Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Polecane produkty

DELL r910 4x8 Core E7-4820 128GB 2x300GB SAS SZYNY DELL r910 4x8 Core E7-4820 128GB 2x300GB SAS SZYNY
Producent: DELL
Cena: 4 199,99 zł (netto: 3 414,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
SEAGATE 10K 146GB SAS 2,5 ST9146803SS 9FJ066-040 SEAGATE 10K 146GB SAS 2,5 ST9146803SS 9FJ066-040
Producent: SEAGATE
Cena: 89,99 zł (netto: 73,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DELL sas 15k 146GB 2,5" 0j084n st9146852ss DELL sas 15k 146GB 2,5" 0j084n st9146852ss
Producent: DELL
Cena: 249,99 zł (netto: 203,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Moduł OADM dual single channel Cisco CWDM-OADM1-1510 Moduł OADM dual single channel Cisco CWDM-OADM1-1510
Producent: Cisco
Cena: 999,99 zł (netto: 813,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AVAGO AFBR-709DMZ-SN1  10GB SFP+ AVAGO AFBR-709DMZ-SN1 10GB SFP+
Producent: AVAGO
Cena: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SWITCH HP PROCURVE 2510G-48 48x10/100/1000 J9280A SWITCH HP PROCURVE 2510G-48 48x10/100/1000 J9280A
Producent: HP
Cena: 719,99 zł (netto: 585,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Router SMC 2804WBR BARRICADE 4 PORTY Router SMC 2804WBR BARRICADE 4 PORTY
Producent: SMC
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Converter CISCO X2 do SFP  CVR-X2-SFP V02 Converter CISCO X2 do SFP CVR-X2-SFP V02
Producent: Cisco
Cena: 13,99 zł (netto: 11,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intel Ftlx8571d3bcv-i3 850nm 10gbase-sr SFP+ 10GB Intel Ftlx8571d3bcv-i3 850nm 10gbase-sr SFP+ 10GB
Producent: intel
Cena: 99,99 zł (netto: 81,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl