Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Promocje
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
HYNIX 8GB 2Rx8 PC3L-10600E Brand DELL
349,99 zł 346,99 zł 284,54 zł 282,11 zł
szt.
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
Nowy moduł sieci bezprzewodowej CISCO AIR-RM3000AC-E-K9
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
IBM Ultrium5 LTO5 SAS FH Drive 46X1362 7012787 LTO5 8G FC Tape Drive
1 799,99 zł 1 763,99 zł 1 463,41 zł 1 434,14 zł
szt.
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
RAM SK HYNIX 8GB 1Rx4 PC3-12800R HP
129,99 zł 127,39 zł 105,68 zł 103,57 zł
szt.
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
HP FINISAR FTLX8511D3-HP 444689-001 10Gb
99,99 zł 97,99 zł 81,29 zł 79,67 zł
szt.
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
Zasilacz XP Power 101241-03-R 12V 8.33A
329,99 zł 323,39 zł 268,28 zł 262,92 zł
szt.
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
Moduł Cisco 7915 CP-7915 Key Expansion
149,99 zł 146,99 zł 121,94 zł 119,50 zł
szt.
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
telefon Polycom Soundtpoint IP 331 PoE
249,99 zł 244,99 zł 203,24 zł 199,18 zł
szt.
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
Moduł Cisco WS-X6K-SUP1A-2GE SUPERVISOR 1
349,99 zł 342,99 zł 284,54 zł 278,85 zł
szt.
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
MODUŁ CISCO WS-X6148-GE-TX
199,99 zł 195,99 zł 162,59 zł 159,34 zł
szt.
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
FABRIC EXTENDER Cisco N2K-C223PP-10GE, 40x SFP+ 10GB
858,99 zł 841,81 zł 698,37 zł 684,40 zł
szt.
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
AG638B HP StorageWorks 12xLFF HDD FC FV23%
194,99 zł 191,09 zł 158,53 zł 155,36 zł
szt.
2-RS232 DB9 PCI-E 2.0 x1 PI40952-32XB 2-RS232 DB9 PCI-E 2.0 x1 PI40952-32XB
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
5x10/100 SWITCH V7 NS0132-E5  5x10/100 SWITCH V7 NS0132-E5
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Accelerated Concepts AT&T 5400-RM Accelerated Concepts AT&T 5400-RM
Producent: Inny
Cena: 235,19 zł 239,99 zł (netto: 191,21 zł 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Access Point AeroHive HiveAP 120 Access Point AeroHive HiveAP 120
Producent: Inny
Cena: 68,99 zł (netto: 56,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Access Point Aerohive HiveAP 121 a/b/g/n UCHWYT Access Point Aerohive HiveAP 121 a/b/g/n UCHWYT
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTEC ASR-2405 RAID SAS/SATA 3Gbs PCIe LP, wysoki profil ADAPTEC ASR-2405 RAID SAS/SATA 3Gbs PCIe LP, wysoki profil
Producent: Inny
Cena: 225,99 zł (netto: 183,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ADSL/POTS Splitter - CPF138F ADSL/POTS Splitter - CPF138F
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AELRO V3844 5x10/100MBPS Ethernet switch +zasilacz Maly AELRO V3844 5x10/100MBPS Ethernet switch +zasilacz Maly
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aerohive HiveAP 141 802.11b/g/n Aerohive HiveAP 141 802.11b/g/n
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ALBIS ULAF+ BSTU4 desktop 4x10/100 base-t ALBIS ULAF+ BSTU4 desktop 4x10/100 base-t
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Antec Smart Power SL350XRP Antec Smart Power SL350XRP
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antena RF Sector carrier class 2-14 Antena RF Sector carrier class 2-14
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ARECA ARC-1220 RAID 4-PORT SATA PCIE 71-121001-0012 ARECA ARC-1220 RAID 4-PORT SATA PCIE 71-121001-0012
Producent: Inny
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
ASIS PS-1548 StrongBox 240W ASIS PS-1548 StrongBox 240W
Producent: Inny
Cena: 480,19 zł 489,99 zł (netto: 390,40 zł 398,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AT&T VPN Gateway 8200 accelerated AC8200 8xLAN AT&T VPN Gateway 8200 accelerated AC8200 8xLAN
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AT&T VPN Gateway 8300 accelerated VPN POE AT&T VPN Gateway 8300 accelerated VPN POE
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ATP 2GB PC3-10600 DDR3-1333MHz AL56M72B8BJH9S ATP 2GB PC3-10600 DDR3-1333MHz AL56M72B8BJH9S
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Audiocodes MP-112 2FXS/3AC bramka VOIP Audiocodes MP-112 2FXS/3AC bramka VOIP
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Auto MDI / MDIX MERCURY S116 16x 10 / 100Mbps Auto MDI / MDIX MERCURY S116 16x 10 / 100Mbps
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE
Producent: Inny
Cena: 264,59 zł 269,99 zł (netto: 215,11 zł 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Black Box 724-746-5500 Fiber LC KVM Extender Black Box 724-746-5500 Fiber LC KVM Extender
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
CDU Smart Cabinet Power Distribution CL-24V4-P16MA CDU Smart Cabinet Power Distribution CL-24V4-P16MA
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CWDM-SFP 50-1570 19dB CWDM-SFP 50-1570 19dB
Producent: Inny
Cena: 184,23 zł 187,99 zł (netto: 149,78 zł 152,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DAC Amphenol 10110818-2020LF 2m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2020LF 2m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB  2x MM-7m-850-4X10G-C 7m DAC QSFP 40GB 2x MM-7m-850-4X10G-C 7m
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723 DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Delta DPS-345AB 345W AF345C00000 Delta DPS-345AB 345W AF345C00000
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Dystrybutor sygnału Kramer XGA TP-210 Dystrybutor sygnału Kramer XGA TP-210
Producent: Inny
Cena: 342,99 zł 349,99 zł (netto: 278,85 zł 284,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Extender Przedłużacz HDMI na RJ45 LAN Extender Przedłużacz HDMI na RJ45 LAN
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE HEXATRONIC 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 70590-60/WDM SFP 1G T1310/R1550 3Km(T) HEXATRONIC 70590-60/WDM SFP 1G T1310/R1550 3Km(T)
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC 70591-60/WDM 1G T1550/R131 DDM 3KM HEXATRONIC 70591-60/WDM 1G T1550/R131 DDM 3KM
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR HEXATRONIC HPL-70288-60 SFP+10G 10KM LR
Producent: Inny
Cena: 231,27 zł 235,99 zł (netto: 188,02 zł 191,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HEXATRONIC HSB-70590-60 SFP 1.25G 3KM LC WDM T1310 DDM HEXATRONIC HSB-70590-60 SFP 1.25G 3KM LC WDM T1310 DDM
Producent: Inny
Cena: 96,03 zł 97,99 zł (netto: 78,07 zł 79,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE MODE HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE MODE
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hirschmann MM3- 4FXM2 4X 100 Mbit/s Hirschmann MM3- 4FXM2 4X 100 Mbit/s
Producent: Inny
Cena: 734,99 zł 749,99 zł (netto: 597,55 zł 609,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hirschmann MM3-2AUI 2 x AUI SUB-D Hirschmann MM3-2AUI 2 x AUI SUB-D
Producent: Inny
Cena: 538,99 zł 549,99 zł (netto: 438,20 zł 447,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hirschmann RH1-TP Rail Hub Hirschmann RH1-TP Rail Hub
Producent: Inny
Cena: 255,77 zł 260,99 zł (netto: 207,94 zł 212,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HITRON CGNV4, 4x LAN, 2.4GHz 5GHz HITRON CGNV4, 4x LAN, 2.4GHz 5GHz
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Honeywell HQC30E Honeywell HQC30E
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M kabel Amphenol FCI 10093084-2005HFLF QSFP+ 0,5M
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm kabel Amphenol FCI 10093084-200AHFLF QSFP+ 75cm
Producent: Inny
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M kabel Amphenol FCI 10093084-2010HFLF QSFP+ 1M
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m kabel Amphenol FCI 10093084-2020HFLF QSFP+ 2m
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
kabel Amphenol FCI 10093084-3030HFLF QSFP+ 3m kabel Amphenol FCI 10093084-3030HFLF QSFP+ 3m
Producent: Inny
Cena: 244,02 zł 249,00 zł (netto: 198,39 zł 202,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KABEL CAB-DSU-RJ45=, RJ45 M/M NIEBIESKI 1.8 M KABEL CAB-DSU-RJ45=, RJ45 M/M NIEBIESKI 1.8 M
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 3m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 3m
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB  2m Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB 2m
Producent: Inny
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: Inny
Cena: 225,39 zł 229,99 zł (netto: 183,24 zł 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 274,39 zł 279,99 zł (netto: 223,08 zł 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KABEL Zebra RS232 CBA-R12-C12ZAR KABEL Zebra RS232 CBA-R12-C12ZAR
Producent: Inny
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kontroler dostępu SYNEL SY-400/A Kontroler dostępu SYNEL SY-400/A
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KONTROLER RAID SAS ADAPTEC  ASR-4805SAS 128MB KONTROLER RAID SAS ADAPTEC ASR-4805SAS 128MB
Producent: Inny
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KVM Digitus DC IC818I-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2 KVM Digitus DC IC818I-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
KVM Digitus DC IC818I-OSD-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2 KVM Digitus DC IC818I-OSD-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów LevelOne ViewCon KVM-1620 16 portów
Producent: Inny
Cena: 783,99 zł 799,99 zł (netto: 637,39 zł 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LifeSize LFZ-018 Express 220 Kodek konferencyjny LifeSize LFZ-018 Express 220 Kodek konferencyjny
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LSI 3Ware 9750-8i SAS SATA RAID PCI-E 6g LSI 3Ware 9750-8i SAS SATA RAID PCI-E 6g
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LSI L3-25232-02D SAS / SATA Adapter Interposer LSI L3-25232-02D SAS / SATA Adapter Interposer
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
LSI SAS 9211-4i H3-25211-01 c LSI00190 LSI SAS 9211-4i H3-25211-01 c LSI00190
Producent: Inny
Cena: 429,23 zł 437,99 zł (netto: 348,97 zł 356,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Marconi SCP6808-M3-CME Marconi SCP6808-M3-CME
Producent: Inny
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Meru ap1000 Dual Radio Access Point AP 802.11a/b/g/n Meru ap1000 Dual Radio Access Point AP 802.11a/b/g/n
Producent: Inny
Cena: 64,99 zł (netto: 52,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G
Producent: Inny
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SX 550M Multi-mode 1.25Gbps 850nm 3.3v MINI GBIC SX 550M Multi-mode 1.25Gbps 850nm 3.3v
Producent: Inny
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODEM ADTRAN  NETVANTA 838T 8 x  SHDSL 4 x10/100Base-T MODEM ADTRAN NETVANTA 838T 8 x SHDSL 4 x10/100Base-T
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Modem Auerswald Compact 3000 ISDN Modem Auerswald Compact 3000 ISDN
Producent: Inny
Cena: 88,99 zł (netto: 72,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MOXA EDS-405A 5x Ethernet 10/100BaseTx MOXA EDS-405A 5x Ethernet 10/100BaseTx
Producent: Inny
Cena: 783,99 zł 799,99 zł (netto: 637,39 zł 650,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
nowy AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE nowy AXCEN AXGE-3754-0531 1000BASE-BX10-D SINGLE
Producent: Inny
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
NOWY czytnik biometryczny KRONOS OMAT_TP_L128NTOW0E3 NOWY czytnik biometryczny KRONOS OMAT_TP_L128NTOW0E3
Producent: Inny
Cena: 489,99 zł 499,99 zł (netto: 398,37 zł 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
nowy HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE nowy HEXATRONIC HSB-70594-60 SFP 1G 20KM SINGLE
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm PRO10 Optix GLC-LH-SMD-0 1.25GB/s 20km DDM TRx1310nm
Producent: Inny
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przedłurzacz  HDMI po LAN  AB7400 HDMI IN/OUT max 60m Przedłurzacz HDMI po LAN AB7400 HDMI IN/OUT max 60m
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przełącznik sieciowy Moxa 4x 10/100 EDS-305-M-SC Przełącznik sieciowy Moxa 4x 10/100 EDS-305-M-SC
Producent: Inny
Cena: 783,99 zł 789,99 zł (netto: 637,39 zł 642,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przełącznik sieciowy Moxa EDS-308, 8x 10/100 Przełącznik sieciowy Moxa EDS-308, 8x 10/100
Producent: Inny
Cena: 587,99 zł 599,99 zł (netto: 478,04 zł 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Router AEROHIVE BR100 Router AEROHIVE BR100
Producent: Inny
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Serwer MOXA NPort IA-5250 ( 2x RS-232/422/485 ) Serwer MOXA NPort IA-5250 ( 2x RS-232/422/485 )
Producent: Inny
Cena: 774,19 zł 789,99 zł (netto: 629,42 zł 642,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SFP 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE SFP 1G 10KM LX WDM T1550 70071-60 SINGLE
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SFP 70070-60 1G 20KM LX WDM T1310 (T) DDM SFP 70070-60 1G 20KM LX WDM T1310 (T) DDM
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB17EDMA0821 SFP ADI 40G 1310nm AQ03BB17EDMA0821
Producent: Inny
Cena: 244,99 zł 249,99 zł (netto: 199,18 zł 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
sfp F5 OPT-0010-00 1.25Gb 1000Base-SX Fibre Optic Transceiver sfp F5 OPT-0010-00 1.25Gb 1000Base-SX Fibre Optic Transceiver
Producent: Inny
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP Tellabs TR-0001 100BASE-X SFP Tellabs TR-0001 100BASE-X
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode SFP-31W2A 1.25M/G/SM10/T131-R155/D/T Single Mode
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SIMSWITCH AS 54II/4V 19 inch gsm gateway SIMSWITCH AS 54II/4V 19 inch gsm gateway
Producent: Inny
Cena: 587,99 zł 599,99 zł (netto: 478,04 zł 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
SMC SMC-EZ1016DT 16x 10/100BaseTX (RJ45) SMC SMC-EZ1016DT 16x 10/100BaseTX (RJ45)
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Splitter  NetOptics TP-50SR5-LCSLM 10G 50/50 MM 50um Splitter NetOptics TP-50SR5-LCSLM 10G 50/50 MM 50um
Producent: Inny
Cena: 24,20 zł (netto: 19,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
StoneGate SG-200 IPS StoneGate SG-200 IPS
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SWEEX ST070 3,5 SATA II HDD Enclosure USB 3.0 SWEEX ST070 3,5 SATA II HDD Enclosure USB 3.0
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Switch 4x 10/100 RJ45/1x SC (multi-mode) RS2-4TX/1FX EEC Switch 4x 10/100 RJ45/1x SC (multi-mode) RS2-4TX/1FX EEC
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch MOXA EDS-308-MM-SC 6x10/100BaseT(X) Switch MOXA EDS-308-MM-SC 6x10/100BaseT(X)
Producent: Inny
Cena: 979,99 zł 999,99 zł (netto: 796,74 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Switch MOXA EDS-405A, 5 x  10/100BaseTx Switch MOXA EDS-405A, 5 x 10/100BaseTx
Producent: Inny
Cena: 1 469,99 zł 1 469,99 zł (netto: 1 195,11 zł 1 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
szyny uniwersalne RackSolutions 3U Rail Kit 20" - 3UKIT-109 szyny uniwersalne RackSolutions 3U Rail Kit 20" - 3UKIT-109
Producent: Inny
Cena: 97,99 zł 99,99 zł (netto: 79,67 zł 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Telefon Jablotron GDP-04A Telefon Jablotron GDP-04A
Producent: Inny
Cena: 235,19 zł 239,99 zł (netto: 191,21 zł 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Telefon konferencyjny KONFTEL 200 Telefon konferencyjny KONFTEL 200
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Telefon Swyx Handset P250 USB Telefon Swyx Handset P250 USB
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Transceiver  AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP Transceiver AOI AQOMBBQ4EDMA0694 40G QSFP
Producent: Inny
Cena: 166,59 zł 169,99 zł (netto: 135,44 zł 138,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Uchwyt do listwy PDU 0U Uchwyt do listwy PDU 0U
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł 89,99 zł (netto: 73,16 zł 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
VGA Transmitter 300 m CMP-REPEATVGA3 VGA Transmitter 300 m CMP-REPEATVGA3
Producent: Inny
Cena: 215,59 zł 219,99 zł (netto: 175,28 zł 178,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wentylalor JMC JMC 1238-12HB 120mm x 38mm 1 Wentylalor JMC JMC 1238-12HB 120mm x 38mm 1
Producent: Inny
Cena: 48,99 zł (netto: 39,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
WIATRAK SAN ACE 80 model: 109R0812H402 WIATRAK SAN ACE 80 model: 109R0812H402
Producent: Inny
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wifi Router Experia box V10 ZXHN H369A Wifi Router Experia box V10 ZXHN H369A
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wynajem stanowisk do telepracy praca zdalna Wynajem stanowisk do telepracy praca zdalna
Producent: Inny
Cena: 587,99 zł 599,99 zł (netto: 478,04 zł 487,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Xclaim Xi-1 Access Point AP-XI-1-WW00  802.11n Xclaim Xi-1 Access Point AP-XI-1-WW00 802.11n
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Xclaim Xi-2 Access Point AP-XI-2-WW00  DUAL, POE Xclaim Xi-2 Access Point AP-XI-2-WW00 DUAL, POE
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz Ablecom SP262-1S 260W PWS-0055 Zasilacz Ablecom SP262-1S 260W PWS-0055
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zasilacz ACBEL  PPD6001 Zasilacz ACBEL PPD6001
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
zasilacz AcBel SG9006 071-000-541 400W +12V-1 17A +12V-2 16A. zasilacz AcBel SG9006 071-000-541 400W +12V-1 17A +12V-2 16A.
Producent: Inny
Cena: 117,59 zł 119,99 zł (netto: 95,60 zł 97,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zasilacz ENHANCE ENP-2322B 220W 1U Zasilacz ENHANCE ENP-2322B 220W 1U
Producent: Inny
Cena: 684,03 zł 697,99 zł (netto: 556,12 zł 567,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw detektora pierścieniowego HL1 / HL10 Plantronics 71483-01 Zestaw detektora pierścieniowego HL1 / HL10 Plantronics 71483-01
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zestaw do transkrypcji  OLYMPUS AS-2400 Zestaw do transkrypcji OLYMPUS AS-2400
Producent: Inny
Cena: 266,55 zł 271,99 zł (netto: 216,71 zł 221,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zestaw Mikrofonu Bezprzewodowego AMC iLive2 Zestaw Mikrofonu Bezprzewodowego AMC iLive2
Producent: Inny
Cena: 656,59 zł 659,99 zł (netto: 533,81 zł 536,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
 nowy nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571 nowy nadajnik sygnału HDMI do transmisji skrętką PT-571
Producent: Inny
Cena: 235,19 zł 239,99 zł (netto: 191,21 zł 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
256MB Cache i BBWC Battery 309522-001 256MB Cache i BBWC Battery 309522-001
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
4BRI ISDN Server Adapter EICON 800-665-02 4BRI ISDN Server Adapter EICON 800-665-02
Producent: Inny
Cena: 116,61 zł 118,99 zł (netto: 94,80 zł 96,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Adapter 2,5" do 3,5" Adapter 2,5" do 3,5"
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER GX-B-V0A SCSI LVD/SE 43-021-8763 ADAPTER GX-B-V0A SCSI LVD/SE 43-021-8763
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADAPTER PORT RÓWNOLEGŁY PCI 3.3V LAVA COMPUTERS ADAPTER PORT RÓWNOLEGŁY PCI 3.3V LAVA COMPUTERS
Producent: Inny
Cena: 97,02 zł 99,00 zł (netto: 78,88 zł 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Adapter przyłączeniowy Jabra GN1200 CC 88011-99 Adapter przyłączeniowy Jabra GN1200 CC 88011-99
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu Adder CAT-X PS / 2 Komputerowy moduł dostępu
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADIC Quantum 8-00405-01 i500 i2000 LTO3 ADIC Quantum 8-00405-01 i500 i2000 LTO3
Producent: Inny
Cena: 979,99 zł 999,99 zł (netto: 796,74 zł 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Adic Scalar i500 2 x lto 3 4GB FC Adic Scalar i500 2 x lto 3 4GB FC
Producent: Inny
Cena: 2 939,99 zł 2 999,99 zł (netto: 2 390,24 zł 2 439,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE ADVA C1510V/SM/LC SFP/FE
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ADVA OPTICAL 61000181 XFP 10G 1310S ADVA OPTICAL 61000181 XFP 10G 1310S
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm Agilestar GLC-SX-MM-AS 1000BASE-SX 850nm
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Allied Telesis AT-FS708 8-port 10/100Mbps Allied Telesis AT-FS708 8-port 10/100Mbps
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm ALLNET ALL4750 Multi GBIC 1.25Gbs/850nm
Producent: Inny
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AMD 2435 6 Opteron Six Core 2.4GHz 0S2435WJS6DGN AMD 2435 6 Opteron Six Core 2.4GHz 0S2435WJS6DGN
Producent: Inny
Cena: 146,99 zł 149,99 zł (netto: 119,50 zł 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
AMD Opterion 3ghz CPU Dual Core CCB8F AMD Opterion 3ghz CPU Dual Core CCB8F
Producent: Inny
Cena: 13,50 zł (netto: 10,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AMD Opteron 2216 Dual Core 2.4GHz 0SP2216GAA6CX AMD Opteron 2216 Dual Core 2.4GHz 0SP2216GAA6CX
Producent: Inny
Cena: 32,99 zł (netto: 26,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
antena GSM CARCOMM CLPR-09 FME 2m antena GSM CARCOMM CLPR-09 FME 2m
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AT-PB1001/1 -1000Mbps Media Blades 1000SX(SC) AT-PB1001/1 -1000Mbps Media Blades 1000SX(SC)
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVTECH czujnik temperatury+kabel AVTECH czujnik temperatury+kabel
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BarSTORM Network Barcode Solution DT166 BarSTORM Network Barcode Solution DT166
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
BATERIA LSI LOGIC MR iBBU01 L3-25126-01C BATERIA LSI LOGIC MR iBBU01 L3-25126-01C
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bezprzewodowy SonicPoint N Dual-Band APL21-069 Bezprzewodowy SonicPoint N Dual-Band APL21-069
Producent: Inny
Cena: 127,39 zł 129,99 zł (netto: 103,57 zł 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bezprzewodowy SonicPoint Ni Wireless APL21-083 Bezprzewodowy SonicPoint Ni Wireless APL21-083
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Blade SBI-7425C-S3 Intel Xeon 2x Quad-Core E5450 3.0GHz Blade SBI-7425C-S3 Intel Xeon 2x Quad-Core E5450 3.0GHz
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Blade SBI-7426T-T3 2x Quad-Core Intel Xeon X5570 2.93GHz Blade SBI-7426T-T3 2x Quad-Core Intel Xeon X5570 2.93GHz
Producent: Inny
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
BladeCenter H + 12 x HS 22 2x QC 12GB RAM BladeCenter H + 12 x HS 22 2x QC 12GB RAM
Producent: Inny
Cena: 3 429,99 zł 3 499,99 zł (netto: 2 788,61 zł 2 845,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Brainboxes PX-275/279B PCIE Lynx8 Port RS232 Brainboxes PX-275/279B PCIE Lynx8 Port RS232
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Brama Hotspot Nonius WGS 5000 Brama Hotspot Nonius WGS 5000
Producent: Inny
Cena: 117,60 zł 120,00 zł (netto: 95,61 zł 97,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Bramka AudioCodes MediaPack Mp-118/8FXS/3AC Bramka AudioCodes MediaPack Mp-118/8FXS/3AC
Producent: Inny
Cena: 391,99 zł 399,99 zł (netto: 318,69 zł 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Brooktrout TR1034+P2-1B-R 901-003-03 Brooktrout TR1034+P2-1B-R 901-003-03
Producent: Inny
Cena: 244,99 zł 249,99 zł (netto: 199,18 zł 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Canon NE021220 External Print Server Canon NE021220 External Print Server
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Chelsio 2x 10GB SFP+ 100-1082-00 Chelsio 2x 10GB SFP+ 100-1082-00
Producent: Inny
Cena: 259,69 zł 264,99 zł (netto: 211,13 zł 215,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CITRIX ACCESS GATEWAY AG 2010 SYC-515MU CITRIX ACCESS GATEWAY AG 2010 SYC-515MU
Producent: Inny
Cena: 195,99 zł 199,99 zł (netto: 159,34 zł 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CompactFlash 128MB STEC 39Y6827 CompactFlash 128MB STEC 39Y6827
Producent: Inny
Cena: 20,00 zł (netto: 16,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Compellent RAID 512 MB BBU 102-018-002-C Compellent RAID 512 MB BBU 102-018-002-C
Producent: Inny
Cena: 186,19 zł 189,99 zł (netto: 151,37 zł 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CP-168EL-A 8-port RS-232 PCI Express serial board wysoki profil CP-168EL-A 8-port RS-232 PCI Express serial board wysoki profil
Producent: Inny
Cena: 293,99 zł 299,99 zł (netto: 239,02 zł 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja