Masz pytania? +48 507 119 532  / server@ripe.pl

Polecane produkty

HP DL360e G8 2 x 8c e5-2450l 16GB RAM B120i HP DL360e G8 2 x 8c e5-2450l 16GB RAM B120i
Producent: HP
Cena: 899,99 zł (netto: 731,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4 Finisar FTL410QE2C QSFP-40G-SR4
Producent: Finisar
Cena: 229,99 zł (netto: 186,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Finisar FTRJ1319P1BTL 2Gb/s 1000BASE-LX SFP Finisar FTRJ1319P1BTL 2Gb/s 1000BASE-LX SFP
Producent: Finisar
Cena: 14,99 zł (netto: 12,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Hitachi  HDD 7K200-80 80GB SATA  3.0Gb/s HTS722080K9A300 p/n 0A55971 Hitachi HDD 7K200-80 80GB SATA 3.0Gb/s HTS722080K9A300 p/n 0A55971
Producent: HITACHI
Cena: 79,99 zł (netto: 65,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
WatchGuard Firebox X550e Core 4 Port Gigabit Router T1AE4 WatchGuard Firebox X550e Core 4 Port Gigabit Router T1AE4
Producent: WatchGuard
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cisco 1000BaseSX SFP 30-1301-01 850nm GLC-SX-MM Cisco 1000BaseSX SFP 30-1301-01 850nm GLC-SX-MM
Producent: Cisco
Cena: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Moduł Cisco SFP+ DS-SFP-FC8W-LW Moduł Cisco SFP+ DS-SFP-FC8W-LW
Producent: Cisco
Cena: 49,99 zł (netto: 40,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
INTEL Quad Port PRO/1000 PT 4x 10/100/1000 PCI-E INTEL Quad Port PRO/1000 PT 4x 10/100/1000 PCI-E
Producent: intel
Cena: 123,99 zł (netto: 100,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Terminal HP t510 1GF 2GR Zasilacz Terminal HP t510 1GF 2GR Zasilacz
Producent: HP
Cena: 53,99 zł (netto: 43,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl