Masz pytania? +48 507 119 532  / [email protected]

Promocje
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515  Series Supervisor Engine IV
Cisco Catalyst 4000 WS-X4515 Series Supervisor Engine IV
139,99 zł 137,19 zł 113,81 zł 111,54 zł
szt.
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
IBM LTO4 Full High FH 4Gbps FC 95P5817 TS3100 TS3200
1 499,99 zł 1 469,99 zł 1 219,50 zł 1 195,11 zł
szt.
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
Access Point ARUBA AP-315 (JW797A) 10/100/1000 x1
1 529,99 zł 1 529,99 zł 1 243,89 zł 1 243,89 zł
szt.
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
Moduł CISCO WS-X4013 Supervisor II Engine
97,99 zł 96,03 zł 79,67 zł 78,07 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
Moduł Cisco WS-X4232-L3 Catalyst 4000 Layer 3 32-Port 10/100 Switch
399,99 zł 391,99 zł 325,20 zł 318,69 zł
szt.
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
ACCESS POINT TRAPEZE MP-372A Dual Mode 2.4GHz 5GHz
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
Cisco AIR-CAP3602E-A-K9 802.11agn w/CleanAir, 4x4:3SS
949,99 zł 930,99 zł 772,35 zł 756,90 zł
szt.
Telefon Mitel 5320 IP
Telefon Mitel 5320 IP
139,99 zł 139,99 zł 113,81 zł 113,81 zł
szt.
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
CISCO SG-100D-08 8 x 10/100/1000
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
CISCO 800, 881G 881G-U-K9
318,99 zł 312,61 zł 259,34 zł 254,15 zł
szt.
Switch 3Com Baseline 2808 3C16477A 8x10/100/1000
Switch 3Com Baseline 2808 3C16477A 8x10/100/1000
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
799,99 zł 783,99 zł 650,40 zł 637,39 zł
szt.
Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1500 sua1500i Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1500 sua1500i
Producent: APC
Cena: 489,99 zł (netto: 398,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1000 sua1000i Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1000 sua1000i
Producent: APC
Cena: 259,99 zł (netto: 211,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1000 SMT1000I Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1000 SMT1000I
Producent: APC
Cena: 799,99 zł (netto: 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
apc smart ups SUA48XLBP battery pack apc smart ups SUA48XLBP battery pack
Producent: APC
Cena: 599,99 zł (netto: 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO cse-813m   e5-2620  16gb ram 500gb SUPERMICRO cse-813m e5-2620 16gb ram 500gb
Producent: Supermicro
Cena: 899,99 zł (netto: 731,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO 6c e5-2620v2 16GB RAM 1TB SUPERMICRO 6c e5-2620v2 16GB RAM 1TB
Producent: Supermicro
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO cse-813m 8c 2,1 e5-2620 v4 16gbDDR4 50CM SUPERMICRO cse-813m 8c 2,1 e5-2620 v4 16gbDDR4 50CM
Producent: Supermicro
Cena: 1 349,99 zł (netto: 1 097,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO cse-813m 1 x e5-2620 v3 16gb ram 50cm SUPERMICRO cse-813m 1 x e5-2620 v3 16gb ram 50cm
Producent: Supermicro
Cena: 1 299,99 zł (netto: 1 056,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO cse-813m  e3-1230v5 16gb ram 4x3,5 50cm SUPERMICRO cse-813m e3-1230v5 16gb ram 4x3,5 50cm
Producent: Supermicro
Cena: 1 499,99 zł (netto: 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP BLADE BL460C G8 GEN8 1x e5-2630v2 32GB HP BLADE BL460C G8 GEN8 1x e5-2630v2 32GB
Producent: HP
Cena: 449,99 zł (netto: 365,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP BLADE BL460C G8 GEN8 2x e5-2630v2 64GB HP BLADE BL460C G8 GEN8 2x e5-2630v2 64GB
Producent: HP
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ibm x3550 m4 2x8c 3,3GHZ  e5-2667v2 2x 300GB SAS 32GB RAM ibm x3550 m4 2x8c 3,3GHZ e5-2667v2 2x 300GB SAS 32GB RAM
Producent: IBM
Cena: 1 499,99 zł (netto: 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ZASILACZ DELTA 1570W DPS-1570BB A 12v 130a ZASILACZ DELTA 1570W DPS-1570BB A 12v 130a
Producent: DELTA
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
PLANET HPOE-2400G 24 portowy mieszacz Gigabit PoE IEEE 802.3at PLANET HPOE-2400G 24 portowy mieszacz Gigabit PoE IEEE 802.3at
Producent: PLANET
Cena: 1 299,99 zł (netto: 1 056,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ADAPTER ETHERNET 4- PORT RadiSys PCI-X 060-02404-0003 ADAPTER ETHERNET 4- PORT RadiSys PCI-X 060-02404-0003
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GBIC FIBERXON FTM-3112C-SL40G SFP 1,25G/1310NM GBIC FIBERXON FTM-3112C-SL40G SFP 1,25G/1310NM
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KABEL  SAS-SATAx4 KABEL SAS-SATAx4
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GBIC Avago AFBR-5715PZ-JU1 1Gb 1000Base-SX SFP GBIC Avago AFBR-5715PZ-JU1 1Gb 1000Base-SX SFP
Producent: AVAGO
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz EMERSON DS1200 1200W 12v 99a Zasilacz EMERSON DS1200 1200W 12v 99a
Producent: EMERSON
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
GBIC INTEL 10Gb SFP+ 850nm FTLX8571D3BCVIT1 GBIC INTEL 10Gb SFP+ 850nm FTLX8571D3BCVIT1
Producent: intel
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz DELTA TDPS-150BB, 23-0000092-02 150W Zasilacz DELTA TDPS-150BB, 23-0000092-02 150W
Producent: DELTA
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz DPS-650QB - DELTA 650W 12v 54a Zasilacz DPS-650QB - DELTA 650W 12v 54a
Producent: DELTA
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz  EMACS M1Z-5500V, 500W 100-240V 8-4A 12v 40a Zasilacz EMACS M1Z-5500V, 500W 100-240V 8-4A 12v 40a
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
 JDSU Gbic 2Gb 850nm SFP TRANSCEIVER JSPR21S002304 JDSU Gbic 2Gb 850nm SFP TRANSCEIVER JSPR21S002304
Producent: JDSU
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DYSK SAMSUNG HD204UI 2TB 3,5'' 32MB 5.4K SATA II DYSK SAMSUNG HD204UI 2TB 3,5'' 32MB 5.4K SATA II
Producent: SAMSUNG
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO CVR-X2-SFP10G Konwerter/adapter z X2 do SFP+ 10G CISCO CVR-X2-SFP10G Konwerter/adapter z X2 do SFP+ 10G
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
GBIC JDS Uniphase JSM-42S4AA1 4Gb SFP 4Gbps GBIC JDS Uniphase JSM-42S4AA1 4Gb SFP 4Gbps
Producent: JDSU
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Access Point  Aruba AP-114 Access Point Aruba AP-114
Producent: Aruba
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco SFP-10G-LR (zamiennik) SFP+ 10GB Cisco SFP-10G-LR (zamiennik) SFP+ 10GB
Producent: smartoptics
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco  CIS GLC-LH-SMD (zamiennik) Cisco CIS GLC-LH-SMD (zamiennik)
Producent: smartoptics
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Switch Cisco SG350-28-K9-EU, 24 x 10/100/1000 Switch Cisco SG350-28-K9-EU, 24 x 10/100/1000
Producent: Cisco
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kontroler HP Smart Array P840 + 4GB cache, 761880-001 Kontroler HP Smart Array P840 + 4GB cache, 761880-001
Producent: HP
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell N2024P 24-Ports PoE+ 05RFWR 2 x 10GbE SFP+ Dell N2024P 24-Ports PoE+ 05RFWR 2 x 10GbE SFP+
Producent: DELL
Cena: 1 999,99 zł (netto: 1 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Macierz hp 2012sa  2x AJ754A SAS  12x 3,5 Macierz hp 2012sa 2x AJ754A SAS 12x 3,5
Producent: HP
Cena: 899,99 zł (netto: 731,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP DL360p G8 1x 6c e5-2620 p420  64gb SZYNY HP DL360p G8 1x 6c e5-2620 p420 64gb SZYNY
Producent: HP
Cena: 1 499,99 zł (netto: 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP DL360 G9 1x e5-2630v3 64GB  HP DL360 G9 1x e5-2630v3 64GB
Producent: HP
Cena: 3 199,99 zł (netto: 2 601,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP DL360 G9 2x e5-2630v3 64GB HP DL360 G9 2x e5-2630v3 64GB
Producent: HP
Cena: 3 499,99 zł (netto: 2 845,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
SAMSUNG 8GB Rx8 PC3-8500R A00LF BRAND DELL SAMSUNG 8GB Rx8 PC3-8500R A00LF BRAND DELL
Producent: SAMSUNG
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
NANYA 16GB 2Rx4 PC3L-10600R 628974-081 NANYA 16GB 2Rx4 PC3L-10600R 628974-081
Producent: Nanya
Cena: 114,99 zł (netto: 93,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO CSE-216 1 x e5-2403v2 16gb ram 24 x 2,5" SUPERMICRO CSE-216 1 x e5-2403v2 16gb ram 24 x 2,5"
Producent: Supermicro
Cena: 629,99 zł (netto: 512,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
SUPERMICRO CSE-216 1 x e5-2403 16gb ram 24 x 2,5" SUPERMICRO CSE-216 1 x e5-2403 16gb ram 24 x 2,5"
Producent: Supermicro
Cena: 599,99 zł (netto: 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL T330 4c E3-1220 v5 8GB RAM 8x3,5 DELL T330 4c E3-1220 v5 8GB RAM 8x3,5
Producent: DELL
Cena: 1 999,99 zł (netto: 1 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HGST 600GB SAS 2,5 10K HUC109060CSS600 0B26021 HGST 600GB SAS 2,5 10K HUC109060CSS600 0B26021
Producent: HGST
Cena: 119,99 zł (netto: 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HGST 1.2TB 10K SAS 2,5 HUC101812CSS200 0B31806 HGST 1.2TB 10K SAS 2,5 HUC101812CSS200 0B31806
Producent: HGST
Cena: 889,99 zł (netto: 723,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HGST 600GB 10K 2,5 SAS HUC101860CSS200 0B31804 HGST 600GB 10K 2,5 SAS HUC101860CSS200 0B31804
Producent: HGST
Cena: 247,99 zł (netto: 201,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL r320 e5-2420v2 32GB RAM 2x 300GB GW DELL r320 e5-2420v2 32GB RAM 2x 300GB GW
Producent: DELL
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HGST HUC101212CSS600 1.2TB 10k SAS 2.5" 0B28476 HGST HUC101212CSS600 1.2TB 10k SAS 2.5" 0B28476
Producent: HGST
Cena: 195,99 zł (netto: 159,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HGST 200GB 2,5 SSD SAS HUSMM1640ASS200 0B32120 HGST 200GB 2,5 SSD SAS HUSMM1640ASS200 0B32120
Producent: HGST
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL t310  i3-540  8GB RAM 2x 146GB  DELL t310 i3-540 8GB RAM 2x 146GB
Producent: DELL
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
dell poweredge t110 i3 540  4gb ram 2x 500GB  dell poweredge t110 i3 540 4gb ram 2x 500GB
Producent: DELL
Cena: 449,99 zł (netto: 365,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Hp ML30 g9  e3-1220v5   4gb ram  2 x 500gb Hp ML30 g9 e3-1220v5 4gb ram 2 x 500gb
Producent: HP
Cena: 1 599,99 zł (netto: 1 300,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HGST 900GB SAS 2,5" 10K HUC109090CSS600  PN: 0B26022 HGST 900GB SAS 2,5" 10K HUC109090CSS600 PN: 0B26022
Producent: HGST
Cena: 159,99 zł (netto: 130,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Eaton  mx4000 (VA/W)4000/3600 Eaton mx4000 (VA/W)4000/3600
Producent: Inny
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
UPS APC SMT3000I UPS APC SMT3000I
Producent: APC
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz awaryjny sweex pp210 1000va Zasilacz awaryjny sweex pp210 1000va
Producent: Inny
Cena: 169,99 zł (netto: 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
apc smart ups 3000 SUA3000RMI2U apc smart ups 3000 SUA3000RMI2U
Producent: APC
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
apc brand dell  DLRT8000RMXLI6U 8kVA 6,4kW apc brand dell DLRT8000RMXLI6U 8kVA 6,4kW
Producent: APC
Cena: 1 999,99 zł (netto: 1 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
apc smart ups rt 10000 battery pack apc smart ups rt 10000 battery pack
Producent: APC
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
apc smart ups 3000xl SUA3000XLI apc smart ups 3000xl SUA3000XLI
Producent: APC
Cena: 1 399,99 zł (netto: 1 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
UPS APC/DELL dlt1500rmi2u LCD  UPS APC/DELL dlt1500rmi2u LCD
Producent: DELL
Cena: 1 499,99 zł (netto: 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1000 SMT1000 Zasilacz awaryjny UPS APC Smart T 1000 SMT1000
Producent: APC
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz awaryjny Eminent 1600VA Zasilacz awaryjny Eminent 1600VA
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dysk SSD Samsung MZ-PLK3T20 3200 GB PCIe karta PCIe Dysk SSD Samsung MZ-PLK3T20 3200 GB PCIe karta PCIe
Producent: SAMSUNG
Cena: 2 899,99 zł (netto: 2 357,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Szafa rack wisząca 19'' Rittal 7709.535, 9U jasnoszara Szafa rack wisząca 19'' Rittal 7709.535, 9U jasnoszara
Producent: Inny
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Główny moduł analityczny APC Symmetra LX SYMIM5 Główny moduł analityczny APC Symmetra LX SYMIM5
Producent: APC
Cena: 2 799,99 zł (netto: 2 276,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
LINKSYS SD2005,  5x10/100/1000 Gigabit Switch, bez zasilacza LINKSYS SD2005, 5x10/100/1000 Gigabit Switch, bez zasilacza
Producent: Linksys
Cena: 54,99 zł (netto: 44,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł C3850-NM-2-10G Moduł C3850-NM-2-10G
Producent: Cisco
Cena: 1 879,99 zł (netto: 1 528,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ibm power 520  MTM 9408-M25  4,2GHZ dc ibm power 520 MTM 9408-M25 4,2GHZ dc
Producent: IBM
Cena: 1 999,99 zł (netto: 1 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
UPS APC smt1500rmi2u LCD UPS APC smt1500rmi2u LCD
Producent: APC
Cena: 1 499,99 zł (netto: 1 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO Wide Area Virtualization Engine 694,  WAVE-694-K9 CISCO Wide Area Virtualization Engine 694, WAVE-694-K9
Producent: Cisco
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO Wide Area Virtualization Engine 594,  WAVE-594 CISCO Wide Area Virtualization Engine 594, WAVE-594
Producent: Cisco
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cisco WS-C4948 48x10/100/1000 + 4xSFP +uchwyty Cisco WS-C4948 48x10/100/1000 + 4xSFP +uchwyty
Producent: Cisco
Cena: 352,99 zł (netto: 286,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CISCO 1900 series 1941/K9  256mb flash CISCO 1900 series 1941/K9 256mb flash
Producent: Cisco
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DELL 1,2TB 2,5" SAS 10K, ST1200mm0088 036RH9 DELL 1,2TB 2,5" SAS 10K, ST1200mm0088 036RH9
Producent: DELL
Cena: 369,99 zł (netto: 300,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP 1,2TB 2,5 SAS 10K, EG1200JEMDA 12G PN: 1FF200-035 HP 1,2TB 2,5 SAS 10K, EG1200JEMDA 12G PN: 1FF200-035
Producent: HP
Cena: 319,99 zł (netto: 260,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP 500GB 2,5"  7,2K SATA MM0500GBKAK, PN: 9RZ164-065 HP 500GB 2,5" 7,2K SATA MM0500GBKAK, PN: 9RZ164-065
Producent: HP
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dell Enterprise 1TB 3,5"  SATA ST1000NM0055, dp/n:  0TW8VV Dell Enterprise 1TB 3,5" SATA ST1000NM0055, dp/n: 0TW8VV
Producent: DELL
Cena: 198,99 zł (netto: 161,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Moduł  XFP SUN 375-3301-01, 10Gbps 10GBase-SR Moduł XFP SUN 375-3301-01, 10Gbps 10GBase-SR
Producent: SUN
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Karta ATLS2XGF, 2x  port XFP 10GbE Karta ATLS2XGF, 2x port XFP 10GbE
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
 866727-001 HP 800W Flex Slot Universal Power Supply G10 GEN10 866727-001 HP 800W Flex Slot Universal Power Supply G10 GEN10
Producent: HP
Cena: 289,99 zł (netto: 235,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP 3TB 7,2K SAS 3,5 MB3000FCWDH PN: 9ZM278-035 HP 3TB 7,2K SAS 3,5 MB3000FCWDH PN: 9ZM278-035
Producent: HP
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
HP 2TB 7,2k, 3,5 SAS MB2000FCWDF 9ZM275-036 HP 2TB 7,2k, 3,5 SAS MB2000FCWDF 9ZM275-036
Producent: HP
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
IBM 300GB 2,5"  10K MBF2300RC,  IBM FRU; 42D0628 IBM 300GB 2,5" 10K MBF2300RC, IBM FRU; 42D0628
Producent: IBM
Cena: 139,99 zł (netto: 113,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
wiatrak IBM 00KC800 X3550 M5 HOT-SWAP wiatrak IBM 00KC800 X3550 M5 HOT-SWAP
Producent: IBM
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zasilacz DELTA ECD14020005, 750W  12v 61a Zasilacz DELTA ECD14020005, 750W 12v 61a
Producent: DELTA
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Switch Netgear Prosafe FSM7352PS, 48x 10/100 , 4 x combo Gigabit SFP Switch Netgear Prosafe FSM7352PS, 48x 10/100 , 4 x combo Gigabit SFP
Producent: NETGEAR
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Drukarka etykiet Leitz Icon 70010000 Drukarka etykiet Leitz Icon 70010000
Producent: Inny
Cena: 429,99 zł (netto: 349,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Switch FORCE S50-01-GE-48T-AC, 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP Switch FORCE S50-01-GE-48T-AC, 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP
Producent: Inny
Cena: 179,99 zł (netto: 146,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
DRUKARKA etykiet termiczna Brother ql-580n DRUKARKA etykiet termiczna Brother ql-580n
Producent: Inny
Cena: 226,99 zł (netto: 184,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
drukarka etykiet DYMO LabelWriter 450 DUO 1750113 drukarka etykiet DYMO LabelWriter 450 DUO 1750113
Producent: Inny
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Dymo LabelWriter DUO 93493 Dymo LabelWriter DUO 93493
Producent: Inny
Cena: 249,99 zł (netto: 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Extreme Networks Altitude 4620 -  bez anten Extreme Networks Altitude 4620 - bez anten
Producent: EXTREME
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl