Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

network adapter X520-DA2, X520-SR 2x 10GBase SFP network adapter X520-DA2, X520-SR 2x 10GBase SFP
Producent: intel
Cena: 419,99 zł (netto: 341,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
JUNIPER EX4200-48T 48-portowy 10/100 / 1000BaseT (8-portowy PoE) JUNIPER EX4200-48T 48-portowy 10/100 / 1000BaseT (8-portowy PoE)
Producent: Juniper
Cena: 829,99 zł (netto: 674,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP 2610-24/12 PWR POE J9086A 24x10/100 2x1GB, uchwyty HP 2610-24/12 PWR POE J9086A 24x10/100 2x1GB, uchwyty
Producent: HP
Cena: 319,99 zł (netto: 260,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO 2900 2921, CISCO2921/K9  , UCHWYTY CISCO 2900 2921, CISCO2921/K9 , UCHWYTY
Producent: Cisco
Cena: 184,99 zł (netto: 150,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NOWY DELL R7610 SIX  2x e5-2650 32GB 0hdd szyny NOWY DELL R7610 SIX 2x e5-2650 32GB 0hdd szyny
Producent: DELL
Cena: 4 209,99 zł (netto: 3 422,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP PROLIANT DL580 DL585 192147-002, ESP114A , 870W HP PROLIANT DL580 DL585 192147-002, ESP114A , 870W
Producent: HP
Cena: 143,99 zł (netto: 117,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
router CISCO 2821 + 128MB , UCHWYTY router CISCO 2821 + 128MB , UCHWYTY
Producent: Cisco
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Bramka Voip LINKSYS PAP2T Bramka Voip LINKSYS PAP2T
Producent: Linksys
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz EMC AA26150L 533W Zasilacz EMC AA26150L 533W
Producent: EMC
Cena: 363,99 zł (netto: 295,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon GIGASET DE410 IP PRO + ZASILACZ Telefon GIGASET DE410 IP PRO + ZASILACZ
Cena: 429,99 zł (netto: 349,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon YEALINK T41P  IP PoE Telefon YEALINK T41P IP PoE
Producent: Yealink
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon Gigaset DE900 IP PRO +zasilacz Telefon Gigaset DE900 IP PRO +zasilacz
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KARTA ROZSZERZEŃ CISCO WIC-1ENET KARTA ROZSZERZEŃ CISCO WIC-1ENET
Producent: Cisco
Cena: 144,99 zł (netto: 117,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Radiator 0M112P  DO SERWERA DELL PE R320 R620 Radiator 0M112P DO SERWERA DELL PE R320 R620
Producent: DELL
Cena: 287,99 zł (netto: 234,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Gigaset Pro Bundle N510 IP with1x S650H Pro Gigaset Pro Bundle N510 IP with1x S650H Pro
Producent: SIEMENS
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL r730 2x 10c e5-2650 v3 64GB RAM 2x 600GB DELL r730 2x 10c e5-2650 v3 64GB RAM 2x 600GB
Producent: DELL
Cena: 4 999,99 zł (netto: 4 065,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL r720 2x 10c e5-2650l v2 64GB RAM 2x600GB DELL r720 2x 10c e5-2650l v2 64GB RAM 2x600GB
Producent: DELL
Cena: 3 499,99 zł (netto: 2 845,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO GLC-T 30-1410-02 SFP 1000Base-T CISCO GLC-T 30-1410-02 SFP 1000Base-T
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
TP-Link 24p TL-SG1024 (24x10/100/1000Mbit) TP-Link 24p TL-SG1024 (24x10/100/1000Mbit)
Producent: TP-Link
Cena: 218,99 zł (netto: 178,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
KARTA CISCO EHWIC-4SHDSL-EA 1SHDSL KARTA CISCO EHWIC-4SHDSL-EA 1SHDSL
Producent: Cisco
Cena: 459,99 zł (netto: 373,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
nowy terminal HP t5565 1GF/ 1GR nowy terminal HP t5565 1GF/ 1GR
Producent: HP
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Toshiba 500 GB 3.5" SATA 7.2K DT01ACA050 Toshiba 500 GB 3.5" SATA 7.2K DT01ACA050
Producent: TOSHIBA
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
WD Blue 500 GB 3.5" SATA WD5000AZLX WD Blue 500 GB 3.5" SATA WD5000AZLX
Producent: WD
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
WD BLUE 500GB SATA 7.2K 3,5 WD5000AAKX 634605-003 WD BLUE 500GB SATA 7.2K 3,5 WD5000AAKX 634605-003
Producent: WD
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Moduł HP 10/100-TX gl J4862B Moduł HP 10/100-TX gl J4862B
Producent: HP
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł HP Gig-T/SFP vl J9033A Moduł HP Gig-T/SFP vl J9033A
Producent: HP
Cena: 97,99 zł (netto: 79,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł HP J8694A 10GbE 2-port X2/2-port CX4 yl Moduł HP J8694A 10GbE 2-port X2/2-port CX4 yl
Producent: HP
Cena: 1 489,99 zł (netto: 1 211,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł HP 24p Gig-T vl Module J8768A Moduł HP 24p Gig-T vl Module J8768A
Producent: HP
Cena: 97,99 zł (netto: 79,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz CISCO 341-0037-01 12v 1040W Zasilacz CISCO 341-0037-01 12v 1040W
Producent: Cisco
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
UPS APC PRO 900 BR900GI 540W UPS APC PRO 900 BR900GI 540W
Producent: APC
Cena: 319,99 zł (netto: 260,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
INTEL SSD 180GB 520 SERIES SSDSC2BW180A3H 2,5 INTEL SSD 180GB 520 SERIES SSDSC2BW180A3H 2,5
Producent: intel
Cena: 152,99 zł (netto: 124,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Seagate 500GB 3,5 7.2K SATA ST500DM002 1BD142-541 Seagate 500GB 3,5 7.2K SATA ST500DM002 1BD142-541
Producent: SEAGATE
Cena: 34,89 zł (netto: 28,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Seagate 500GB 3,5 7.2K SATA ST500DM002 1BD142-500 Seagate 500GB 3,5 7.2K SATA ST500DM002 1BD142-500
Producent: SEAGATE
Cena: 34,89 zł (netto: 28,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Cisco High Speed Fan Tray WS-C6K-9SLOT-FAN Cisco High Speed Fan Tray WS-C6K-9SLOT-FAN
Producent: Cisco
Cena: 366,99 zł (netto: 298,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM TDPS-530BB A 530W EXP3000 DS3200 DS3300 IBM TDPS-530BB A 530W EXP3000 DS3200 DS3300
Producent: IBM
Cena: 234,99 zł (netto: 191,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
telefon CISCO IP PHONE 7962, PAJĄCZEK NA EKRANIE telefon CISCO IP PHONE 7962, PAJĄCZEK NA EKRANIE
Producent: Cisco
Cena: 32,99 zł (netto: 26,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
stacja dokująca HP 2013 UltraSlim D9Y32AA stacja dokująca HP 2013 UltraSlim D9Y32AA
Producent: HP
Cena: 79,89 zł (netto: 64,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Cisco 800-40403-01 STACK-T1-50CM= 50CM Cisco 800-40403-01 STACK-T1-50CM= 50CM
Producent: Cisco
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon CISCO IP PHONE 7940 brak podstawki, słuchawki Telefon CISCO IP PHONE 7940 brak podstawki, słuchawki
Producent: Cisco
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
hp dl360p g8 e5-2637 32GB p420  8x 2,5 hp dl360p g8 e5-2637 32GB p420 8x 2,5
Producent: HP
Cena: 899,00 zł (netto: 730,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL R310 R410 R415 1U RAILS KIT 01HGRH DELL R310 R410 R415 1U RAILS KIT 01HGRH
Producent: DELL
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon GIGASET DE410 IP PRO Telefon GIGASET DE410 IP PRO
Cena: 349,99 zł (netto: 284,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
telefon AVAYA 9608 + moduł BM12 telefon AVAYA 9608 + moduł BM12
Producent: Avaya
Cena: 214,99 zł (netto: 174,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon  Avaya 9611G  + MODUŁ BM12 Telefon Avaya 9611G + MODUŁ BM12
Producent: Avaya
Cena: 349,99 zł (netto: 284,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Telefon Siemens OPENSTAGE 60 T Telefon Siemens OPENSTAGE 60 T
Producent: SIEMENS
Cena: 597,99 zł (netto: 486,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL 6809 32A/24/3P,32A/20x C13, 6x C19, DELL 6809 32A/24/3P,32A/20x C13, 6x C19,
Producent: DELL
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
AVOCENT wl/wył gniazd PM3012V 16A/20/C19, 16A/20x C13 AVOCENT wl/wył gniazd PM3012V 16A/20/C19, 16A/20x C13
Producent: Avocent
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Avocent wł/wył gniazd PM3003V,32A/21x C13,3x19 230v Avocent wł/wył gniazd PM3003V,32A/21x C13,3x19 230v
Producent: Avocent
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Nowa listwa PDU IMD-01X GEIST Nowa listwa PDU IMD-01X GEIST
Producent: GEIST
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł CISCO HWIC-1GE-SFP, 1 port SFP Moduł CISCO HWIC-1GE-SFP, 1 port SFP
Producent: Cisco
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco VWIC2-2MFT-G703 2 PORTY Cisco VWIC2-2MFT-G703 2 PORTY
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Organizer kabli 02J1CF R320 R420 R620 Organizer kabli 02J1CF R320 R420 R620
Producent: DELL
Cena: 72,99 zł (netto: 59,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
 Bramka VoIP CISCO ATA186-I2-A 186/188 Bramka VoIP CISCO ATA186-I2-A 186/188
Producent: Ciena
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl