Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Znaleziono produktów: 687

 REXTON adapter USB 2.0 przez LAN NCNU-G04 REXTON adapter USB 2.0 przez LAN NCNU-G04
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
2-RS232 DB9 PCI-E 2.0 x1 PI40952-32XB 2-RS232 DB9 PCI-E 2.0 x1 PI40952-32XB
Producent: Inny
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
5x10/100 SWITCH V7 NS0132-E5  5x10/100 SWITCH V7 NS0132-E5
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Access Point Aerohive HiveAP 121 a/b/g/n Access Point Aerohive HiveAP 121 a/b/g/n
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ADSL/POTS Splitter - CPF138FG pn: CPF138FG ADSL/POTS Splitter - CPF138FG pn: CPF138FG
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aerohive HiveAP 141 802.11b/g/n Dual Radio AP PoE Aerohive HiveAP 141 802.11b/g/n Dual Radio AP PoE
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Aerohive HiveAP 141 802.11b/g/n PoE ANTENY Aerohive HiveAP 141 802.11b/g/n PoE ANTENY
Producent: Inny
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ALBIS ULAF+ BSTU4 desktop 4x10/100 base-t ALBIS ULAF+ BSTU4 desktop 4x10/100 base-t
Producent: Inny
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Antec Smart Power SL350XRP Antec Smart Power SL350XRP
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AT&T VPN Gateway 8200 accelerated AC8200 8xLAN AT&T VPN Gateway 8200 accelerated AC8200 8xLAN
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AT&T VPN Gateway 8300 accelerated VPN POE AT&T VPN Gateway 8300 accelerated VPN POE
Producent: Inny
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Audiocodes MP112 2FXS/3AC bramka VOIP Audiocodes MP112 2FXS/3AC bramka VOIP
Producent: Inny
Cena: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE AVLINK HDMI-RP HDMI-LP AB7400 HDMI IN/OUT, + ZASILACZE
Producent: Inny
Cena: 269,99 zł (netto: 219,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Black Box 724-746-5500 Fiber LC KVM Extender Black Box 724-746-5500 Fiber LC KVM Extender
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-2030LF 3m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+ DAC Amphenol 10110818-3050LF 5m SFP+ do SFP+
Producent: Inny
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB  2x MM-7m-850-4X10G-C 7m DAC QSFP 40GB 2x MM-7m-850-4X10G-C 7m
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723 DAC QSFP 40GB 6m 2x moduły AOC AQOA9N06ADLN0723
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DIGI PORTSERVER II16 Rack RJ45 Terminal Server DIGI PORTSERVER II16 Rack RJ45 Terminal Server
Producent: Inny
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
DrayTek Vigor 2820 ADSL2 Security Firewall DrayTek Vigor 2820 ADSL2 Security Firewall
Producent: Inny
Cena: 98,99 zł (netto: 80,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
DrayTek Vigor2860 VDSL2  1xWAN GE, 6xLAN GE, 2xUSB, DrayTek Vigor2860 VDSL2 1xWAN GE, 6xLAN GE, 2xUSB,
Producent: Inny
Cena: 429,99 zł (netto: 349,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Dystrybutor sygnału Kramer XGA TP-210 Dystrybutor sygnału Kramer XGA TP-210
Producent: Inny
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
EnGenius EAP350 Access Point z zasilaczem EnGenius EAP350 Access Point z zasilaczem
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper GBIC GLC-T-C 1000BASE-T SFP, Cooper
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ICIDU NI-707531 8x10/100 ICIDU NI-707531 8x10/100
Producent: Inny
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Icy Dock MB882SP-1S-2B, 2.5" do 3.5" adapter, ramka do zabudowy Icy Dock MB882SP-1S-2B, 2.5" do 3.5" adapter, ramka do zabudowy
Producent: Inny
Cena: 58,99 zł (netto: 47,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 3m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 3m
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m Kabel DAC 10GB 10G MOLEX SFP+ do SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Ethernet RJ45 - RJ45 - Cat5e Kabel Ethernet RJ45 - RJ45 - Cat5e
Producent: Inny
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel EXTRON VGA-VGA  26-567-02 Kabel EXTRON VGA-VGA 26-567-02
Producent: Inny
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB  2m Kabel MOLEX 2xSFP+ DAC 10GB 2m
Producent: Inny
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 1m
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m Kabel Molex QSFP+ do MPO AOC 2,5m
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny  MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 1,6m
Producent: Inny
Cena: 239,99 zł (netto: 195,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m Kabel optyczny MPO - LC 40G do 4x10G QSFP+ / SFP+ 5m
Producent: Inny
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m Kabel optyczny MPO LC 40G do 4x10G QSFP+ 0,6m
Producent: Inny
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel światłowodowy 3m LC-LC MULTI MODE HP Kabel światłowodowy 3m LC-LC MULTI MODE HP
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel światłowodowy HP 2m LC-LC MULTI MODE Kabel światłowodowy HP 2m LC-LC MULTI MODE
Producent: Inny
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel światłowodowy SC / APC - SC / APC 3m Kabel światłowodowy SC / APC - SC / APC 3m
Producent: Inny
Cena: 9,99 zł (netto: 8,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kabel zasilajacy C13 C14 3,5m kabel zasilajacy C13 C14 3,5m
Producent: Inny
Cena: 3,99 zł (netto: 3,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kabel zasilający 230V c19 Kabel zasilający 230V c19
Producent: Inny
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
KABEL Zebra RS232 CBA-R12-C12ZAR KABEL Zebra RS232 CBA-R12-C12ZAR
Producent: Inny
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
KONTROLER LSI 500605B NISKI PROFIL SAS 6g KONTROLER LSI 500605B NISKI PROFIL SAS 6g
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Kontroler LSI MegaRAID LSI-SAS9211-8i PCI-E 6g Kontroler LSI MegaRAID LSI-SAS9211-8i PCI-E 6g
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
KVM Digitus DC IC818I-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2 KVM Digitus DC IC818I-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
KVM Digitus DC IC818I-OSD-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2 KVM Digitus DC IC818I-OSD-MC, 8 portów, 15-pin D-SUB, PS/2
Producent: Inny
Cena: 299,99 zł (netto: 243,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
LifeSize LFZ-018 Express 220 Kodek konferencyjny LifeSize LFZ-018 Express 220 Kodek konferencyjny
Producent: Inny
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Listwa CDU The Smart Cabinet Power Distribution Units  CL-24V4-P16MA Listwa CDU The Smart Cabinet Power Distribution Units CL-24V4-P16MA
Producent: Inny
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Meru MC3000 2x10/100/1000 kontroler Meru MC3000 2x10/100/1000 kontroler
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
MikroTik CLOUD CORE CCR-1016 12x10/100/1000Mbps MikroTik CLOUD CORE CCR-1016 12x10/100/1000Mbps
Producent: Inny
Cena: 1 199,99 zł (netto: 975,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G MINI GBIC SFP F5 NETWORKS OPT-0016-00 10G
Producent: Inny
Cena: 34,99 zł (netto: 28,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MODEM ADTRAN  NETVANTA 838T 8 x  SHDSL 4 x10/100Base-T MODEM ADTRAN NETVANTA 838T 8 x SHDSL 4 x10/100Base-T
Producent: Inny
Cena: 69,99 zł (netto: 56,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MOXA Przełącznik sieciowy do rozdzielni 3x 10/100 MOXA Przełącznik sieciowy do rozdzielni 3x 10/100
Producent: Inny
Cena: 399,99 zł (netto: 325,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
MP-124 VoIP Gateway AudioCodes Bramka 24x Analog MP-124 VoIP Gateway AudioCodes Bramka 24x Analog
Producent: Inny
Cena: 499,99 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NETASQ U70-A 6x 10/100/1000 NETASQ U70-A 6x 10/100/1000
Producent: Inny
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl