Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

 FORTINET FG-80C FORTIGATE-80c FORTINET FG-80C FORTIGATE-80c
Producent: FortiGate
Cena: 799,99 zł (netto: 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 router CISCO 800  + modem  PCEX-3G-HSPA-G router CISCO 800 + modem PCEX-3G-HSPA-G
Producent: Cisco
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
3COM 4400 SE 24x10/100 3C17206 z modułem 3C17224 3COM 4400 SE 24x10/100 3C17206 z modułem 3C17224
Producent: 3com
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
3COM OfficeConnect Dual Speed Switch 8 3C16791B 3COM OfficeConnect Dual Speed Switch 8 3C16791B
Producent: 3com
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AccessPoint MP-522 Trapeze Dual Stream Wireless AccessPoint MP-522 Trapeze Dual Stream Wireless
Producent: trapeze
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA  NETWORK ETHERJACK FSP150CCF-825 ADVA NETWORK ETHERJACK FSP150CCF-825
Producent: ADVA
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Agilent HFCT 5611 1000BASE- LX Agilent HFCT 5611 1000BASE- LX
Producent: Agilent
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Alcatel Omni Switch 6800-48 48x10/100/1000 Alcatel Omni Switch 6800-48 48x10/100/1000
Producent: Alcatel
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Antena CISCO AIR-ANT1728 Antena CISCO AIR-ANT1728
Producent: Cisco
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antena Cisco AIR-ANT2465P-R Antena Cisco AIR-ANT2465P-R
Producent: Cisco
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antena CISCO AIR-ANT4941  2,4GHz  2.2dBi Antena CISCO AIR-ANT4941 2,4GHz 2.2dBi
Producent: Cisco
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM APAC OPTO KS35-CAS-TC-N 1310NM
Producent: APAC OPTO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM APAC OPTO LS45-CAL-TC-N47 1470NM
Producent: APAC OPTO
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Arista  SFP-10G-LR 1310 NM Arista SFP-10G-LR 1310 NM
Producent: ARISTA
Cena: 179,99 zł (netto: 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aruba Networks 3600 Controller - 4x 10/100/1000Base-T Aruba 3600 Aruba Networks 3600 Controller - 4x 10/100/1000Base-T Aruba 3600
Producent: HP
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aruba Networks APINR155 Aruba Networks APINR155
Producent: Aruba
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
AVAGO  AFCT-5611Z 1000BASE- LX AVAGO AFCT-5611Z 1000BASE- LX
Producent: AVAGO
Cena: 8,99 zł (netto: 7,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM AVAGO 4GB AFBR-57R5APZ 850NM
Producent: AVAGO
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP AVAGO AFBR-57D7AMZ-NA1 8Gbps SFP
Producent: AVAGO
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-709DMZ-SN1  10GB SFP+ AVAGO AFBR-709DMZ-SN1 10GB SFP+
Producent: AVAGO
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Belkin F9K1001 v3 - wireless router Belkin F9K1001 v3 - wireless router
Producent: Belkin
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BLADE  BN-CKM-S-T 1000BASE-T  GLC-T RJ45 BLADE BN-CKM-S-T 1000BASE-T GLC-T RJ45
Producent: BLADE
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Blue Coat SG300 Series Appliances Blue Coat SG300 Series Appliances
Producent: Blue Coat
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CIENA  OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm CIENA OPT-55-U B-700-1035-005 1551nm
Producent: Ciena
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001 Ciena OPT-SR1 B-700-1036-001
Producent: Ciena
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco  10-1989-04 XFP-10GLR-OC 192SR Cisco 10-1989-04 XFP-10GLR-OC 192SR
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco  1841,  WIC-1B-S/T V3, WIC 1ADSL Cisco 1841, WIC-1B-S/T V3, WIC 1ADSL
Producent: Cisco
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco  SFP-OC3-IR1 10-1966-01 Cisco SFP-OC3-IR1 10-1966-01
Producent: Cisco
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 10-2625-01 SFP 1000BASE-LX/LH(MINI-GBIC) CISCO 10-2625-01 SFP 1000BASE-LX/LH(MINI-GBIC)
Producent: Cisco
Cena: 7,49 zł (netto: 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco 1000Base -LX 10-1837-01 GLC-ZX-SM Cisco 1000Base -LX 10-1837-01 GLC-ZX-SM
Producent: Cisco
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 30-0759-01 IBM 21H9876 1000BASE-SX Cisco 30-0759-01 IBM 21H9876 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 32-0004-01 Dual Power 100-240V Cisco 32-0004-01 Dual Power 100-240V
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CISCO 4400 4402 Wireless LAN AIR-WLC4402-12-K9 CISCO 4400 4402 Wireless LAN AIR-WLC4402-12-K9
Producent: Cisco
Cena: 294,99 zł (netto: 239,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco 72-4387-01 Power Supply Cable RPS2300 Cisco 72-4387-01 Power Supply Cable RPS2300
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco AIR-AP1220B-E-K9  z antenami Cisco AIR-AP1220B-E-K9 z antenami
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco AIR-AP1230B-E-K9  z antenami Cisco AIR-AP1230B-E-K9 z antenami
Producent: Cisco
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco Aironet 1420G AIR-LAP1242G-E-K9 Cisco Aironet 1420G AIR-LAP1242G-E-K9
Producent: Cisco
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco Catalyst 2950 WS-2950G-48-EI Cisco Catalyst 2950 WS-2950G-48-EI
Producent: Cisco
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 1000BASE-SX
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T Cisco GLC-T 30-1410-04 SFP 1000BASE-T
Producent: Cisco
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco N2K-C2248TP-1GE  Fabric Extender 48x1000 4xSFP+ Cisco N2K-C2248TP-1GE Fabric Extender 48x1000 4xSFP+
Producent: Cisco
Cena: 529,99 zł (netto: 430,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco SFP-OC3-SR 10-2020-01 Cisco SFP-OC3-SR 10-2020-01
Producent: Cisco
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02 Cisco X2-10GB-SR 10-2205-02
Producent: Cisco
Cena: 154,99 zł (netto: 126,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Cisco XFP-10G-MM-SR 10-2410-03 Cisco XFP-10G-MM-SR 10-2410-03
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR Citrix FTLF8571D3BCVTX 10G/1G DUAL MODE SR
Producent: CITRIX
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DELL POWER CONNECT 3324 24x10/100/1000 DELL POWER CONNECT 3324 24x10/100/1000
Producent: DELL
Cena: 121,99 zł (netto: 99,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
EXTREME NETWORKS  Summit 48S  48 x 10/100 + 2 x SFP EXTREME NETWORKS Summit 48S 48 x 10/100 + 2 x SFP
Producent: EXTREME
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EXTREME NETWORKS  Summit 48S , 48x10/100 + 2x SFP EXTREME NETWORKS Summit 48S , 48x10/100 + 2x SFP
Producent: EXTREME
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extreme Networks Summit X450e-48p POE 48x10/100/1000 Extreme Networks Summit X450e-48p POE 48x10/100/1000
Producent: EXTREME
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Extreme Networks Summit X450e-48p POE 48x10/100/1000 Extreme Networks Summit X450e-48p POE 48x10/100/1000
Producent: EXTREME
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Finisar  FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM Finisar FTLX1471D3BCL 10GB 1310 NM
Producent: Finisar
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF1321P1BTL-HW 2.488G-1310NM Finisar FTLF1321P1BTL-HW 2.488G-1310NM
Producent: Finisar
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8524P2BNV 850NM Finisar FTLF8524P2BNV 850NM
Producent: Finisar
Cena: 3,79 zł (netto: 3,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm  1000Base-SX Finisar FTLF8528P2BCV-HD 850nm 1000Base-SX
Producent: Finisar
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl