310nm 10GBASE LR/LW FINISAR FTLX1412M3BCL-MR 1310nm 10GBASE LR/LW
Producent: Finisar
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTLX1612M3BCL-M3 1550nm 10GBASE ER/EW FINISAR FTLX1612M3BCL-M3 1550nm 10GBASE ER/EW
Producent: Finisar
Cena:

295,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 240,64 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTLX8571D3BCL-IK 10GBASE-SR/SW 850nm SFP+SR  31P1549 78P1661 Finisar FTLX8571D3BCL-IK 10GBASE-SR/SW 850nm SFP+SR 31P1549 78P1661
Producent: Finisar
Cena:

119,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 97,55 zł

szt.
zobacz więcej
Finisar FTRJ-8519-7D-2.5 mini-GBIC 2GB Finisar FTRJ-8519-7D-2.5 mini-GBIC 2GB
Producent: Finisar
Cena:

7,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,50 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FTRJ322P1BTR-M1 1400744-0010 FINISAR FTRJ322P1BTR-M1 1400744-0010
Producent: Finisar
Cena:

31,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,01 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF1631R39M1 1400883-0193 DWDM HP 193.9 FINISAR FWLF1631R39M1 1400883-0193 DWDM HP 193.9
Producent: Finisar
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF1631R44M1 DWDM HP 194.4 1400883-0243 FINISAR FWLF1631R44M1 DWDM HP 194.4 1400883-0243
Producent: Finisar
Cena:

44,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 36,58 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF1631R47M1 1400883-0276 DWDM HP 194.7 FINISAR FWLF1631R47M1 1400883-0276 DWDM HP 194.7
Producent: Finisar
Cena:

64,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,84 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF1631R55M1 DWDM HP 195.65 1400883-0359 FINISAR FWLF1631R55M1 DWDM HP 195.65 1400883-0359
Producent: Finisar
Cena:

127,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 104,06 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF1631R56M1 1400883-0367 DWDM FINISAR FWLF1631R56M1 1400883-0367 DWDM
Producent: Finisar
Cena:

95,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 78,04 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF1631R58M1 DWDM HP 195.8 1400883-0383 FINISAR FWLF1631R58M1 DWDM HP 195.8 1400883-0383
Producent: Finisar
Cena:

74,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 60,97 zł

szt.
zobacz więcej
FINISAR FWLF163R25M1DWDM HP 192.5 1400883-0052 FINISAR FWLF163R25M1DWDM HP 192.5 1400883-0052
Producent: Finisar
Cena:

144,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 117,88 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC FC Finisar FTLF8528P2BNV-EM 8GB 150m SFP+ GBIC FC Finisar FTLF8528P2BNV-EM 8GB 150m SFP+
Producent: Finisar
Cena:

8,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,31 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC FINISAR 8GB FTLF8528P3BCV - HD 850NM 12-08 GBIC FINISAR 8GB FTLF8528P3BCV - HD 850NM 12-08
Producent: Finisar
Cena:

46,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 38,20 zł

szt.
zobacz więcej
Gbic Finisar FTLX8511D3 10GBASE SR/SW 850nm Gbic Finisar FTLX8511D3 10GBASE SR/SW 850nm
Producent: Finisar
Cena:

22,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,69 zł

szt.
zobacz więcej
GBIC Finisar FTRJ8524P2BNV SFP 4Gb 850nm GBIC Finisar FTRJ8524P2BNV SFP 4Gb 850nm
Producent: Finisar
Cena:

3,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 2,85 zł

HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
Producent: Finisar
Cena:

35,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 29,26 zł

szt.
zobacz więcej
minigbic Finisar FTRJ-8519-7D 1GB 850nm minigbic Finisar FTRJ-8519-7D 1GB 850nm
Producent: Finisar
Cena:

9,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 7,72 zł

Moduł minigbic 8GB Finisar FTLF8528P2BCV-QL Moduł minigbic 8GB Finisar FTLF8528P2BCV-QL
Producent: Finisar
Cena:

11,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,75 zł

Multi-mode Finisar FTR-8519-3D 850nm 1gb Multi-mode Finisar FTR-8519-3D 850nm 1gb
Producent: Finisar
Cena:

6,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 5,68 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl